http://kariera.mk

Pas ndarjes nga Cooper, Irina Shayk thotë se është fokusuar te vajza e saj

më 6.2019 - Telegrafi

Irina Shayk dhe Bradley Cooper (Foto: Jamie McCarthy/Getty Images/Guliver)

E fundit: Lidhje “e fortë dhe e pa rezistueshme” mes Lady Gaga dhe Bradly Cooper

më 6.2019 - Sovrani

Bradley Cooper dhe Irina Shayk janë njëqind për qind të ndarë dhe ndërsa ajo po poston fotografi në Instagram fytrën e saj te ujëvara, Bradley thuhet se po mendon për miqësinë e tij me Lady Gaga. Siç e...

Pas ndarjes nga Bradley, Irina thotë se është fokusuar te vajza e saj

më 6.2019 - Arbresh

Aktori amerikan, Bradley Cooper (44 vjeç) dhe modelja ruse, Irina Shayk (33 vjeçe) javën e kaluar bënë të ditur se i kanë dhënë fund romancës katërvjeçare. Pas ndarjes nga ylli hollivudian, bukuroshja...

Ndarja e Bradley Cooper nga Shayk, a kishte dorë Lady Gaga?

më 6.2019 - Prive

Thashethemet se Bradley Cooper dhe Lady Gaga po përjetojnë një aferë romantike pas xhirimeve të filmit A Star is Born, nuk i kanë ndihmuar aspak lidhjes së tij me Irina Shayk. “Thashethemet se Bradley...

Pas ndarjes nga Irina, Bradley Cooper fotografohet në lokal nate me shokët

më 6.2019 - Opinion

Kanë më pak se një javë që janë ndarë zyrtarisht dhe duket se Bradley Cooper dhe Irina Shyak janë duke vijuar me jetët e tyre. Modelja e njohur ndodhet në Islandë ku po pushon me miqtë e saj dhe herë pas...

Ndau Irinën nga Bradley? Reagon Lady Gaga

më 6.2019 - The Prestige

Martesa mes Bradley Cooper dhe Irina Shayk mori fund dhe çifti e dhanë lajmin zyrtarisht vetëm disa ditë më parë. Fansat në të gjithë botën po mendojnë se shkak për këtë ndarje është bërë Lady Gaga, e...

Irina tregon shumë në foton e fundit

më 6.2019 - The Prestige

Irina Shayk ka publikuar foto në të cilën i shihen vithet. Irina Shayk dhe Bradley Cooper i kanë ndarë rrugët dhe emrat e tyre tashmë po i hasim në pothuajse të gjitha mediat rozë. Pas ndarjes së çiftit,...

Bradley Cooper në lidhje me Lady Gaga? Irina i tregon se çfarë ka humbur

më 6.2019 - Gazeta Observer

Aktori i njohur amerikan Bradley Cooper është parë përsëri në Hollywood, mjaft i qetë dhe i relaksuar, shkruan IndeksOnline. Ylli i shumë filmave të suksesshëm hollivudian ka qenë cak i sulmeve të vazhdueshme...

Bradley Cooper në klube pas ndarjes nga Irina Shayk

më 6.2019 - Klan Kosova

Bradley Cooper është duke e shijuar jetën e tij vetëm pas ndarjes nga Irina Shayk, ai u pa duke frekuentuar një klub në Hollywood. Aktori 44 vjeçar i Guardians of the Galaxy u kap në disa fotografi me...

Bradley Cooper në klube pas ndarjes nga Iriana Shayk

më 6.2019 - Klan Kosova

Bradley Cooper është duke e shijuar jetën e tij vetëm pas ndarjes nga Irina Shayk, ai u pa duke frekuentuar një klub në Hollywood. Aktori 44 vjeçar i Guardians of the Galaxy u kap në disa fotografi me...

Bradley Cooper në klube pas ndarjes nga Irina Shayk

më 6.2019 - Sovrani

Bradley Cooper është duke e shijuar jetën e tij vetëm pas ndarjes nga Irina Shayk, ai u pa duke frekuentuar një klub në Hollywood. Aktori 44 vjeçar i Guardians of the Galaxy u kap në disa fotografi me...

Pas ndarjes nga Irina, Bradley shihet në klub të natës

më 6.2019 - Arbresh

Bradley Cooper është duke e shijuar jetën e tij vetëm pas ndarjes nga Irina Shayk, ai u pa duke frekuentuar një klub në Hollywood. Aktori 44 vjeçar i Guardians of the Galaxy u kap në disa fotografi me...

Pas ndarjes së Bradley-t, Lady Gaga ‘sulmohet’ në koncert nga fansat

më 6.2019 - Insajderi

Lady Gaga është sulmuar verbalisht gjatë koncertit të saj në Las Vegas për shkak të ndarjes së Bradley Cooper dhe Irina Shayk. Fansat i bërtisnin në kor emrin e aktorit të njohur, si dhe e pyesnin “Ku...

Ndau Irinën nga Bradley? Reagon Lady Gaga

më 6.2019 - Tetova Sot

Martesa mes Bradley Cooper dhe Irina Shayk mori fund dhe çifti e dhanë lajmin zyrtarisht vetëm disa ditë më parë. Fansat në të gjithë botën po mendojnë se shkak për këtë ndarje është bërë Lady Gaga, e...

U nda javën e kaluar, Irina Shayk nuk merakoset, kënaqet në këtë mënyrë

më 6.2019 - Gazeta Observer

Ka një javë që ndarja në mes Irinës dhe Bradley Cooper, ka qenë prej lajmeve kryesore në mediat rozë, shkruan IndeksOnline. Duket se dallimet që kishin çifti në mes tyre nuk arritën t’iu bënin ballë, kështuqë...

Ja çfarë ka humbur Bradley Cooper. Irina Shayk tregon të pasmet

më 6.2019 - Tetova Sot

Javën e kaluar ajo mori valixhet dhe u largua nga shtëpia 4.5 milionë dollarëshe në Pacific Palisades, ku jetonte me vajzën Lea dhe partnerin Bradley Cooper. Ndërsa sot ajo ka publikuar në Instagram një...

Ja çfarë ka humbur Bradley Cooper. Irina Shayk tregon të pasmet…

më 6.2019 - Standard

Javën e kaluar ajo mori valixhet dhe u largua nga shtëpia 4.5 milionë dollarëshe në Pacific Palisades, ku jetonte me vajzën Lea dhe partnerin Bradley Cooper. Ndërsa sot ajo ka publikuar në Instagram një...

Lidhja e Bradley dhe Irina u ftoh nga “A Star Is Born”

më 6.2019 - Prive

Lajmi se Bradley Cooper dhe Irina Shayk u ndanë, u bë publik javën e kaluar dhe tani një burim ka treguar kur ka nisuar ‘prishja’ në marrëdhënien e tyre. “Bradley ishte emocional gjatë kohës kur filmonte...

Irina i tregon Bradley se çfarë ka humbur, shikoni trupin joshës të modeles!

më 6.2019 - Sovrani

Javën e kaluar ajo mori valixhet dhe u largua nga shtëpia 4.5 milionë dollarëshe në Pacific Palisades, ku jetonte me vajzën Lea dhe partnerin Bradley Cooper. Ndërsa sot ajo ka publikuar në Instagram një...

Lady Gaga thyen heshtjen, flet për herë të parë pas ndarjes së Irina Shayk dhe Bradley Cooper

më 6.2019 - Gazeta Observer

Lady Gaga ka reaguar për herë të parë pas ndarjes së modeles Irina Shayk dhe aktorit, Bradley Cooper. Kënëgtarja e njohur thuhet të ketë ndikuar në ndarjen e dyshes së njohur pas afërsisë së madhe me aktorin...

Lady Gaga flet për herë të parë rreth ndarjes së Irina Shayk me Bradley Cooper

më 6.2019 - Periskopi

Aktorja ishte akuzuar për ndikimin në ndarjen e çiftit. Lady Gaga para një performance që kishte planifikuar ta mbajë në Las Vegas ka folur për të parën herë për çështjen Bradley-Irina, shkruan lajmi.net....

‘Sebep’ i ndarjes së çiftit të njohur! Lady Gaga e acaruar: Zhdukuni…!

më 6.2019 - Lexo

Supermodelja Irina Shayk dhe aktori Bradley Cooper i dhanë fund marrëdhënies së tyre pas 4 vitesh. Shpesh është aluduar se Lady Gaga ka qenë shkaku i ndarjes së tyre, pas afrimitetit që u shfaq në kohën...

Marrëdhënia e Bradley dhe Irina ndryshoi nga “A Star Is Born”

më 6.2019 - The Prestige

Lajmi se Bradley Cooper dhe Irina Shayk u ndanë, u bë publik javën e kaluar dhe tani një burim ka treguar kur ka nisuar ‘prishja’ në marrëdhënien e tyre. “Bradley ishte emocional gjatë kohës kur filmonte...

Ja çfarë bëri Irina pas ndarjes nga Cooper

më 6.2019 - Alsat-M

Irina Shayk dhe Bradly Cooper para disa ditësh i dhanë fund romancës së tyre 4 vjeçare, romancë nga e cila kanë edhe një vajzë, Lea De Seine. Mirëpo edhe pse në një situatë të nxehtë në këtë prag ndarje,...

Lady Gaga reagon për ndarjen e Irina Shayk dhe Bradley Cooper

më 6.2019 - Opinion

Lady Gaga më në fund iu ka drejtuar një thirrje të gjithë personave që e kanë akuzuar atë për ndarjen e Bradley Cooper dhe Irina Shayk. Sipas The Sun, para se të këndonte Shallow në një koncert në Las...

Marrëdhënia e Bradley dhe Irina ndryshoi nga “A Star Is Born”

më 6.2019 - Klan Kosova

Lajmi se Bradley Cooper dhe Irina Shayk u ndanë, u bë publik javën e kaluar dhe tani një burim ka treguar kur ka nisuar ‘prishja’ në marrëdhënien e tyre. “Bradley ishte emocional gjatë kohës kur filmonte...

Irina i kthehet punës pas ndarjes nga Bradley

më 6.2019 - Epoka e Re

Irina Shayk i është kthyer punës pas ndarjes nga i dashuri i saj Bradley Cooper. Modeluesja 33-vjeçare po qëndron në Islandë për një set fotografik menjëherë pasi u publikua lajmi për ndarjen. Irina ka...

Lady Gaga reagon pas ndarjes së Bradley-it dhe Irinës

më 6.2019 - BalkanWeb

SHBA Teksa fansat e Lady Gaga-s bërtisnin në kor emrin e Bradley Cooper gjatë një koncerti në Las Vegas, këngëtarja ka vendosur të reagojë për herë të parë pas ndarjes së çiftit të famshëm. Fansat në koncert...

Ndau Irinën nga Bradley? Reagon Lady Gaga

më 6.2019 - Insajderi

Martesa mes Bradley Cooper dhe Irina Shayk mori fund dhe çifti e dhanë lajmin zyrtarisht vetëm disa ditë më parë. Fansat në të gjithë botën po mendojnë se shkak për këtë ndarje është bërë Lady Gaga , e...

Marrëdhënia e Bradley dhe Irina ndryshoi nga “A Star Is Born”

më 6.2019 - Ekonomia Online

Lajmi se Bradley Cooper dhe Irina Shayk u ndanë, u bë publik javën e kaluar dhe tani një burim ka treguar kur ka nisuar ‘prishja’ në marrëdhënien e tyre. “Bradley ishte emocional gjatë kohës kur filmonte...

Ja çfarë bëri Irina pas ndarjes nga Cooper

më 6.2019 - Top Channel

Irina Shayk dhe Bradly Cooper para disa ditësh i dhanë fund romancës së tyre 4 vjeçare, romancë nga e cila kanë edhe një vajzë, Lea De Seine. Mirëpo edhe pse në një situatë të nxehtë në këtë prag ndarje,...

Ja si kaluan ditët e fundit të lidhjes Bradley Cooper dhe Irina Shayk

më 6.2019 - Prive

Bradley Cooper dhe Irina Shayk i kanë dhënë zyrtarisht fund lidhjes katër vjeçare. Cifti i famshëm por shumë privat, janë prindër të një vajze. Ata së fundmi ishin bashkë në akademinë e ndarjes së çmimeve...

Lady Gaga reagon për herë të parë pas ndarjes së Bradley Cooper dhe Irina Shayk

më 6.2019 - Arbresh

Teksa fansat e Lady Gaga-s bërtisnin në kor emrin e Bradley Cooper gjatë një koncerti në Las Vegas, këngëtarja ka vendosur të reagojë për herë të parë pas ndarjes së çiftit të famshëm. Fansat në koncert...

Dashurisë i vjen fundi, ndahen Shayk dhe Cooper?

më 6.2019 - KosovaPress

Problemet që dolën në marrëdhëniet e tyre arritën kulmin në muajt e fundit, por çifti disi arriti të krijojë një iluzion dhe shfaqjet e rralla të përbashkëta në publik vetëm mbajtën shkurtimisht lidhjen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK