http://kariera.mk

Horoskopi ditor, e enjte 13 qershor 2019

më 6.2019 - Shekulli

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo e enjte do të jetë më e mirë sa i takon sferës profesionale, edhe pse me gjasë mund...

Dy shenjat më me fat për sot, e enjte 13 qershor 2019

më 6.2019 - Bota.al

Ja cilat janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: GAFORRJA Në përgjithësi dita e sotme ka për të qenë pozitive dhe pa probleme serioze. Merrini gjërat shtruar dhe bëni atë që do ju duket më e logjikshme....

Si do të jetë kjo e enjte për ju? HOROSKOPI DITOR, 13 qershor 2019

më 6.2019 - Bota.al

Dashi Gjatë kësaj dite do ketë ndryshime shumë të mëdha në jetën tuaj. Venusi për fat të keq do ua vështirësojë goxha gjërat. Nëse jeni në një lidhje partneri do fillojë t;iu tregojë disa gjëra të së shkuarës...

Zgjidhni një nga tre letrat dhe merrni një këshillë

më 6.2019 - Arbresh

Letra Nr. 1 Shikoni me kujdes mjedisin tuaj, dikush po përpiqet t’ju lëndojë. Mund të jetë një person që kohët e fundit abuzon me ndihmën tuaj ose dikush që shpesh këndon lavde për veten. Mos e humbni...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 13 QERSHOR 2019

më 6.2019 - Lexo

SSUCv3H4sIAAAAAAAEAI1Wy3LbIBTdd6b/kNE6mYIEenTXfkN3nS4wIjJjJFRATt1M/r1XlmwjrttmZXM5OnCfnNePHx4esp3wWmafH17nFay1MZMPTgRtBzDTx9WuWh2s08KAkcy2t/NO5oMIk1c+otjpzgcrD+PeBhtzSDHc32idEr0PulebI/0YL5/hI6NFbPL7KQTlzqRgL6J7SRFUBxfe3mx19vuyfrhs...

Horoskopi për nesër, e enjte datë 13 qershor 2019

më 6.2019 - Arbresh

Dashi Kjo e enjte do të jetë më e mirë sa i takon sferës profesionale, edhe pse me gjasë mund të gjeni zgjidhje të përkohshme. Sa i takon ndjenjave, bëni pak durim, pasi situata do të përmirësohet vetëm...

Horoskopi ditor, e Enjte 13 Qershor 2019

më 6.2019 - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo e enjte do të jetë më e mirë sa i takon sferës profesionale,...

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 qershor 2019

më 6.2019 - Iliria News

Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 12 qershor 2019!

më 6.2019 - Medial

Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 12 qershor 2019!

më 6.2019 - Vizion Plus

Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë...

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 qershor 2019

më 6.2019 - Sot News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë...

Horoskopi për ditën e sotme

më 6.2019 - GazetaBlic

Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë...

Horoskopi ditor: 12 maj 2019

më 6.2019 - LajmiFundit

Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë...

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 qershor 2019

më 6.2019 - Periskopi

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 12 qershor 2019. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga...

Horoskopi i datës 12 qershor

më 6.2019 - RTV 21

Dashi Do jeni në humor më të mirë gjatë kësaj dite dhe dalëngadalë do arrini të zgjidhni problemet që ju kanë dalë më herët. Nëse keni një lidhje lëreni pas krahëve të shkuarën e hidhur. Nëse nuk e bëni...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 12 qershor 2019?

më 6.2019 - Bota.al

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: AKREPI Do jeni mjaft ambiciozë dhe të pandalshëm gjatë kësaj dite. Pozitiviteti do ju shoqërojë gjithë kohën. Ju të dashuruarit do merrni vendime të rëndësishme...

Si do të jetë për ju kjo e mërkurë? HOROSKOPI DITOR, 12 qershor 2019

më 6.2019 - Bota.al

Dashi Do jeni në humor më të mirë gjatë kësaj dite dhe dalëngadalë do arrini të zgjidhni problemet që ju kanë dalë më herët. Nëse keni një lidhje lëreni pas krahëve të shkuarën e hidhur. Nëse nuk e bëni...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 12 QERSHOR 2019

më 6.2019 - Lexo

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 12 qershor 2019 Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për...

Zbuloni me detaje çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e gjatë kësaj jave!

më 6.2019 - Standard

Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: Gjatë javës shumë dash që janë në çift do të kenë probleme me partnerin/en e tyre. Ndër...

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 qershor 2019

më 6.2019 - Shekulli

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë...

Horoskopi ditor, e Mërkurë 12 Qershor 2019

më 6.2019 - Java News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë...

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 qershor 2019

më 6.2019 - Portalb

Dashi Mos lejoni që të mashtroheni nga fjalët e bukura të një ish-it tuaj, pasi shpesh janë fjalë me dy kuptime. Mos hiqni dorë nga e tashmja për të jetuar një të shkuar aspak të rehatshme. Ata që janë...

Puna dhe dashuria, çfarë ka rezervuar fati për sot

më 6.2019 - Albeu

Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit të Hënës, e cila do të stimulojë probleme dhe keqkuptime. Kur jeni të vendosur për të bërë diçka nuk i njihni pengesat, por gjatë kësaj...

Horoskopi për ditën e martë, 11 qershor 2019!

më 6.2019 - Vizion Plus

Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit të Hënës, e cila do të stimulojë probleme dhe keqkuptime. Kur jeni të vendosur për të bërë diçka nuk i njihni pengesat, por gjatë kësaj...

Dy shenjat me fat për sot, e Martë 11 qershor 2019

më 6.2019 - Lexo

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DEMI- Ka ardhur koha të kënaqni veten sot. Dëgjoni vetëm zemrën dhe mos mendoni për asnjë gjë tjetër. Për ju që jeni në një lidhje gjithçka do ndodhë si...

Horoskopi ditor, e martë 11 qershor 2019

më 6.2019 - Sot News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit...

Horoskopi për ditën e sotme, parashikime interesante për disa prej shenjave

më 6.2019 - GazetaBlic

Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit të Hënës, e cila do të stimulojë probleme dhe keqkuptime. Kur jeni të vendosur për të bërë diçka nuk i njihni pengesat, por gjatë kësaj...

Fati për ditën e martë

më 6.2019 - Albeu

Horoskopi, e martë, 11 Qershor 2019 Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit të Hënës, e cila do të stimulojë probleme dhe keqkuptime. Kur jeni të vendosur për të bërë diçka...

Horoskopi sot

më 6.2019 - PortaliOnline

Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit të Hënës, e cila do të stimulojë probleme dhe keqkuptime. Kur jeni të vendosur për të bërë diçka nuk i njihni pengesat, por gjatë kësaj...

Horoskopi Ditor 10 Qershor 2019

më 6.2019 - Sovrani

Horoskopi Ditor 10 Qershor 2019 Dashi 21 Mars – 19 Prill Kjo e hënë do të jetë mjaft e favorshme, në sajë të ndikimit të yjeve, ku duhet të mundoheni që të bëni zgjedhjet e duhura. Sfera sentimentale parashikohet...

Horoskopi ditor, e Martë 11 Qershor 2019

më 6.2019 - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit...

HOROSKOPI JAVOR (10-16 QERSHOR) / Zbuloni me DETAJE çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e gjatë kësaj jave!

më 6.2019 - Lexo

Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: Gjatë javës shumë dash që janë në çift do të kenë probleme me partnerin/en e tyre. Ndër...

Horoskopi për ditën e hënë, 10 qershor 2019!

më 6.2019 - Vizion Plus

Dashi Kjo e hënë do të jetë mjaft e favorshme, në sajë të ndikimit të yjeve, ku duhet të mundoheni që të bëni zgjedhjet e duhura. Sfera sentimentale parashikohet mjaft pozitive, ku do të ketë zhvillime...

Lexoni shenjën tuaj të horoskopit ditor

më 6.2019 - Sovrani

Lexoni shenjën tuaj të horoskopit ditor të datës 10.06.2019 Dashi Dashuria: Gjatë javës shumë dash që janë në çift do të kenë probleme me partnerin/en e tyre. Ndër shumë prej tyre do të jenë edhe ata që...

Horoskopi ditor, 10 qershor 2019

më 6.2019 - RTV 21

Dashi Sot financat do jenë më të favorizuarat. Gjatë ditës mund të keni konflikte me disa persona për shkak të kritikave që do ju bëhen. Nëse jeni në një lidhje ka rrezik që ai që keni në krah të fillojë...

Horoskopi ditor, 10 qershor 2019

më 6.2019 - RTV 21

Dashi Sot financat do jenë më të favorizuarat. Gjatë ditës mund të keni konflikte me disa persona për shkak të kritikave që do ju bëhen. Nëse jeni në një lidhje ka rrezik që ai që keni në krah të fillojë...

Horoskopi për nesër, ja çfarë ju ka rezervuar fati

më 6.2019 - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo e hënë do të jetë mjaft e favorshme, në sajë të ndikimit...

Puna dhe dashuria, çfarë ka rezervuar fati për sot

më 6.2019 - Albeu

Dashi Dashuria : Mos nxitoni sot në marrjen e vendimeve, veçanërisht në lidhje me dashurinë. Shpejtësia shpesh është një këshilltar i keq dhe mund t’ju çojë në vendime të gabuara, që më vonë mund të pendoheni....

Horoskopi, e dielë 9 qershor 2019!

më 6.2019 - Vizion Plus

Dashi Dashuria: Mos nxitoni sot në marrjen e vendimeve, veçanërisht në lidhje me dashurinë. Shpejtësia shpesh është një këshilltar i keq dhe mund t’ju çojë në vendime të gabuara, që më vonë mund të pendoheni....

Dy shenjat më me fat për sot, 9 qershor 2019

më 6.2019 - Lexo

Dashi- Falë diellit sot do dini çfarë fushe të privilegjoni de do keni më shumë siguri në vetvete. Nëse keni një lidhje mundohuni të largoni rutinën nga jeta juaj sepse ajo mund të sjellë disa probleme....

Horoskopi ditor: 9 qershor 2019

më 6.2019 - LajmiFundit

Dashi Dashuria: Mos nxitoni sot në marrjen e vendimeve, veçanërisht në lidhje me dashurinë. Shpejtësia shpesh është një këshilltar i keq dhe mund t’ju çojë në vendime të gabuara, që më vonë mund të pendoheni....

Horoskopi për ditën e sotme

më 6.2019 - Gazeta Observer

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Mos nxitoni sot në marrjen e vendimeve, veçanërisht në lidhje me dashurinë. Shpejtësia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK