http://kariera.mk

Rregullat që duhet t’i ndiqni për dhëmbë të bardhë dhe të pastër

më 6.2019 - Tetova Sot

Jo vetëm që dhëmbët iu ndihmojnë të hani dhe të flisni, por ata bëjnë që të dukeni më të bukur. Nëse doni që të keni dhëmbë të bardhë dhe të pastër gjithmonë ndiqni këto rregulla: “Dieta” e dhëmbëve të...

Rregullat që duhet t’i ndiqni për dhëmbë të bardhë dhe të pastër

më 6.2019 - Bota Press

Jo vetëm që dhëmbët iu ndihmojnë të hani dhe të flisni, por ata bëjnë që të dukeni më të bukur. Nëse doni që të keni dhëmbë të bardhë dhe të pastër gjithmonë ndiqni këto rregulla: “Dieta” e dhëmbëve të...

Pesë rregullat e arta për dhëmbë të bardhë dhe të pastër

më 6.2019 - Klan Kosova

Jo vetëm që dhëmbët tuaj ju ndihmojnë të hani dhe të flisni, por ata mund të rregullojnë dhe pamjen tuaj. Nëse doni që ato të jenë të bardhë dhe të pastër gjithmonë ndiqni këto rregulla: “Dieta” e dhëmbëve...

Pesë rregullat e arta për dhëmbë të bardhë dhe të pastër

më 6.2019 - Ekonomia Online

Jo vetëm që dhëmbët tuaj ju ndihmojnë të hani dhe të flisni, por ata mund të rregullojnë dhe pamjen tuaj. Nëse doni që ato të jenë të bardhë dhe të pastër gjithmonë ndiqni këto rregulla: “Dieta” e dhëmbëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK