http://kariera.mk

Mbajini pranë! 4 llojet e miqve që ju nevojiten në jetë!

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Përgjatë jetës ju e kuptoni se disa prej njerëzve që i takoni e që duan të jenë miqtë tuaj, nuk janë faktikisht lloji i duhur i njerëzve me të cilët dëshironi të rrini tërë kohën. Kjo është një gjë e mirë...

Ja miqtë që ju duhen në jetë

para 12 muajve - Vizion Plus

Miqtë janë dhe personat më të rëndësishëm për të gjithë ne, janë ato që na mbushin jetën me lumturi dhe janë të gatshëm të gjenden pranë për shumë probleme. Njerëzit që i takojmë gjatë jetës jo gjithmonë...

Katër llojet e miqve që ju nevojiten në jetë

para 12 muajve - Sovrani

Përgjatë jetës ju e kuptoni se disa prej njerëzve që i takoni e që duan të jenë miqtë tuaj, nuk janë faktikisht lloji i duhur i njerëzve me të cilët dëshironi të rrini tërë kohën. Kjo është një gjë e mirë...

A e falni tradhtinë? Kush më mirë se horoskopi e tregon këtë!

para 12 muajve - Sovrani

A e falni tradhtinë? Kush më mirë se horoskopi e tregon këtë! 1. Dashi Nëse ja dilni t’jua falë tradhtinë një Dash, urime! Jeni ndër njerëzit më me fat të këtij planeti. Egoja e zjarrtë do të plagoset...

Katër llojet e miqve që ju nevojiten në jetë

para 12 muajve - Periskopi

Përgjatë jetës ju e kuptoni se disa prej njerëzve që i takoni e që duan të jenë miqtë tuaj, nuk janë faktikisht lloji i duhur i njerëzve me të cilët dëshironi të rrini tërë kohën. Kjo është një gjë e mirë...

Katër llojet e miqve që ju nevojiten në jetë

para 12 muajve - Gazeta Observer

Përgjatë jetës ju e kuptoni se disa prej njerëzve që i takoni e që duan të jenë miqtë tuaj, nuk janë faktikisht lloji i duhur i njerëzve me të cilët dëshironi të rrini tërë kohën. Kjo është një gjë e mirë...

Horoskopi i tradhtisë: Si reagon secila shenjë

para 12 muajve - Periskopi

A e falni tradhtinë? Kush më mirë se horoskopi e tregon këtë! 1- Dashi Nëse ja dilni t’jua falë tradhtinë një Dash, urime! Jeni ndër njerëzit më me fat të këtij planeti. Egoja e zjarrtë do të plagoset...

7 rregulla për femrat të cilat nuk kanë fat në dashuri

para 12 muajve - Periskopi

Njohtime, takime, të dalura dhe në fund përsëri nuk pati sukses. Nëse ndjeheni sikur ju ndjek një e keqe në dashuri, është koha për rregulla të reja… Nëse jeni në kërkim të dashurisë, dhe më nuk dëshironi...

Si ta dini nëse partneri është çmendurisht i dashuruar në ju

para 12 muajve - Tetova Sot

Dashuria është një prej emocioneve më të mira që mund ta përjetojë dikush dhe është diçka që thuajse çdo person e kërkon. Por, çfarë nëse e keni gjetur dikë dhe nuk jeni të sigurt nëse edhe ai po ju dashuron?...

Si ta dini nëse partneri është çmendurisht i dashuruar në ju

para 12 muajve - Gazeta Observer

Dashuria është një prej emocioneve më të mira që mund ta përjetojë dikush dhe është diçka që thuajse çdo person e kërkon. Por, çfarë nëse e keni gjetur dikë dhe nuk jeni të sigurt nëse edhe ai po ju dashuron?...

Pse kemi nevojë të biem në dashuri, 10 “të mira”

para 12 muajve - Ekonomia Online

Jeni duke shijuar jetesën tuaj vetëm me të gjitha dëshirat dhe pëlqimet që keni dhe mendoni se kjo është mënyra e duhur për të jetuar. Por pastaj…papritmas ju bini në dashuri, jeta juaj ndryshon rrënjësisht...

Shenjat se burri ju tradhton! Kjo e fundit e nxjerr zbuluar fare

para 12 muajve - Albeu

Kur jemi të dashuruar, shpesh nuk vërejmë disa shenja që realisht janë shumë të rëndësishme për të kuptuar gjendjen e një çifti. Shpesh mendojmë se po jetojmë një histori të mrekullueshme dashurie, por...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK