http://kariera.mk

Nga 120 kilogram në 57, pa shkuar asnjë ditë në palestër

para 9 muajve - Koha Jone

Tina Cotton, tani 45 vjeç, ishte 120 kile, hante të paktën tre pako patatina me djathë dhe qepë në ditë dhe u paralajmërua se pesha e saj mund të ishte fajtore për tri dështime. Por në janar 2017, mamaja...

Nga 120 kilogramë në 57, pa shkuar në palestër

para 9 muajve - Insajderi

Por në janar 2017, mamaja e tre fëmijëve, nga Tamworth, bëri një premtim për të hequr qafe ushqimet e dëmshme, për një dietë të kontrolluar dhe pa kalori. Ajo filloi të ecë. Kuzhiniere e një shkolle, Tina...

Gruaja që humbi 60 kilogramë, pa shkuar në palestër

para 9 muajve - Zhurnal

Një ish-grua obeze ka treguar transformimin e pabesueshëm të humbjes së peshës.Tina Cotton, 45-vjeçare, po haste vështirësi të kishte një foshnje, me tri aborte rresht që pësoi përgjatë përpjekjes. Fajin...

Ndryshim drastik: Gruaja që humbi 60 kilogramë, pa shkuar në palestër

para 9 muajve - Ina

Një ish-grua obeze ka treguar transformimin e pabesueshëm të humbjes së peshës.Tina Cotton, 45-vjeçare, po haste vështirësi të kishte një foshnje, me tri aborte rresht që pësoi përgjatë përpjekjes. Fajin...

Nga 120 kilogramë në 57, pa shkuar asnjë ditë në palestër

para 9 muajve - Shprehja.com

Tina Cotton, tani 45 vjeç, ishte 120 kile, hante të paktën tre pako patatina me djathë dhe qepë në ditë dhe u paralajmërua se pesha e saj mund të ishte fajtore për tri dështime. Por në janar 2017, mamaja...

Nga 120 kilogramë në 57, pa shkuar në palestër

para 9 muajve - Bota Press

Tina Cotton, tani 45 vjeç, ishte 120 kile, hante të paktën tre pako patatina me djathë dhe qepë në ditë dhe u paralajmërua se pesha e saj mund të ishte fajtore për tri dështime. Por në janar 2017, mamaja...

Gruaja që humbi 60 kilogramë, pa shkuar në palestër

para 9 muajve - Sovrani

Një ish-grua obeze ka treguar transformimin e pabesueshëm të humbjes së peshës.Tina Cotton, 45-vjeçare, po haste vështirësi të kishte një foshnje, me tri aborte rresht që pësoi përgjatë përpjekjes. Fajin...

Ndryshim drastik: Gruaja që humbi 60 kilogramë, pa shkuar në palestër

para 9 muajve - Gazeta Observer

Një ish-grua obeze ka treguar transformimin e pabesueshëm të humbjes së peshës. Tina Cotton, 45-vjeçare, po haste vështirësi të kishte një foshnje, me tri aborte rresht që pësoi përgjatë përpjekjes. Fajin...

Nga 120 kilogramë në 57, pa shkuar në palestër

para 9 muajve - Republika

Tina Cotton, tani 45 vjeç, ishte 120 kile, hante të paktën tre pako patatina me djathë dhe qepë në ditë dhe u paralajmërua se pesha e saj mund të ishte fajtore për tri dështime. Por në janar 2017, mamaja...

FOTOT: Nga 120 kg në 57, pa shkuar asnjë ditë në palestër

para 9 muajve - Gazeta Tema

45 vjeçarja, Tina Cotton dikur kishte 120 kilogram. Por, kur e pa se pesha e saj dita-ditës po rritej ajo i bëri një premtim vetës për të hequr ushqimet që kishin shumë kalori. Tani ajo peshon 57 kilogram....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK