http://kariera.mk

U zgjodh gruaja më seksi në botë, e feston me zhveshje

më 6.2019 - Ekonomia Online

Modelja Olivia Culpo u vlerësua si gruaja më seksi në botë në përzgjedhjen tradicionale të revistës “Maxim”. Bukuroshja 27-vjeçare ka festuar titullin në mënyrën më të mirë që ajo ka dashur. Olivia zbuloi...

U shpall gruaja më e bukur në botë, Olivia Culpo pozon e zhveshur (FOTO LAJM)

më 6.2019 - Albeu

Olivia Culpo është shpallur gruaja më e bukur në botë nga Revista ndërkombëtare “Maxim”. Olivia uhet të jetë e njohur dhe për shumicën e njerëzve pasi në vitin 2012 bukuroshja u shpall Miss Universe në...

Femra më seksi në botë vendos të zhvishet - foto

më 6.2019 - KosovaPress

Bukuroshja 27-vjeçare ka festuar titullin në mënyrën më të mirë që ajo ka dashur. Olivia zbuloi gjithashtu se modelimi nuk është një punë e lehtë. “Është e vështirë kur duhet të buzëqeshësh dhe të thuash...

Kjo është femra më sexy e vitit 2019

më 6.2019 - Insajderi

Ajo është shpallur femra më sexy në gjithë botën dhe duket se e ka mjaft të merituar. Olivia Culpo, supermodelja dhe ish-Miss Universe 2012 kryesoi listën vjetore të Maxim Hot 100, si femra më sexy. “Gjithmonë...

Ja cila është gruaja më e bukur në botë

më 6.2019 - RTV 21

Olivia Culpo më tërheqësja për vitin 2019 Revista ndërkombëtare “Maxim” edhe këtë vit ka shpallur gruan më tërheqëse në botë. Për vitin 2019, këtë vend e zë Olivia Culpo. Culpo u bë e njohur për publikun...

Revista ndërkombëtare “Maxim” shpall Olivia Culpon më të bukurën në botë

më 6.2019 - Koha.net

Revista ndërkombëtare “Maxim” edhe këtë vit ka shpallur gruan më sexy në botë. Ajo quhet Olivia Culpo dhe duhet të jetë e njohur dhe për shumicën e njerëzve pasi në vitin 2012 bukuroshja u shpall Miss...

Revista “Maxim” shpall femrën më ‘hot’ të vitit 2019

më 6.2019 - Insajderi

Olivia Culpo është gruaja më e bukur e viti, sipas revistës së njohur “Maxim”. Modelja 27-vjeçare renditet në vendin e parë në listën e përvitshme të “Maxim Hot 100”, që vlerëson femrat më të fuqishme...

Foto/ Ja kush është shpallur femra më seksi e vitit 2019

më 6.2019 - Infokusi

Revista prestigjoze Maxim ka shpallur femrën e vitit për vitin 2019. Titullin e fitoi bukuroshja amerikane, Olivia Culpo e cila në vitin 2012 kishte fituar Miss Universe. Revista ka hartuar një listë prej...

Foto/ Ja kush është shpallur femra më seksi e vitit 2019

më 6.2019 - Top Channel

Revista prestigjoze Maxim ka shpallur femrën e vitit për vitin 2019. Titullin e fitoi bukuroshja amerikane, Olivia Culpo e cila në vitin 2012 kishte fituar Miss Universe. Revista ka hartuar një listë prej...

Kjo është femra më e bukur në botë sipas ‘Maxim’

më 6.2019 - Alsat-M

Olivia Culpo është shpallur si femra më e seksi në botë, sipas Maxim . Modeli 27-vjeçar zuri vendin e parë të listës prej 99 femrave në ‘Maxim Hot 100‘, e cila përzgjedh gra të fuqishme të kulturës në...

FOTO/ Olivia Culpo është femra më seksi e vitit

më 6.2019 - Java News

Olivia Culpo nuk është vetëm një supermodele dhe ish-Miss Universe por është renditur edhe si gruaja më ‘e nxehtë’ e vitit. Brunja seksi zbuloi të hënën se ishte renditu në vendin e parë në listën vjetor...

Shpallet femra më seksi në botë për 2019

më 6.2019 - AlbPortali

Revista ndërkombëtare për meshkuj, Maxim, ka shpallur sot femrën më seksi në botë për vitin 2019. Ky titull i është dhënë bukuroshes amerikane, Olivia Culpo, e cila në vitin 2012 kishte fituar garën Miss...

Kjo është femra më seksi e vitit 2019

më 6.2019 - Epoka e Re

Ajo është shpallur femra më seksi në gjithë botën dhe duket se e ka mjaft të merituar. Olivia Culpo, supermodeluesja dhe ish-Miss Universe 2012 ka kryesuar listën vjetore të “Maxim Hot 100”, si femra më...

Vëmendje: Kjo është femra më seksi në botë

më 6.2019 - Iliria News

Revista ndërkombëtare për meshkuj, Maxim, ka shpallur sot femrën më seksi në botë për vitin 2019. Ky titull i është dhënë bukuroshes amerikane, Olivia Culpo, e cila në vitin 2012 kishte fituar garën Miss...

FOTOT: Ja kush është femra më seksi e vitit

më 6.2019 - Gazeta Tema

Olivia Culpo nuk është vetëm një supermodele dhe ish-Miss Universe por është renditur edhe si gruaja më ‘e nxehtë’ e vitit. Brunja seksi zbuloi të hënën se ishte renditu në vendin e parë në listën vjetor...

Revista Maxim shpall femrën më “hot” të viti 2019 , zbuloni cila është ajo

më 6.2019 - Blitz

Olivia Culpo është gruaja më e bukur e viti, sipas revistës së njohur “Maxim”. Modelja 27-vjeçare renditet në vendin e parë në listën e përvitshme të “Maxim Hot 100”, që vlerëson femrat më të fuqishme...

Vëmendje: Kjo është femra më seksi në botë

më 6.2019 - Ina

Revista ndërkombëtare për meshkuj, Maxim, ka shpallur sot femrën më seksi në botë për vitin 2019. Ky titull i është dhënë bukuroshes amerikane, Olivia Culpo, e cila në vitin 2012 kishte fituar garën Miss...

Kjo është femra më seksi në botë

më 6.2019 - The Prestige

Revista ndërkombëtare për meshkuj, Maxim, ka shpallur sot femrën më seksi në botë për vitin 2019. Ky titull i është dhënë bukuroshes amerikane, Olivia Culpo, e cila në vitin 2012 kishte fituar garën Miss...

Vëmendje: Kjo është femra më seksi në botë

më 6.2019 - Lajm

Revista ndërkombëtare për meshkuj, Maxim, ka shpallur sot femrën më seksi në botë për vitin 2019. Ky titull i është dhënë bukuroshes amerikane, Olivia Culpo, e cila në vitin 2012 kishte fituar garën Miss...

Shpallet femra më seksi në botë për 2019

më 6.2019 - Republika

Revista ndërkombëtare për meshkuj, Maxim, ka shpallur sot femrën më seksi në botë për vitin 2019. Ky titull i është dhënë bukuroshes amerikane, Olivia Culpo, e cila në vitin 2012 kishte fituar garën Miss...

Kjo është femra më e bukur në botë për 2019, sipas Maxim

më 6.2019 - BalkanWeb

Revista ndërkombëtare Maxim, ka shpallur sot femrën më seksi në botë për vitin 2019. Ka qenë bukuroshja amerikane, Olivia Culpo, e cila në vitin 2012 kishte fituar garën Miss Universe, femra më e bukur...

Femra më seksi në botë për vitin 2019 (FOTO LAJM)

më 6.2019 - Albeu

Revista ndërkombëtare për meshkuj, Maxim, ka shpallur sot femrën më seksi në botë për vitin 2019 "> 2019 . Ky titull i është dhënë bukuroshes amerikane, Olivia Culpo , e cila në vitin 2012 kishte fituar...

Shpallet femra më seksi në botë për 2019

më 6.2019 - Tetova Sot

Revista ndërkombëtare për meshkuj, Maxim, ka shpallur sot femrën më seksi në botë për vitin 2019. Ky titull i është dhënë bukuroshes amerikane, Olivia Culpo, e cila në vitin 2012 kishte fituar garën Miss...

Zyrtare: Kjo është femra më tërheqëse e 2019-tës!

më 6.2019 - Sovrani

Revista ndërkombëtare për meshkuj, Maxim, ka shpallur sot femrën më seksi në botë për vitin 2019. Ky titull i është dhënë bukuroshes amerikane, Olivia Culpo, e cila në vitin 2012 kishte fituar garën Miss...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK