http://kariera.mk

Kida dhe Ermal Fejzullahu vijnë me këngën e re “Tela”

më 6.2019 - Telegrafi

Kida dhe Ermal Fejzullahu në klipin e ri (Foto: YouTube)

Ermal Fejzullahu dhe Kida me këngë të re

më 6.2019 - Klan Kosova

Këngëtari kosovar, Ermal Fejzullahu dhe këngëtarja Kida, kanë publikuar sot duetin e dytë të tyre. Kënga e publikuar nga dyshja quhet “Tela”, njofton Klan Kosova. Brenda pak orëve të publikimit kjo këngë...

Kida dhe Ermali sjellin ‘Tela’

më 6.2019 - Prive

Ermal Fejzullahu dhe Kida kanë publikuar projektin e tyre më të ri  të titulluar ‘Tela’. Ky projekt me ritme verore është punuar nga Koston dhe Badsam teksa ka tekst të reperit BimBimma. Për pjesën vizuale,...

Kida së bashku me Ermal Fejzullahun lansojnë “Tela”

më 6.2019 - Koha.net

Këngëtarja Kida ka lansuar këngën më të re të saj në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun të quajtur “Tela”. Teksti i këngës është bërë nga këngëtari e tekst shkruesi BimBimma, video nga Alban Selimaj e i...

Kida dhe Ermal Fejzullahu lansojnë këngën e re

më 6.2019 - Aktuale

Këngëtarja e suksesshme Orhidea Latifi e njohur me emrin artistik ‘Kida’ ka paralajmëruar tash e një kohë bashkëpunimin me Ermal Fejzullahun. Tashmë ata e kanë lansuar këngën me titull ‘Tela’ të cilën...

Kida dhe Ermal Fejzullahu publikojnë bashkëpunimin “Tela”

më 6.2019 - RTV 21

Dyshja e njohur sjellin këngën e re Dy emra të njohur të skenës muzikore, Kida dhe Ermal Fejzullahu kanë bashkuar sërisht forcat e tyre në muzikë. Dyshja sapo kanë publikuar projektin e tyre më të ri,...

Ermal Fejzullahu dhe Kida me këngë të re

më 6.2019 - Infokusi

Këngëtari kosovar, Ermal Fejzullahu dhe këngëtarja Kida, kanë publikuar sot duetin e dytë të tyre. Kënga e publikuar nga dyshja quhet “Tela”, njofton Klan Kosova. Brenda pak orëve të publikimit kjo këngë...

Kida merr një super-dhuratë, reagimi i saj i papritur

më 6.2019 - OraInfo

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo. Kida ka shumë fansa për të cilët...

Ermal Fejzullahu dhe Kida publikojnë bashkëpunimin ‘Tela’

më 6.2019 - Tetova1

Ermal Fejzullahu dhe Kida e kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor. Këngëtarët, Ermal Fejzullahu dhe Kida, sapo e kanë lansuar në Youtube këngën e tyre më të re, shkruan lajmi.net. Ky projekt...

Ermal Fejzullahu dhe Kida publikojnë bashkëpunimin ‘Tela’

më 6.2019 - Sovrani

Ermal Fejzullahu dhe Kida e kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor. Këngëtarët, Ermal Fejzullahu dhe Kida, sapo e kanë lansuar në Youtube këngën e tyre më të re, shkruan lajmi.net. Ky projekt...

Kida dhe Ermali lansojnë këngën e re

më 6.2019 - Periskopi

Këngëtarja Kida ka lansuar këngën më të re të saj në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun të quajtur “Tela”. Teksti i këngës është bërë nga këngëtari e tekst shkruesi BimBimma, video nga Alban Selimaj e i...

‘Tela’, publikohet kënga e Kidës me Ermalin

më 6.2019 - Insajderi

Ky projekt me ritme verore është punuar nga Koston dhe Badsam teksa ka tekst të reperit BimBimma. Për pjesën vizuale, atë të videoklipit, është përkujdesur Alban Selimaj. Kujtojmë se ky projekt nuk është...

Kida dhe Ermal Fejzullahu lansojnë këngën e re me titull ‘Tela’ [Video]

më 6.2019 - Fakti Ditor

Këngëtarja e suksesshme Orhidea Latifi e njohur me emrin artistik ‘Kida’ ka paralajmëruar tash e një kohë bashkëpunimin me Ermal Fejzullahun, shkruan Indeksonline. Tashmë ata e kanë lansuar këngën me titull...

Kida dhe Ermal Fejzullahu lansojnë këngën e re ‘Tela’

më 6.2019 - Arbresh

Këngëtarja e njohur ‘Kida’ ka paralajmëruar tash e një kohë bashkëpunimin me Ermal Fejzullahun. Tashmë ata e kanë lansuar këngën me titull ‘Tela’ të cilën e kanë shoqëruar me një videoklip të bukur.

Ariana ndihet me fat, shikoni çfarë dhurate të vlefshme ia ka blerë Kida

më 6.2019 - OraInfo

Kida dhe gruaja e Ermal Fejzullahut, Ariana janë shoqe të pandashme. Këngëtarja e mirënjohur, Orhidea Latifi- Kida përveç bashkëpunimeve me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahun ajo është mike shumë e...

Kida i bën dhuratë të veçantë gruas së Ermal Fejzullahut

më 6.2019 - RTV 21

Kida e Ariana mike të ngushta Këngëtarja e mirënjohur, Orhidea Latifi- Kida përveç bashkëpunimeve me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahun ajo është mike shumë e mirë edhe me bashkëshorten e tij, Arianën....

Kida dhe Ariana Fejzullahu super shoqe, shihni çfarë dhurate i bëri këngëtarja

më 6.2019 - Prive

Familjarisht shumë të afërt me njëri tjetrin. Kida dhe Ermal Fejzullahu, nuk janë vetëm kolegë të mirë e bashkëpunues në industrinë e muzikën. Përveç se po sjellin një këngë të re bashkë, dyshja posedojnë...

Kida i bën dhuratë bashkëshortes së Ermal Fejzullahut

më 6.2019 - Tetova Sot

Ariana Fejzullahu ka pranuar dhuratë nga Kida. Kida është mike shumë e afërt e familjes Fejzullahu dhe nuk janë vetëm projektet muzikore ato që i bëjnë bashkë. Atë e kemi parë shumë shpesh me Ermalin dhe...

Zbulohet titulli i bashkëpunimit mes Kidës dhe Ermal Fejzullahut

më 6.2019 - Prive

Kida dhe Ermal Fejzullahu janë bërë sërish bashkë për një këngë të re. Pas suksesit të madh me “Mi Amore”, dyshja kanë vendosur që të sjellin projektin me titullin “N’tela” dhe këtë e zbuloi Ermali. Xhirimet...

Ermali dhe Kida fotografohen se bashku në Turqi, ky detaj merr vëmendjen

më 6.2019 - OraInfo

Ermal Fejzullahu është ndër këngëtarët me të dashur për publikun kosovarë. Ai është i martuar me bukuroshën, Arianën, të cilët janë në pritje të fëmijës së katërt, shkruan ORAinfo. Ermali këto ditë ka...

Kida dhe Ermali paralajmërojnë hitin e verës

më 6.2019 - Zhurnal

Këngëtarja e mirënjohur Kida ka paralajmëruar një bashkëpunim me këngëtarin Ermal Fejzullahu. Ajo përmes një postimi ne instagram ka publikuar një pjesë të klipit, ku duket që do të jetë hit i kësaj vere...

Kida paralajmëron bashkëpunimin e radhës

më 6.2019 - Aktuale

Kida konfirmon bashkëpunim me Ermal Fejzullahun. Pas një pushimi gjashtë muajsh Kida po rikthehet fuqishëm në skenën muzikore, ajo sapo paralajmëroi duetin e radhës, shkruan lajmi.net. Javë më parë ajo...

Shumë shpejtë – Kida në një tjetër bashkëpunim me Ermalin

më 6.2019 - Prive

Vera nuk do quhej e zjarrtë nëse Kida dhe Ermali nuk do sillnin projekte të reja muzikore. Pas projektit muzikor me Lyrical Son “Deja vu”, Kida filloi verën me bashkëpunime. Ka gjashtë muaj nga projekti...

Një superlajm nga Kida dhe Ermali

më 6.2019 - RTV 21

Po përgatisin një befasi Dy emra të njohur të skenës muzikore, Kida dhe Ermal Fejzullahu po sjellin një bashkëpunim. “Tela” mban titullin projekti i ri i dyshes, i cili do të publikohet së shpejti. Kjo...

Një superlajm nga Kida dhe Ermali

më 6.2019 - Lajm

Dy emra të njohur të skenës muzikore, Kida dhe Ermal Fejzullahu po sjellin një bashkëpunim. “Tela” mban titullin projekti i ri i dyshes, i cili do të publikohet së shpejti. Kjo u bë e ditur nga artistja,...

Kida paralajmëron bashkëpunimin e radhës

më 6.2019 - Periskopi

Kida konfirmon bashkëpunim me Ermal Fejzullahun. Pas një pushimi gjashtë muajsh Kida po rikthehet fuqishëm në skenën muzikore, ajo sapo paralajmëroi duetin e radhës, shkruan lajmi.net. Javë më parë ajo...

Befasia e Kidës! Këngëtarja publikon lajmion e papritur!

më 6.2019 - Sovrani

Dy emra të njohur të skenës muzikore, Kida dhe Ermal Fejzullahu po sjellin një bashkëpunim. “Tela” mban titullin projekti i ri i dyshes, i cili do të publikohet së shpejti. Kjo u bë e ditur nga artistja,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK