http://kariera.mk

Futbollisti i kombëtares ‘ngacmon’ moderatoren shqiptare, shikoni si ia kthen ajo

më 6.2019 - GazetaBlic

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Proçesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares, Eros Grezda. Në muajin janar, Nevina dhe Erosi...

Futbollisti i kombëtares ‘ngacmon’ moderatoren shqiptare edhe ajo “nuk ia përton

më 6.2019 - GazetaBlic

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Proçesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares, Eros Grezda. Në muajin janar, Nevina dhe Erosi...

Futbollisti i kombëtares ‘ngacmon’ moderatoren shqiptare.. edhe ajo “nuk ia përton”

më 6.2019 - Tetova Sot

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Proçesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares, Eros Grezda. Në muajin janar, Nevina dhe Erosi...

Futbollisti i kombëtares ‘ngacmon’ moderatoren shqiptare.. edhe ajo “nuk ia përton”

më 6.2019 - Fakti Ditor

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Proçesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares, Eros Grezda. Në muajin janar, Nevina dhe Erosi...

Futbollisti i Kombëtares ‘ngacmon’ moderatoren shqiptare, ja si ia kthen ajo

më 6.2019 - Sovrani

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Proçesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares, Eros Grezda. Në muajin janar, Nevina dhe Erosi...

Futbollisti i kombëtares ‘ngacmon’ moderatoren shqiptare.. edhe ajo “nuk ia përton”

më 6.2019 - Infokusi

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Proçesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares, Eros Grezda. Në muajin janar, Nevina dhe Erosi...

Eros Grezda – Nevina Shtylla, “ngacmojnë” njëri – tjetrin

më 6.2019 - Insajderi

Prej kohësh në mediet rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Procesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares shqiptare, Eros Grezda. Në muajin janar, Nevina...

Futbollisti i kombëtares ‘ngacmon’ moderatoren shqiptare, ja si ia kthen ajo

më 6.2019 - Bota Press

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Proçesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares, Eros Grezda. Në muajin janar, Nevina dhe Erosi...

Futbollisti i Kombëtares ngacmon Nevina Shtyllën?

më 6.2019 - LajmiFundit

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Proçesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares, Eros Grezda. Në muajin janar, Nevina dhe Erosi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK