http://kariera.mk

Dafina Zeqiri nuk ndalet, ia fut "twerkut" në tarracë

më 6.2019 - Albeu

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “La Reina”. Paraqitja e saj provokuese në klip, bëri që Dafina të komentohej gjithandej, teksa...

Dafina Zeqiri bën ‘twerk’ në pishinë, publikohet videoja

më 6.2019 - The Prestige

Dafina Zeqiri ka publikuar një video provokuese në Instagram. Dafina Zeqiri këtë ditë të nxehtë po e kalon në pishinë, ku po shoqërohet nga shoqet e saj, shkruan lajmi.net.Këngëtarja ka publikuar së fundi...

Dafina Zeqirit nuk ia ndjen, bën “twerk” me bikini në tarracë të shtëpisë

më 6.2019 - Telegrafi

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Publikohet videoja ‘skandaloze’ e Dafina Zeqirit, bën ‘twerk’ në pishinë!

më 6.2019 - GazetaBlic

Publikohet videoja ‘skandaloze’: Dafina Zeqiri bën ‘twerk’ në pishinë! Shikojeni! Dafina Zeqiri këtë ditë të nxehtë po e kalon në pishinë, ku po shoqërohet nga shoqet e saj. Këngëtarja ka publikuar së...

Dafina Zeqirit bën “twerk” me bikini në tarracë të shtëpisë

më 6.2019 - Insajderi

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “La Reina”. Paraqitja e saj provokuese në klip, bëri që Dafina të komentohej gjithandej, teksa...

Dafina dridhë të pasmet në bikini nga terraca e shtëpisë

më 6.2019 - Gazeta Observer

Dafina Zeqiri vjen me një video të radhës provokuese. E tillë shfaqet edhe në fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale, përkatësisht në llogarinë e saj personale, Instagram. Së fundmi, ajo...

Daffy bën “twerk” me bikini në tarracë të shtëpisë

më 6.2019 - Arbresh

Dafina Zeqiri, po vazhdon t’i befasojë ndjekësit e saj me imazhet dhe videot provokuese që po sjell. E tillë shfaqet edhe në fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale, përkatësisht në llogarinë...

Publikohet videoja ‘skandaloze’ e Dafina Zeqirit, bën ‘twerk’ në pishinë!

më 6.2019 - Sovrani

Publikohet videoja ‘skandaloze’: Dafina Zeqiri bën ‘twerk’ në pishinë! Shikojeni! Dafina Zeqiri këtë ditë të nxehtë po e kalon në pishinë, ku po shoqërohet nga shoqet e saj. Këngëtarja ka publikuar së...

Dafina Zeqiri bën ‘twerk’ në pishinë, publikohet videoja

më 6.2019 - Arbresh

Dafina Zeqiri ka publikuar një video provokuese në Instagram. Dafina Zeqiri këtë ditë të nxehtë po e kalon në pishinë, ku po shoqërohet nga shoqet e saj. Këngëtarja ka publikuar së fundi një video, në...

Dafina Zeqiri sërish ndryshon pamje

më 6.2019 - Prive

Dafina Zeqiri me sa duket ka vendosur që t’i provojë të gjitha ngjyrat e flokëve. Pas bjonde platinum, këngëtarja ka ‘rrezikuar’ dhe flokët e saj i ka kthyer në blu të çelët. Ajo postoi video në llogarinë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK