http://kariera.mk

Simbole mistike: Zgjidh njërin dhe zbulo diçka mbi personalitetin

para 12 muajve - Bota.al

SIMBOLI I PARE: JENI KREATIVË Që të jeni të lumtur, keni nevojë për liri, jeni individualistë dhe pëlqeni të mbështeteni vetëm në forcat tuaja, në vend që të prisni për të tjerët. Ju nuk pëlqeni gënjeshtrat,...

Rastet kur xhelozia është e shëndetshme në një lidhje dashurie

para 12 muajve - Insajderi

Pa xhelozi nuk ka dashuri, thotë një shprehje. Mirëpo, ndonjëherë xhelozia bëhet problem mes çifteve. Ka raste që xhelozia e tepërt e një partneri mund të çojë edhe në ndarje. Gjithsesi ka disa raste,...

Dielli që zgjedhni zbulon personalitetin tuaj të fshehtë

para 12 muajve - Arbresh

Zgjedhni një diell dhe zbuloni se çfarë thotë zgjedhja juaj për ju. Unik Portal ka përgatitur një test psikologjik për ju, për të zbuluar personalitetin tuaj: Le të shohim se çfarë do të thotë zgjedhja...

4 rastet kur xhelozia është e shëndetshme në një lidhje dashurie

para 12 muajve - Portalb

Pa xhelozi nuk ka dashuri, thotë një shprehje. Mirëpo, ndonjëherë xhelozia bëhet problem mes çifteve. Ka raste që xhelozia e tepërt e një partneri mund të çojë edhe në ndarje. Gjithsesi ka disa raste,...

Si ta menaxhoni një të dashur xheloz?

para 12 muajve - Periskopi

Të gjithë e dëshirojmë vëmendjen. Kush më shumë e kush më pak, është e pamohueshme ndjesia e këndshme shkaktuar nga interesi që shfaq dikush për në. Në një lidhje dashurie shpesh herë kjo gjë ngatërrohet...

Këshilla se si t’i tregoni dikujt në mënyrë të sjellshme se jeni të zënë

para 12 muajve - KosovaPress

Shpesh nëse ju tregoheni indiferent ndaj një personi që keni shumë kohë pa e parë ai do të mendojë për ju se jeni egoist dhe mendjemadh. Prandaj, duhet ta ndryshoni mënyrën e të folurit dhe të keni kujdes...

10 mësime për karrierë që shumica i mësojnë me vonesë

para 12 muajve - Ekonomia Online

Në qoftë se ka diçka që kemi të përbashkët, është se ne të gjithë bëjmë gabime përgjatë rrugës tonë. Por nëse jeni të zgjuar, mësoni sa më shumë të jetë e mundur nga gabimet e të tjerëve në mënyrë që t’ia...

Këshilla se si t’i tregoni dikujt në mënyrë të sjellshme se jeni të zënë

para 12 muajve - Vizion Plus

Gjatë punës dhe jetës ne shpesh mund të përballemi me situata të ndryshme që kanë të bëjnë me jetën tonë personale dhe me njerëzit që na rrethojnë. Shpesh nëse ju tregoheni indifferent ndaj një personi...

5 rregullat themelore për sukses

para 12 muajve - Ekonomia Online

Ka mundësi të pafundme për ata të cilët janë të gatshëm të ecin drejt rrugës së vështirë të ndërmarrësisë. Gjashtë vite më parë e kam shkruar 10 Rregullat, i cili ka qenë libri më i shitur, sepse vazhdon...

Si t’i tregoni dikujt në mënyrë të sjellshme se jeni të zënë

para 12 muajve - Tetova Sot

Kur dikush të ndalon në rrugë dhe të thotë “është bërë kohë e gjatë pa u parë”, me siguri se filloni të arsyetoheni se sa të zënë keni qenë me punën. Pavarësisht se përpiqeni ta mashtroni trurin të bëhet...

Si ta menaxhoni një të dashur xheloz?

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Të gjithë e dëshirojmë vëmendjen. Kush më shumë e kush më pak, është e pamohueshme ndjesia e këndshme shkaktuar nga interesi që shfaq dikush për në. Në një lidhje dashurie shpesh herë kjo gjë ngatërrohet...

Si ta menaxhoni një të dashur xheloz?

para 12 muajve - Tetova Sot

Të gjithë e dëshirojmë vëmendjen. Kush më shumë e kush më pak, është e pamohueshme ndjesia e këndshme shkaktuar nga interesi që shfaq dikush për në. Në një lidhje dashurie shpesh herë kjo gjë ngatërrohet...

Si ta menaxhoni një të dashur xheloz?

para 12 muajve - Klan Kosova

Të gjithë e dëshirojmë vëmendjen. Kush më shumë e kush më pak, është e pamohueshme ndjesia e këndshme shkaktuar nga interesi që shfaq dikush për në. Në një lidhje dashurie shpesh herë kjo gjë ngatërrohet...

Si ta menaxhoni një të dashur xheloz?

para 12 muajve - Lexo

Të gjithë e dëshirojmë vëmendjen. Kush më shumë e kush më pak, është e pamohueshme ndjesia e këndshme shkaktuar nga interesi që shfaq dikush për në. Në një lidhje dashurie shpesh herë kjo gjë ngatërrohet...

Trekëndëshi që do zgjidhni, tregon disa të vërteta për ju

para 12 muajve - Lexo

Psikologët mund të zbulojnë shumë gjëra për ju, me vetëm duke parë se çfarë forme gjeometrike zgjidhni. Kjo është e mundur, pasi gjithçka që zgjidhni lidhet me ju dhe personalitetin tuaj. Shikoni foton,...

Një person me integritet dallohet nga këto 8 shenja

para 12 muajve - Ekonomia Online

Përgjegjësia, vërtetësia dhe përulësia janë vetëm disa nga cilësitë e njerëzve me integritet. Ja se cilat janë tetë cilësitë e njerëzve me integritet të vërtetë. “ Integriteti i vërtetë është të bërit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK