http://kariera.mk

Armina Mevlani nxjerr fotot elegante…

më 6.2019 - Standard

Ish-Missi shqiptar Armina Mevlani, e konsideruar si një prej femrave më të bukura shqiptare, aktualisht njihet si një nga blogeret më të suksesshme dhe shumë aktive në rrjetet sociale. Gjatë ditës së djeshme...

Armina Mevlani poston foton, kur ishte shumë e dobët

më 6.2019 - Zhurnal

Armina Mevlani ka publikuar ditën e sotme një album fotosh nga adoleshenca e saj duke zbuluar disa nga eksperiencat më të bukura të jetës së saj, por jo vetëm. Në disa prej fotove, bukuroshja e ekranit...

Nuk do e besoni si dukej Armina Mevlani vite më parë (FOTO LAJM)

më 6.2019 - Albeu

Armina Mevlani është një nga vajzat më të bukura të showbizit shqiptar. Armina gjithashtu është dhe një blogere dhe ka një influencim të madh te shumë vajza të tjera. Ajo është tepër aktive në rrjetet...

Armina Mevlani poston foton, kur ishte shumë e dobët

më 6.2019 - Gazeta Observer

Armina Mevlani ka publikuar ditën e sotme një album fotosh nga adoleshenca e saj duke zbuluar disa nga eksperiencat më të bukura të jetës së saj, por jo vetëm. Në disa prej fotove, bukuroshja e ekranit...

Armina Mevlani poston foton, kur ishte shumë e dobët

më 6.2019 - Arbresh

Armina Mevlani ka publikuar ditën e sotme një album fotosh nga adoleshenca e saj duke zbuluar disa nga eksperiencat më të bukura të jetës së saj, por jo vetëm. Në disa prej fotove, bukuroshja e ekranit...

Armina Mevlani poston foton kur ishte shumë e dobët

më 6.2019 - Gazeta Observer

Armina Mevlani ka publikuar ditën e sotme një album fotosh nga adoleshenca e saj duke zbuluar disa nga eksperiencat më të bukura të jetës së saj, por jo vetëm. Në disa prej fotove, bukuroshja e ekranit...

Armina Mevlani poston foton kur ishte shumë e dobët

më 6.2019 - Ekonomia Online

Armina Mevlani ka publikuar ditën e sotme një album fotosh nga adoleshenca e saj duke zbuluar disa nga eksperiencat më të bukura të jetës së saj, por jo vetëm. Në disa prej fotove, bukuroshja e ekranit...

Armina Mevlani nxjerr fotot: Nuk kam qenë kurrë më kaq e dobët

më 6.2019 - BalkanWeb

TIRANE Armina Mevlani ka publikuar ditën e djeshme një album fotosh nga adoleshenca e saj duke zbuluar disa nga eksperiencat më të bukura të jetës së saj. Por njëra prej fotove ka tërhequr veçanërisht...

FOTOT/ Nusja e ardhshme e Berishës, nostalgji për “rininë”: Nuk kam qenë kurrë më kaq e dobët

më 6.2019 - Gazeta Tema

Armina Mevlani ka publikuar ditën e djeshme një album fotosh nga adoleshenca e saj duke zbuluar disa nga eksperiencat më të bukura të jetës së saj. Por njëra prej fotove ka tërhequr veçanërisht vëmendje....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK