http://kariera.mk

Mjekët ndalojnë urgjentisht kombinimin klasik në sallatë kastravec-domate, kjo është arsyeja

para 4 muajve - Insajderi

Kur bëhet fjalë për përgatitjen e sallatës, mijëra kombinime na vijnë në mendje e kastraveci me domaten është më i zakonshmi. Ndonëse jemi të sigurt që kjo përzierje të shijon së tepërmi, nutricionistët...

Mjekët ndalojnë urgjentisht kombinimin klasik në sallatë kastravec-domate, kjo është arsyeja

para 4 muajve - Bota Press

Kur bëhet fjalë për përgatitjen e sallatës, mijëra kombinime na vijnë në mendje e kastraveci me domaten është më i zakonshmi. Ndonëse jemi të sigurt që kjo përzierje të shijon së tepërmi, nutricionistët...

Mjekët ndajnë kastravecin nga domatja: “Nuk bën t’i hajmë bashkë në sallatë”

para 4 muajve - Infokusi

Kur bëhet fjalë për përgatitjen e sallatës, mijëra kombinime na vijnë në mendje e kastraveci me domaten është më i zakonshmi. Ndonëse jemi të sigurt që kjo përzierje të shijon së tepërmi, nutricionistët...

Mjekët ndalojnë kombinimin klasik në sallatë kastravec-domate, kjo është arsyeja

para 4 muajve - Alsat-M

Kur bëhet fjalë për përgatitjen e sallatës, mijëra kombinime na vijnë në mendje e kastraveci me domaten është më i zakonshmi. Ndonëse jemi të sigurt që kjo përzierje të shijon së tepërmi, nutricionistët...

Mjekët ndajnë kastravecin nga domatja: “Nuk bën t’i hajmë bashkë në sallatë”

para 4 muajve - Periskopi

Kur bëhet fjalë për përgatitjen e sallatës, mijëra kombinime na vijnë në mendje e kastraveci me domaten është më i zakonshmi. Ndonëse jemi të sigurt që kjo përzierje të shijon së tepërmi, nutricionistët...

Mjekët ndalojnë urgjentisht kombinimin klasik në sallatë kastravec-domate, kjo është arsyeja

para 4 muajve - Arbresh

Kur bëhet fjalë për përgatitjen e sallatës, mijëra kombinime na vijnë në mendje e kastraveci me domaten është më i zakonshmi. Ndonëse jemi të sigurt që kjo përzierje të shijon së tepërmi, nutricionistët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK