http://kariera.mk

Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula kaluan mbrëmjen bashkë

më 6.2019 - GazetaBlic

Ledri Vula është një ndër  personazhet më të pëlqyer të showbiz-it shqiptar, por edhe pse lidhjet e tij kanë qenë të shumta ai vazhdon ende të jetë beqar dhe akoma nuk ka qenë gati për të bërë hapin e...

Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula kaluan mbrëmjen bashkë?

më 6.2019 - Infokusi

Ledri Vula është një ndër  personazhet më të pëlqyer të showbiz-it shqiptar, por edhe pse lidhjet e tij kanë qenë të shumta ai vazhdon ende të jetë beqar dhe akoma nuk ka qenë gati për të bërë hapin e...

Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula kaluan mbrëmjen bashkë?

më 6.2019 - Standard

Ledri Vula është një ndër  personazhet më të pëlqyer të showbiz-it shqiptar, por edhe pse lidhjet e tij kanë qenë të shumta ai vazhdon ende të jetë beqar dhe akoma nuk ka qenë gati për të bërë hapin e...

Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula kaluan mbrëmjen bashkë

më 6.2019 - Arbresh

Ledri Vula është një ndër  personazhet më të pëlqyer të showbiz-it shqiptar, por edhe pse lidhjet e tij kanë qenë të shumta ai vazhdon ende të jetë beqar dhe akoma nuk ka qenë gati për të bërë hapin e...

Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula kaluan mbrëmjen bashkë?

më 6.2019 - Republika

Ledri Vula është një ndër  personazhet më të pëlqyer të showbiz-it shqiptar, por edhe pse lidhjet e tij kanë qenë të shumta ai vazhdon ende të jetë beqar dhe akoma nuk ka qenë gati për të bërë hapin e...

Dafina dhe Ledri kapen mat, ish-çifti kalon mbrëmjen bashkë

më 6.2019 - Insajderi

Lidhja e këngëtares Dafina Zeqiri me reperin Ledri ka qenë padyshim një ndër më të përfolurat në media. Ata ishin një ndër çiftet e preferuara të showbizit dhe ndarja e tyre bëri bujë në media. Megjithatë...

Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula kaluan mbrëmjen bashkë?

më 6.2019 - Sovrani

Ledri Vula është një ndër  personazhet më të pëlqyer të showbiz-it shqiptar, por edhe pse lidhjet e tij kanë qenë të shumta ai vazhdon ende të jetë beqar dhe akoma nuk ka qenë gati për të bërë hapin e...

Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula kaluan mbrëmjen bashkë?

më 6.2019 - Insajderi

Ledri Vula është një ndër  personazhet më të pëlqyer të showbiz-it shqiptar, por edhe pse lidhjet e tij kanë qenë të shumta ai vazhdon ende të jetë beqar dhe akoma nuk ka qenë gati për të bërë hapin e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK