http://kariera.mk

“Pika Pika” publikohet nga Melinda Ademi

më 6.2019 - RTV 21

Pjesë e klipit edhe “Teta Gjyli” Rep-artistja e mirënjohur shqiptare, Melinda Ademi ka publikuar projektin e saj më të ri. ‘Pika Pika’ mban titullin kënga, e cila vjen e realizuar edhe me videoklip, në...

Melinda Ademi publikon këngën e re, në klip surprizë edhe tete Gjyli!

më 6.2019 - Prive

Melinda Ademi, sapo ka nxjerrë këngën e saj më të re. Artistja e cila dikur jetonte në Shtetet e Bashkuara, sot ka nxjerrë projektin të cilin ka ditë që e ka paralajmëruar. ‘Pika Pika’, sapo u lansua ndërsa...

Melinda Ademi lanson këngën e re “Pika Pika”, pjesë e klipit edhe Teta Gjyli

më 6.2019 - Telegrafi

Melinda Ademi dhe Teta Gjyli në klipin e ri (Foto: YouTube)

Melinda publikon “Pika pika”

më 6.2019 - Koha.net

Këngëtarja Melinda Ademi ka publikuar projektin e saj më të ri. “Pika pika” titullohet kënga e saj më e re. Kënga është prodhim i “Panda Music”, ndërsa për tekstin është kujdesur vetë këngëtarja e ndihmuar nga Tonic & Denk.

Melinda - Pika Pika

më 6.2019 - 10minuta

Melinda - Pika Pika (Official Video), reperka Melinda Ademi sapo ka postuar kengen e saj me te re, kenga e re mban titullin "Pika Pika", per Tekstin e kenges eshte perkujdesur vet kengetarja, kurse Muzika...

Melinda publikon këngën e re ‘Pika Pika’ [Video]

më 6.2019 - Fakti Ditor

Melinda Ademi e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. Melinda Ademi e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net. ‘Pika Pika’ titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe...

Melinda publikon “Pika pika” e kallin bashkë me teta Gjylën

më 6.2019 - Tetova1

Këngëtarja Melinda Ademi ka publikuar projektin e saj më të ri. “Pika pika” titullohet kënga e saj më e re. Kënga është prodhim i “Panda Music”, ndërsa për tekstin është kujdesur vetë këngëtarja e ndihmuar nga Tonic & Denk.

Befason Melinda me këngën e re

më 6.2019 - Periskopi

Këngëtarja Melinda Ademi ka publikuar projektin e saj më të ri. “Pika pika” titullohet kënga e saj më e re. Kënga është prodhim i “Panda Music”, ndërsa për tekstin është kujdesur vetë këngëtarja e ndihmuar...

Melinda publikon këngën e re, në klip kemi edhe një surprizë!

më 6.2019 - Sovrani

Melinda Ademi, sapo ka nxjerrë këngën e saj më të re. Artistja e cila dikur jetonte në Shtetet e Bashkuara, sot ka nxjerrë projektin të cilin ka ditë që e ka paralajmëruar. ‘Pika Pika’, sapo u lansua ndërsa...

Melinda publikon këngën e re “Pika Pika”

më 6.2019 - Arbresh

Reperja e re, Melinda Ademi e ka publikuar këngën e saj më të re. Kënga e  Melindës mban titullin “Pika Pika dhe është vizuelizuar edhe me videoklip tejet interesant, shkruan portali arbresh.info Melinda...

Ka ardhur projekti i parë muzikor, “Dashnin ma jep” nga Koli Picaku!

më 6.2019 - Zhurnal

“Dashnin ma jep”, kështu quhet kënga dhe projekti i parë muzikor i këngëtarit të ri shqiptar Koli Picaku. Kënga ka ardhur me një klip të bukur dhe ka plot ritëm, e megjithëse është vetëm e para për të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK