http://kariera.mk

Ministria e Administratës Publike paguan qira për objektet që nuk i shfrytëzon

para 7 muajve - Koha.net

Rreth 122 mijë euro ka shpenzuar Ministria e Administratës Publike vitin e kaluar për tri objekte të marra me qira, të cilat nuk janë shfrytëzuar asnjëherë nga stafi. Kjo ministri me qëllim të akomodimit...

Ministria e Administratës Publike paguan qira për objektet që nuk i shfrytëzon

para 7 muajve - Arbresh

Rreth 122 mijë euro ka shpenzuar Ministria e Administratës Publike vitin e kaluar për tri objekte të marra me qira, të cilat nuk janë shfrytëzuar asnjëherë nga stafi. Kjo ministri me qëllim të akomodimit...

MAP paguan qira rreth 122 mijë euro në vit për objektet që nuk i shfrytëzon

para 7 muajve - Periskopi

Rreth 122 mijë euro ka shpenzuar Ministria e Administratës Publike vitin e kaluar për tri objekte të marra me qira, të cilat nuk janë shfrytëzuar asnjëherë nga stafi. Kjo ministri me qëllim të akomodimit...

Ministria e Administratës Publike paguan qira për objektet që nuk i shfrytëzon

para 7 muajve - Arbresh

Rreth 122 mijë euro ka shpenzuar Ministria e Administratës Publike vitin e kaluar për tri objekte të marra me qira, të cilat nuk janë shfrytëzuar asnjëherë nga stafi. Kjo ministri me qëllim të akomodimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK