http://kariera.mk

Horoskopi për ditën e sotme, 12 qershor 2019

më 6.2019 - Koha Jone

Dashi Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni lavdërime për arritjet tuaja. Për të vlerësuar këto arritje dhurojini vetes...

Horoskopi 12 Qershor 2019

më 6.2019 - Opinion

Dashi Argëtimi dhe romanca zakonisht shkojnë së bashku, por ka edhe raste që nuk ndodhin. Pra, nëse jeni vetëm, ndjehuni mirënjohës që nuk keni pse të shqetësoheni për dikë tjetër. Kjo është një kohë për...

Parashikimi i yjeve për sot 12 qershor 2019

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Dashi Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni lavdërime për arritjet tuaja. Për të vlerësuar këto arritje dhurojini vetes...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 qershor 2019

më 6.2019 - BalkanWeb

Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni lavdërime për arritjet tuaja. Për të vlerësuar këto arritje dhurojini vetes një trajtim...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 qershor 2019

më 6.2019 - Sovrani

Dashi Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni lavdërime për arritjet tuaja. Për të vlerësuar këto arritje dhurojini vetes...

Gabimet që duhet t’i bëni në jetë për të zbuluar vetveten

më 6.2019 - Blitz

Koha kalon dhe jeta ndonjëherë kërkon një proces eksperimentimi për të zbuluar veten. Ndonjëherë duhet të gabosh, të dështosh që të mësosh diçka akoma më të rëndësishme. Askush nuk mund të arrijë përsosmërinë...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 qershor 2019

më 6.2019 - Koha Jone

Dashi Sot ju nuk do të jeni në gjendje të largoheni, duke u fshehur pas dikujt tjetër ose duke u përpjekur të qëndrosh në vetmi. Edhe nëse keni shumë nevojë për njëfarë paqeje dhe heshtjeje, aktivitetet...

Horoskopi 11 Qershor 2019

më 6.2019 - Opinion

Dashi Sot ju duhet të përcaktoni se cila është gjëja më e rëndësishme në jetën tuaj, ose ndryshe mund të bëni gabimin e vendosjes së karrocës përpara kalit. Kjo do të thotë se nëse duhet të pushoni ose...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 qershor 2019

më 6.2019 - BalkanWeb

Dashi Sot ju nuk do të jeni në gjendje të largoheni, duke u fshehur pas dikujt tjetër ose duke u përpjekur të qëndrosh në vetmi. Edhe nëse keni shumë nevojë për njëfarë paqeje dhe heshtjeje, aktivitetet...

Parashikimi i yjeve për sot 11 qershor 2019

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Dashi Sot ju nuk do të jeni në gjendje të largoheni, duke u fshehur pas dikujt tjetër ose duke u përpjekur të qëndrosh në vetmi. Edhe nëse keni shumë nevojë për njëfarë paqeje dhe heshtjeje, aktivitetet...

Horoskopi 11 qershor 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

më 6.2019 - Koha Jone

Dashi – Zemra juaj do të ndihet mjaft bujare sot. Ka mundësi qëju ndjeni nevojën për t’i dhuruar të gjithëve buzëqeshje.

9 mësimet e vlefshme për jetë të lumtur

më 6.2019 - Sovrani

Çdo entuziast i filozofisë me siguri e njeh Konfucin dhe mësimet e tij. Ai ishte filozofi më i madh lindor i të gjitha kohërave, mësimet e të cilit ndikuan thellë jetën dhe mendimin e Azisë Lindore. Mësimet...

9 mësimet e Konfucit për jetën

më 6.2019 - Ekonomia Online

Çdo entuziast i filozofisë me siguri e njeh Konfucin dhe mësimet e tij. Ai ishte filozofi më i madh lindor i të gjitha kohërave, mësimet e të cilit ndikuan thellë jetën dhe mendimin e Azisë Lindore. Mësimet...

Horoskopi javor 10-16 Qershor

më 6.2019 - Sovrani

Dashi Kjo javë pritet të jetë e balancuar për ju të shenjës së dashit. E enjtja pritet të jetë një ditë relaksuese ku ju do të ndiheni mirë. Në fundjavë do të vlerësoheni për të gjithë punën që keni bërë...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 qershor 2019

më 6.2019 - BalkanWeb

Të lindurit e kësaj shenje do të kuptojnë se është koha e duhur për të rritur nivelin e profesionalizmit. Do të bëni ndryshime edhe në jetën profesionale. Ndodhitë gjatë ditës së sotme nuk do t’ju lejojnë...

Shtatë rregulla për më shumë kohë të lirë

më 6.2019 - Gazeta Monitor

Koha e lirë është luksi më i madh që ne mund të përballojmë. Një mënyrë jetese më e shëndetshme dhe aleatët e duhur në shtëpi na ndihmojnë ta jetojmë në maksimum Ne jemi vazhdimisht në lëvizje, bëjmë dhjetë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK