http://kariera.mk

I pat të gjitha nga ditëlindja e Lola Haradinaj, por ky detaj mbase iu ka ikur

para 3 muajve - GazetaBlic

Bashkëshortja e deputetit të Kuvendit të Kosovës Daut Haradinaj sot feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic. Ajo publikoi momente të shumta nga festa. Të ftuar kishte miq dhe familja, Lola e festoi në një...

Lola bën set fotografik për ditëlindjen e 32-të, do ta ‘shashtris’ Dautin me fustanin e veshur

para 3 muajve - Zhurnal

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit shumë të njohur, Daut Haradinajt. Ata janë shumë të përfolur për jetën e tyre private e të cilën nuk hezitotojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale, shkruan ORAinfo....

Lola bën set fotografik për ditëlindjen e 32-të, do ta ‘shashtris’ Dautin me fustanin e veshur

para 3 muajve - OraInfo

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit shumë të njohur, Daut Haradinajt. Ata janë shumë të përfolur për jetën e tyre private e të cilën nuk hezitotojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale, shkruan ORAinfo....

Anita e uron Lolën për ditëlindje me një foto intime duke u puthur me Dautin!

para 3 muajve - Zhurnal

Lola dhe Anita Mucaj janë dy motrat shumë të njohura në mediat dhe publikun shqiptar. Edhe më të njohura e më të komentuara u bënë pas martesës me Daut dhe Ramush Haradinaj, përcjell ORAinfo.Ato komentohen...

Modestia e gruas së Daut Haradinajt – e quan vetën të bukur për ditëlindje

para 3 muajve - Insajderi

Është njëra ndër femrat më të ndjekura, Lola Haradinaj nuk shpëton leht pa marr vëmendjen e publikut. Ajo shpesh ndan me ndjekësit e saj momentet nga e përditshmja, por sot ajo ka ndar një foto me rastin...

Lola Haradinaj tregon sekretin e bukurisë

para 3 muajve - RTV 21

Lola sot feston datëlindjen Njëra prej grave më të komentuar të politikanëve, Lola Haradinaj sot feston datëlindjen e 32-të. Me këtë rast, ajo ka publikuar disa fotografi në rrjetin social, Instagram ku...

Anita e uron Lolën për ditëlindje, shikoni foton intime që ia publikon motrës!

para 3 muajve - Sovrani

Lola dhe Anita Mucaj janë dy motrat shumë të njohura në mediat dhe publikun shqiptar. Edhe më të njohura e më të komentuara u bënë pas martesës me Daut dhe Ramush Haradinaj, përcjell ORAinfo.Ato komentohen...

Anita e uron Lolën për ditëlindje me një foto intime duke u puthur me Dautin!

para 3 muajve - OraInfo

Lola dhe Anita Mucaj janë dy motrat shumë të njohura në mediat dhe publikun shqiptar. Edhe më të njohura e më të komentuara u bënë pas martesës me Daut dhe Ramush Haradinaj, përcjell ORAinfo. Ato komentohen...

Lola feston ditëlindjen, realizon fotosesion përkrah Dautit dhe fëmijëve

para 3 muajve - Zhurnal

Bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, Lola po feston ditëlindjen.Në këtë ditë të veçantë për të, ajo ka marr një urim edhe nga bashkëshorti i ndërsa Lola së bashku me familjen e saj ka realizuar...

Lola e ka ditëlindjen, ja me çfarë fjalë të ëmbla e uron Dauti

para 3 muajve - OraInfo

Njëra prej grave më të komentuar të politikanëve, Lola Haradinaj sot feston ditëlindjen e 32-të. Me këtë rast bashkëshorti i saj, deputeti i AAK-së Daut Haradinajt ka uruar atë me fjalët më të mira. Dauti...

Lola feston ditëlindjen, realizon fotosesion përkrah Dautit dhe fëmijëve

para 3 muajve - GazetaBlic

Bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, Lola po feston ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë për të, ajo ka marr një urim edhe nga bashkëshorti i ndërsa Lola së bashku me familjen e saj ka...

Lola feston ditëlindjen, realizon fotosesion të mrekullueshëm

para 3 muajve - Gazeta Observer

Bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, Lola po feston ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë për të, ajo ka marr një urim edhe nga bashkëshorti i ndërsa Lola së bashku me familjen e saj ka...

Daut Haradinaj me fjalë të veçanta uron gruan për ditëlindje

para 3 muajve - RTV 21

Festë në familjen e deputetit Njëra prej grave më të komentuar të politikanëve, Lola Haradinaj sot feston ditëlindjen e 32-të. Me këtë rast bashkëshorti i saj, deputeti i AAK-së Daut Haradinajt ka uruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK