http://kariera.mk

Sëmundja e rrallë, 28 vjecari iu lutet doktorëve t’ia prejnë duart!

para 8 muajve - Zhurnal

I njohur si “njeriu i pemës” në Bangladesh, ai iu ka lutur doktorëve që t’ia amputojnë duart të cilat janë të mbuluara nga lëvorë të pemëve. Po ashtu ai ka dhimbje jashtëzakonisht të mëdha sa që nuk po...

Sëmundja e rrallë, 28 vjecari iu lutet doktorëve t’ia prejnë duart!

para 8 muajve - Alsat-M

I njohur si “njeriu i pemës” në Bangladesh, ai iu ka lutur doktorëve që t’ia amputojnë duart të cilat janë të mbuluara nga lëvorë të pemëve. Po ashtu ai ka dhimbje jashtëzakonisht të mëdha sa që nuk po...

Sëmundja e rrallë, 28 vjecari iu lutet doktorëve t’ia prejnë duart!

para 8 muajve - Tetova Sot

I njohur si “njeriu i pemës” në Bangladesh, ai iu ka lutur doktorëve që t’ia amputojnë duart të cilat janë të mbuluara nga lëvorë të pemëve. Po ashtu ai ka dhimbje jashtëzakonisht të mëdha sa që nuk po...

Sëmundja e rrallë, 28 vjecari iu lutet doktorëve t’ia prejnë duart!

para 8 muajve - Republika

I njohur si “njeriu i pemës” në Bangladesh, ai iu ka lutur doktorëve që t’ia amputojnë duart të cilat janë të mbuluara nga lëvorë të pemëve. Po ashtu ai ka dhimbje jashtëzakonisht të mëdha sa që nuk po...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK