http://kariera.mk

Fotot historike që duhet t’i shihni patjetër

më 6.2019 - Top Channel

Fotot më të mira të vjetra janë ato që mund të shikoni për orë të tëra. Ne po iu sjellim disa… FOTO GALERI 1/26 Salvador Dali dhe Coco Chanel Top Channel

Një lloj tjetër dashurie e kafshëve

më 6.2019 - Koha.net

Kafshët janë një burim i madh gëzimi. Dhe ata të gjithë kanë tiparet e tyre personale të karakterit që na bëjnë për vete./tch

Foto/ Kafshët, një lloj tjetër dashurie

më 6.2019 - Top Channel

Kafshët janë një burim i madh gëzimi. Dhe ata të gjithë kanë tiparet e tyre personale të karakterit që na bëjnë për vete. FOTO GALERI 1/22 Top Channel

Kafshët, një lloj tjetër dashurie

më 6.2019 - KosovaPress

Dhe ata të gjithë kanë tiparet e tyre personale të karakterit që na bëjnë për vete. Ja disa fotografi të bukura të kafshëve Loading... ...lajmi i plotë është në sistemin me parapagim.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK