http://kariera.mk

Bebe Rexha reagon ndaj fotos së saj që po qarkullon në internet

para 3 muajve - Alsat-M

Bebe Rexha ka qenë njëra që gjithmonë ka folur hapur për dukjen e saj pa efektin e grimit dhe editimit të fotove. Ajo bën thirrje gjithmonë që gratë të pranojnë së pari veten e tyre natyrale dhe të vlerësojnë...

Bebe Rexha urren fotografinë që i bën paparacët

para 3 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram. Rexha ka thënë se e urren këtë fotografi që ia kanë bërë paparacit, transmeton Klan Kosova....

Kështu Bebe Rexhën nuk e keni parë asnjëherë

para 3 muajve - BalkanWeb

Bebe Rexha ka filluar një fushatë kohëve të fundit për atë se femrat nuk duhet të kenë komplekse për peshën e tyre Këngëtarja ka habitur fansat edhe me një foto tjetër në rrjetet sociale. Këtë ajo e ka...

Bebe Rexha reagon ndaj fotos që po qarkullon në internet

para 3 muajve - Prive

Bebe Rexha ka qenë njëra që gjithmonë ka folur hapur për dukjen e saj pa efektin e grimit dhe editimit të fotove. Ajo bën thirrje gjithmonë që gratë të pranojnë së pari veten e tyre natyrale dhe të vlerësojnë...

Bebe Rexha reagon ndaj fotos që po qarkullon në internet

para 3 muajve - GazetaBlic

Bebe Rexha ka qenë njëra që gjithmonë ka folur hapur për dukjen e saj pa efektin e grimit dhe editimit të fotove. Ajo bën thirrje gjithmonë që gratë të pranojnë së pari veten e tyre natyrale dhe të vlerësojnë...

Bebe Rexha provon fatin, luan lotarinë për 40 milionë dollarë

para 3 muajve - Prive

Bebe Rexha ka pasuri që shkon në vlerë të 4 milionë dollarëve, po kjo nuk është arsye që ajo të mos provojë edhe fatin në lojën per 40 milionë dollarë. Këngëtarja ndihej me fat teksa po dilte nga dyqani...

Në këtë gjendje nuk e keni parë Bebe Rexhën

para 3 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha ka filluar një fushatë kohëve të fundit për atë se femrat nuk duhet të kenë komplekse për peshën e tyre Bebe Rexha ka bombarduar edhe me një foto tjetër në rrjetet sociale....

Bebe Rexha reagon ndaj fotos që po qarkullon në internet

para 3 muajve - Bota Press

Bebe Rexha ka qenë njëra që gjithmonë ka folur hapur për dukjen e saj pa efektin e grimit dhe editimit të fotove.Ajo bën thirrje gjithmonë që gratë të pranojnë së pari veten e tyre natyrale dhe të vlerësojnë...

Bebe Rexha reagoi ndaj fotos së saj që i bën paparacët

para 3 muajve - Sovrani

Bebe Rexha ka qenë njëra që gjithmonë ka folur hapur për dukjen e saj pa efektin e grimit dhe editimit të fotove. Ajo bën thirrje gjithmonë që gratë të pranojnë së pari veten e tyre natyrale dhe të vlerësojnë...

Duke blerë perime dhe biletë lotarie, Bebe Rexha shfaqet e pakrehur dhe pa grim

para 3 muajve - Shekulli

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka publikuar një foto që rrallë mund ta bëj publike një VIP. Ajo ju tregoi fansave një foto nga një ditë e zakonshme, ku duket e pakrehur dhe pa grim....

Bebe pa komplekse për peshën

para 3 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha ka filluar një fushatë kohëve të fundit për atë se femrat nuk duhet të kenë komplekse për peshën e tyre Bebe Rexha ka bombarduar edhe me një foto tjetër në rrjetet sociale....

Çfarë ka ndodhur me Bebe Rexhën – Kurrë se keni parë kështu

para 3 muajve - Insajderi

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha ka filluar një fushatë kohëve të fundit për atë se femrat nuk duhet të kenë komplekse për peshën e tyre Bebe Rexha ka bombarduar edhe me një foto tjetër në rrjetet sociale....

Bebe Rexha kapet pa grim nga paparacët

para 3 muajve - Arbresh

Është njëra prej këngëtareve shqiptare e cila është kritikuar mjaft shumë për peshën e saj. Madje, artistja me famë botërore, Bebe Rexha, ishte lënë pas dore edhe nga stilistët të cilët i thanë se nuk...

Bebe Rexha vë në shitje bluzën kontraverse

para 3 muajve - Alsat-M

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare Bebe Rexha, ka shprehur haptazi qëndrimet e saja pro abortit dhe kundër rrymave që duan ta ilegalizojnë abortin në Shtetet e Bashkuara. Madje ditë më parë,...

Është vagina ime! Bebe Rexha vë në shitje bluzën kontraverse

para 3 muajve - Prive

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare Bebe Rexha, ka shprehur haptazi qëndrimet e saja pro abortit dhe kundër rrymave që duan ta ilegalizojnë abortin në Shtetet e Bashkuara. Madje ditë më parë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK