http://kariera.mk

Aurela Gaçe dhe Genc Prelvukaj sjellin këngën dedikuar të gjithë shqiptarëve

para 8 muajve - Ina

Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur Aurela Gaçe dhe reperi Genc Prelvukaj lajmëruan se do të sillnin bashkëpunimin e tyre të parë bashkë. Ata postuan disa foto së bashku ku treguan se kënga do të titullohej...

Genci dhe Aurela sjellin “Adrenalinë”

para 8 muajve - Aktuale

Është publikuar bashkëpunimi i paralajmëruar mes Genc Prelvukajt dhe Aurela Gaçes. Kënga quhet “Adrenalinë” dhe është e shoqëruar me videoklip veror. Gjithçka është realizuar nga reperi teksa të dy kanë...

Genci dhe Aurela vijn me “Adrenalinë”

para 8 muajve - Insajderi

Tashmë ishte bërë e ditur se dyshja e estradës muzikore shqiptare do të vijnë me një bashkëpunim. She tashmë Gen Prelvukaj dhe Aurela Gaçe kanë sjell projektin e ri muzikor para fansave dhe publikut të...

Aurela Gaçe dhe Genc Prelvukaj publikojnë këngën “Adrenalinë”

para 8 muajve - GazetaBlic

Dy artistët e mirënjohur Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe janë bashkuar për të sjellur një projekt muzikor. Ata kanë publikuar këngën me titullin ‘Adrenaline’ të cilës ia bashkëngjiten edhe një videoklip...

Genc Prelvukaj bëhet bashkë me Aurela Gaçen në këngën ‘Adrenalinë’

para 8 muajve - Republika

Është publikuar bashkëpunimi i paralajmëruar mes Genc Prelvukajt dhe Aurela Gaçes. Kënga quhet “Adrenalinë” dhe është e shoqëruar me videoklip veror. Gjithçka është realizuar nga reperi teksa të dy kanë...

Genci dhe Aurela sjellin “Adrenalinë”

para 8 muajve - Zhurnal

Është publikuar bashkëpunimi i paralajmëruar mes Genc Prelvukajt dhe Aurela Gaçes. Kënga quhet “Adrenalinë” dhe është e shoqëruar me videoklip veror. Gjithçka është realizuar nga reperi teksa të dy kanë...

Publikohet “Adrenalinë nga Genci dhe Aurela

para 8 muajve - Klan Kosova

Është publikuar bashkëpunimi i Genc Prelvukajt me Aurela Gaçen. Kënga e shoqëruar me videoklip, quhet “Adrenalinë” dhe është punuar në total nga vet reperi, njofton Klan Kosova.

Bëhuni gati të kërceni, Genci dhe Aurela sjellin “Adrenalinë”

para 8 muajve - Prive

Është publikuar bashkëpunimi i paralajmëruar mes Genc Prelvukajt dhe Aurela Gaçes. Kënga quhet “Adrenalinë” dhe është e shoqëruar me videoklip veror. Gjithçka është realizuar nga reperi teksa të dy kanë...

Aurela Gaçe dhe Genc Prelvukaj sjellin këngën dedikuar të gjithë shqiptarëve

para 8 muajve - Tetova Sot

Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur Aurela Gaçe dhe reperi Genc Prelvukaj lajmëruan se do të sillnin bashkëpunimin e tyre të parë bashkë. Ata postuan disa foto së bashku ku treguan se kënga do të titullohej...

Genci dhe Aurela publikuan këngën “Adrenaline”

para 8 muajve - RTV 21

Një projekt i veçantë Dy artistët e mirënjohur shqiptarë, Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe publikuan bashkëpunimin e shumëpritur. “Adrenaline” mban titullin projekti i dyshes, që u shoqërua me videoklip....

Genc Prelvukaj e Aurela Gaçe publikojnë “Adrenalinë”

para 8 muajve - Koha.net

Dy këngëtarët e njohur Genc Prelvukaj e Aurela Gaçe kanë publikuar këngën më të re me titull “Adrenalinë”. Kënga është prodhuar nga vetë Prelvukaj, që është kujdesur edhe për tekstin. Ajo është incizuar...

Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe vijnë me “Adrenalinë”

para 8 muajve - Sovrani

Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe kanë publikuar bashkëpunimin e tyre. Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe kanë publikuar projektin e ri muzikor me titull “Adrenalinë”. Për tekstin e kësaj kënge është kujdesur...

Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe vijnë me “Adrenalinë”

para 8 muajve - Gazeta Observer

Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe kanë publikuar bashkëpunimin e tyre. Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe kanë publikuar projektin e ri muzikor me titull “Adrenalinë”. Për tekstin e kësaj kënge është kujdesur...

Genci e Aurela publikojnë ‘Adrenalinë’, kjo e fundit tekstin si të Fifit

para 8 muajve - Arbresh

Ishte paralajmëruar javë më parë. Bëhet fjalë për duetin mes Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe. Dyshja kanë hedhur në treg bashkëpunimin ‘Adrenalinë’. Teksti është shkruar nga Genci i cili është edhe producent...

Genci dhe Aurela lansojnë këngën ‘Adrenalinë’

para 8 muajve - Epoka e Re

Është publikuar bashkëpunimi i Genc Prelvukajt me Aurela Gaçen. Ata kanë sjellë në treg këngën me titullin “Adrenalinë”. Kjo këngë është shoqëruar me videoklip dhe është punuar në nga vet Genci.

Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe vijnë me “Adrenalinë”

para 8 muajve - Fakti Ditor

Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe kanë publikuar bashkëpunimin e tyre. Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe kanë publikuar projektin e ri muzikor me titull “Adrenalinë”, shkruan lajmi.net. Për tekstin e kësaj kënge...

Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe në bashkëpunim, zbulojnë kohën e publikimi të projektit!

para 8 muajve - Gazeta Observer

Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe këtë herë kanë bashkuar forcat për të sjellur një projekt të përbashkët. Dyshja e njohur përmes llogarive në Instagram kanë paralajmëruara këngën e re e cila do të vije e...

Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe në bashkëpunim

para 8 muajve - RTV 21

“Furnizohuni me ujë mirë se një zjarr i madh po vjen” Rep artisti i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj ka paralajmëruar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me këngëtaren e njohur, Aurela Gaçe. Kënga titullohet “Adrenalinë”...

Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe do të vijnë me këngë të re

para 8 muajve - Arbresh

Tash e një kohë është përfolur për një bashkëpunim në mes këngëtares Aurela Gaçe dhe Genc Prelvukajt. Dhe duket se dyshja tashmë kanë gati projektin e ri, i cili pritet të publikohet nesër. Kjo u bë e...

‘Furnizohuni me ujë se një zjarr i madh po vjen’ – Genc Prelvukaj habit me postimin

para 8 muajve - Prive

Kjo po që ishte befasi. Reperi i njohur shqiptar ka njoftuar se të martën do të publikohet bashkëpunimi i tij me të famshmën Aurela Gaçe. Lajmin e bëri të ditur përmes një fotografie të postuar në Instagram,...

Nesër publikohet bashkëpunimi i Gencit dhe Aurelës

para 8 muajve - RTV 21

“Një zjarr i madh po vjen…” Në fillim të këtij viti, këngëtarët e mirënjohur, Aurela Gaçe dhe Genc Prelvukaj zbuluan se do të sjellin një bashkëpunim. Projekti i përbashkët i dyshes do të publikohet të...

Genc Prelvukaj paralajmëron duet me këngëtaren nga Shqipëria

para 8 muajve - Arbresh

Genc Prelvukaj ka njoftuar fansat e tij përmes një postimi në Instagram se të martën më 25 qershor do të publikohet dueti me Aurela Gaçen./Arbresh.info Në postimin e bërë këngëtari i bashkangjiti edhe...

Genc Prelvukaj paralajmëron duet me këngëtaren nga Shqipëria

para 8 muajve - Periskopi

Genc Prelvukaj ka konfirmuar se gjatë javës së ardhshme publikohet bashkëpunimi i radhës. Genc Prelvukaj ka njoftuar fansat e tij përmes një postimi në Instagram se të martën më 25 qershor do të publikohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK