http://kariera.mk

Motra e madhe është femra më e rëndësishme e jetës suaj. Ja arsyet pse…

më 6.2019 - Standard

Ajo është absolutisht shoqja juaj më e mirë. Mund të keni edhe gri ndje të vogla, por gjithmonë do të jetë mbrojtësja juaj më e madhe. Mund t’ju kr itikojë, kjo mund t’ju bëjë të q  ani apo të bëni të...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 qershor 2019

më 6.2019 - Koha Jone

Dashi Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni lavdërime për arritjet tuaja. Për të vlerësuar këto arritje dhurojini vetes...

Horoskopi 12 Qershor 2019

më 6.2019 - Opinion

Dashi Argëtimi dhe romanca zakonisht shkojnë së bashku, por ka edhe raste që nuk ndodhin. Pra, nëse jeni vetëm, ndjehuni mirënjohës që nuk keni pse të shqetësoheni për dikë tjetër. Kjo është një kohë për...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 qershor 2019

më 6.2019 - BalkanWeb

Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni lavdërime për arritjet tuaja. Për të vlerësuar këto arritje dhurojini vetes një trajtim...

Parashikimi i yjeve për sot 12 qershor 2019

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Dashi Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni lavdërime për arritjet tuaja. Për të vlerësuar këto arritje dhurojini vetes...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 qershor 2019

më 6.2019 - Sovrani

Dashi Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni lavdërime për arritjet tuaja. Për të vlerësuar këto arritje dhurojini vetes...

Harrojeni orarin 9-5 nëse doni sukses

më 6.2019 - Ekonomia Online

Ndjekja e pasionit tuaj kërkon më shumë punë por është më përmbushëse sesa të lidhni veten në një punë të cilën e keni vetëm për të paguar faturat. Puna prej 9-5 është vjetruar. Bota funksionon 24/7, por...

Puna me orë të zgjatura. Si të kujdesemi?

më 6.2019 - Ekonomia Online

Edhe pse puna me orë të gjata në zyrë mund të ndihmojë progresin e korporatës, ajo nuk ju ndihmon ju dhe shëndetin tuaj. Në fakt, duke punuar me orë të zgjatura nuk është të punosh në mënyrë të zgjuar,...

Gjithmonë duhet të keni një plan B

më 6.2019 - RTV 21

Kuptoni plotësisht opsionet tuaja dhe atë që dëshironi të bëni Një biznes anësor mund të jetë rrjedha e dytë e të ardhurave tuaja ose rrjeti juaj i sigurisë, varësisht se si po funksionon Plani A. Pavarësisht...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 qershor 2019

më 6.2019 - Koha Jone

Dashi Sot ju nuk do të jeni në gjendje të largoheni, duke u fshehur pas dikujt tjetër ose duke u përpjekur të qëndrosh në vetmi. Edhe nëse keni shumë nevojë për njëfarë paqeje dhe heshtjeje, aktivitetet...

Si ta bëjmë punën më argëtuese?

më 6.2019 - Ekonomia Online

Pa marrë parasysh se sa shumë e pëlqeni punë tuaj, ndonjëherë ajo bëhet e lodhshme, e mërzitshme dhe shpesh nuk të bëjnë këmbët të shkosh. Ja disa mënyra praktike, të thjeshta por që do të ndryshojnë humorin...

Horoskopi 11 Qershor 2019

më 6.2019 - Opinion

Dashi Sot ju duhet të përcaktoni se cila është gjëja më e rëndësishme në jetën tuaj, ose ndryshe mund të bëni gabimin e vendosjes së karrocës përpara kalit. Kjo do të thotë se nëse duhet të pushoni ose...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 qershor 2019

më 6.2019 - BalkanWeb

Dashi Sot ju nuk do të jeni në gjendje të largoheni, duke u fshehur pas dikujt tjetër ose duke u përpjekur të qëndrosh në vetmi. Edhe nëse keni shumë nevojë për njëfarë paqeje dhe heshtjeje, aktivitetet...

Parashikimi i yjeve për sot 11 qershor 2019

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Dashi Sot ju nuk do të jeni në gjendje të largoheni, duke u fshehur pas dikujt tjetër ose duke u përpjekur të qëndrosh në vetmi. Edhe nëse keni shumë nevojë për njëfarë paqeje dhe heshtjeje, aktivitetet...

Punë vetëm 3 herë në javë, për të gjithë ju që jeni mbi 40 vjeç!

më 6.2019 - Blitz

Nëse do të kishit mundësi të zgjidhnit për të punuar më pak se 6 ditë në javë a do ta bënit? Sigurisht që po, tashmë edhe një studim i bërë nga Letra e Punëtorëve të Institutit të Melburnit thotë se duhet...

Horoskopi javor 10-16 Qershor

më 6.2019 - Sovrani

Dashi Kjo javë pritet të jetë e balancuar për ju të shenjës së dashit. E enjtja pritet të jetë një ditë relaksuese ku ju do të ndiheni mirë. Në fundjavë do të vlerësoheni për të gjithë punën që keni bërë...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 qershor 2019

më 6.2019 - BalkanWeb

Të lindurit e kësaj shenje do të kuptojnë se është koha e duhur për të rritur nivelin e profesionalizmit. Do të bëni ndryshime edhe në jetën profesionale. Ndodhitë gjatë ditës së sotme nuk do t’ju lejojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK