http://kariera.mk

Provokon Ivanka Trump, shkon në mbledhje pa sytjena

më 6.2019 - Alsat-M

Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka bërë të gjithë të kthejnë sytë drejt saj. Veshja e 37-vjeçares Ivanka Trump gjithmonë ka impresionuar. Veshja  e saj gjithmonë dallon dhe ajo...

E bija e Trumpit i ‘çmend’ të gjithë, shikoni si ka shkuar në mbledhje

më 6.2019 - Tetova1

E bija e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Ivanka Trump, ka bërë të gjithë të ‘ngulin’ sytë drejt saj, shkruan lajmi.net. Kësaj here ajo ka zgjedhur që të shkoj në mbledhje pa sytjena,...

E bija e Trumpit i çmend të gjithë, shkon në mbledhje pa jelek

më 6.2019 - Tetova Sot

Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka bërë të gjithë të ‘ngulin’ sytë drejt saj. Veshja e 37 vjeçares Ivanka Trump gjithmonë ka impresionuar. Ajo dallon për stilin e saj plot klas....

Vajza e presidentit pa recipeta në senat

më 6.2019 - Ekonomia Online

Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka bërë të gjithë të ‘ngulin’ sytë drejt saj. Veshja e 37-vjeçares Ivanka Trump gjithmonë ka impresionuar pasi ajo dallon për stilin e saj plot...

Vajza e Trump ‘çmend’ të gjithë, shkon në mbledhje pa sytjena

më 6.2019 - Arbresh

E bija e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Ivanka Trump, ka bërë të gjithë të kthejnë sytë drejt saj. Kësaj here ajo ka zgjedhur që të shkoj në mbledhje pa sytjena, kështu veshja e bardhë...

E bija e Trumpit shkon në mbledhje pa reçipeta

më 6.2019 - LajmiFundit

Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka tërhequr vëmendjen e mediave me daljen e fundit të saj. Veshja e 37 vjeçares Ivanka Trump gjithmonë ka impresionuar. Ajo dallon për stilin e...

Ivanka Trump provokon keq, shkon në mbledhje pa sytjena

më 6.2019 - Sovrani

Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka bërë të gjithë të ‘ngulin’ sytë drejt saj. Veshja e 37 vjeçares Ivanka Trump gjithmonë ka impresionuar. Ajo dallon për stilin e saj plot klas....

Vajza e Donald Trump shkon në mbledhjen zyrtare pa reçipeta, të gjithë sytë drejt saj

më 6.2019 - GazetaBlic

Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka bërë të gjithë të ‘ngulin’ sytë drejt saj. Veshja e 37 vjeçares Ivanka Trump gjithmonë ka impresionuar. Ajo dallon për stilin e saj plot klas....

Ivanka Trump shkon në mbledhjen zyrtare pa reçipeta, të gjithë sytë drejt saj

më 6.2019 - The Prestige

Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka bërë të gjithë të ‘ngulin’ sytë drejt saj. Veshja e 37 vjeçares Ivanka Trump gjithmonë ka impresionuar. Ajo dallon për stilin e saj plot klas....

Ivanka Trump provokon keq, shkon në mbledhje pa sytjena

më 6.2019 - Periskopi

Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka bërë të gjithë të ‘ngulin’ sytë drejt saj. Veshja e 37 vjeçares Ivanka Trump gjithmonë ka impresionuar. Ajo dallon për stilin e saj plot klas....

FOTOT: Vajza e Donald Trump, shkon në punë me një veshje të “rrezikshme”

më 6.2019 - Gazeta Tema

Vajza e madhe e presidentit Donald Trump, Ivanka, është fotografuar ndërsa dilte nga shtëpia e saj, e veshur me shumë klas. Por, 37-vjeçarja ka guxuar shumë, pasi ka lënë reçipetat në shtëpi, duke veshur...

FOTOT/ Ja uniforma e vajzës së Donald Trump në punë

më 6.2019 - Java News

Vajza e madhe e presidentit Donald Trump, Ivanka, është fotografuar ndërsa dilte nga shtëpia e saj, e veshur me shumë klas. Por, 37-vjeçarja ka guxuar shumë, pasi ka lënë reçipetat në shtëpi, duke veshur...

FOTOT: Vajza e Donald Trump, shkon në punë me një veshje të “rrezikshme”

më 6.2019 - Gazeta Tema

Vajza e madhe e presidentit Donald Trump, Ivanka, është fotografuar ndërsa dilte nga shtëpia e saj, e veshur me shumë klas. Por, 37-vjeçarja ka guxuar shumë, pasi ka lënë reçipetat në shtëpi, duke veshur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK