http://kariera.mk

Rita Ora takon Princi Harry-n, qëllimi i tyre do iu prekë zemrat (FOTO LAJM)

më 6.2019 - Albeu

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora së fundmi është takuar me Princin Harry. Ajo dhe mamaja e saj Vera Ora, kanë ndarë me ndjekësit në Instagram momentin e takimit me princin në një koncert për bamirësi...

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora dhe nëna e saj takohen me princ Harry-n

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Këngëtarja shqiptare Rita Ora dhe nëna e saj Vera Ora ditën e djeshme kanë qenë pjesëmarrëse në një koncert bamirësie në Pallatin e Gjykatës së Hampton në Angli. Gjithçka ishte e organizuar më së miri...

Rita Ora ndihet e lumtur që e takoi sërish Princin Harry

më 6.2019 - Periskopi

Rita Ora mbrëmë performoi në një koncert bamirësie. Koncerti në të cilin performoi këngëtarja, ishte organizuar nga fondacioni “Sentebale”, i themeluar nga Princi Harry, shkruan lajmi.net. Paratë e grumbulluara...

Rita Ora ndihet e lumtur që e takoi sërish Princin Harry

më 6.2019 - Periskopi

Rita Ora mbrëmë performoi në një koncert bamirësie. Koncerti në të cilin performoi këngëtarja, ishte organizuar nga fondacioni “Sentebale”, i themeluar nga Princi Harry, shkruan lajmi.net. Paratë e grumbulluara...

Rita Ora në përqafim të ngrohtë me Prince Harry

më 6.2019 - Gazeta Observer

Rita Ora ka performuar për anëtarët e Familjes Mbretërore. Rita Ora bashkë me nënën e saj, Verën, kanë qenë të ftuara speciale nga Princi Harry në organizimin e tj përozanizatën bamirëse që ai ka themeluar,...

Rita Ora dhe nëna e saj takohen me princ Harry-n

më 6.2019 - Java News

Këngëtarja shqiptare Rita Ora dhe nëna e saj Vera Ora ditën e djeshme kanë qenë pjesëmarrëse në një koncert bamirësie në Pallatin e Gjykatës së Hampton në Angli. Gjithçka ishte e organizuar më së miri...

Rita Ora shoqërohet me Princ Harry në mbrëmjen e bamirësisë

më 6.2019 - Infokusi

Këngëtarja e njohur, Rita Ora është takuar me Princ Harry në një koncert bamirësie që u mbajt mbrëmë në ‘Sentebale’. Duka i Sussex dhe këngëtarja shqiptare përshëndetën njëri–tjetrin gjatë kremtimit të...

U takuan nga afër me Princin Harry, nëna e Ritës tregon se çfarë i tha ai

më 6.2019 - Arbresh

Rita Ora dje ka kënduar në koncertin që u organizua nga Princi Harry. Rita Ora mbrëmë këndoi në kuadër të një koncerti, paratë e të cilit do të dhurohen për bamirësi, shkruan lajmi.net. Për ta përcjellë...

Rita Ora takohet me Princin Harry: “Ishte shumë modest”

më 6.2019 - Insajderi

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në një koncert të organizuar nga Princ Harry në Britani. Koncerti ishte organizuar nga ana e tij për bamirësi dhe Rita ishte...

Rita Ora shoqërohet me Princ Harry në mbrëmjen e bamirësisë

më 6.2019 - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur, Rita Ora është takuar me Princ Harry në një koncert bamirësie që u mbajt mbrëmë në ‘Sentebale’. Duka i Sussex dhe këngëtarja shqiptare përshëndetën njëri–tjetrin gjatë kremtimit të...

Rita Ora dhe Princ Harry një takim të ngrohtë miqësor, nuk munguan as përqafimet

më 6.2019 - Gazeta e re

Princ Harry ditë ne djeshme ka organizuar një koncert për bamirësi ku e ftuara e nderit ishte këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Rita Ora. Koncerti është bërë me qëllim mbledhjen e fondeve, të cilat...

Rita Ora duket atraktive ndërsa takohet dhe i jep një përqafim të ngrohtë Princit Harry në koncertin e tij bamirës

më 6.2019 - Telegrafi

Rita Ora gjatë takimit me Princin Harry (Foto: Matt Dunham – WPA Pool/Getty Images/Guliver)

Rita Ora takohet me Princin Harry në koncertin bamirës

më 6.2019 - The Prestige

Rita Ora u shfaq në fustan të shkurtër derisa po përqafonte Princin Harry në koncertin bamirës “Sentebale”. Ajo ka një rreth të gjatë miqësor falë statusit të saj të a-listës, shkruan DailyMail, transmeton...

Rita Ora shoqërohet me Princ Harry në mbrëmjen e bamirësisë

më 6.2019 - Gazeta Observer

Këngëtarja e njohur, Rita Ora është takuar me Princ Harry në një koncert bamirësie që u mbajt mbrëmë në ‘Sentebale’. Duka i Sussex dhe këngëtarja shqiptare përshëndetën njëri–tjetrin gjatë kremtimit të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK