http://kariera.mk

Morena na sjell foto nga brendia e shtëpisë së saj super luksoze

para 7 muajve - Iliria News

Morena Taraku ka postuar një fotografi nga dhoma e ditës e shtëpisë së saj. Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, po e shijon në maksimum jetesën në Stamboll të Turqisë. Ajo është zhvendosur...

Morena na sjell foto nga brendia e shtëpisë së saj super luksoze

para 7 muajve - AlbPortali

Morena Taraku ka postuar një fotografi nga dhoma e ditës e shtëpisë së saj. Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, po e shijon në maksimum jetesën në Stamboll të Turqisë. Ajo është zhvendosur...

Morena na sjell foto nga brendia e shtëpisë së saj super luksoze

para 7 muajve - Insajderi

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, po e shijon në maksimum jetesën në Stamboll të Turqisë. Ajo është zhvendosur atje prej më shumë se një viti, ndërsa ka përqendruar atje të gjitha aktivitetet...

Kaq shumë i janë thelluar operacionet plastike Morena Tarakut saqë nuk njihet në fotografinë e fundit

para 7 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja Morena Taraku qysh se nga debutimi i saj në skenën muzikore ka ndryshuar pothuajse tejet shumë në pamjen e saj, shkruan GazetaBlic . E gjithë kjo si shkak i ndërhyrjeve kirurgjike që ajo ka...

Morena Taraku na tregon shtëpinë luksoze, nga abazhuri me kristale e deri te shandani prej floriri (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Morena Taraku është një nga modelet më të dashura nga publiku shqiptar por jo vetëm. Ajo ështëmjaft aktive në rrjetet sociale ku përvecc momenteve nga kariera e saj proofesionale, ndan me ndekësit dhe...

Morena na sjell foto nga brendia e shtëpisë së saj super luksoze

para 7 muajve - Infokusi

Morena Taraku ka postuar një fotografi nga dhoma e ditës e shtëpisë së saj. Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, po e shijon në maksimum jetesën në Stamboll të Turqisë. Ajo është zhvendosur...

Morena nuk po i ndal ndërhyrjet, nuk do ta njihni me pamjen e fundit

para 7 muajve - OraInfo

Morena Taraku është ndër personazhet më të përfolura në estradën tonë. E filloi karrierën si modele, pastaj vazhdoi si Miss, për të përfunduar së fundmi si këngëtare, shkruan ORAinfo. Ajo është mjaft aktive...

Morena sjell foto nga brendia e shtëpisë së saj super luksoze

para 7 muajve - Periskopi

Morena Taraku ka postuar një fotografi nga dhoma e ditës e shtëpisë së saj. Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, po e shijon në maksimum jetesën në Stamboll të Turqisë. Ajo është zhvendosur...

Morena na sjell foto nga brendia e shtëpisë së saj superluksoze

para 7 muajve - Epoka e Re

Morena Taraku ka postuar një fotografi nga dhoma e ditës e shtëpisë së saj. Këngëtarja dhe modeluesja e njohur, Morena Taraku është duke shijuar në maksimum jetesën në Stamboll të Turqisë. Ajo është zhvendosur...

Morena na sjell foto nga brendia e shtëpisë së saj super luksoze [Foto]

para 7 muajve - AlbPortali

Morena Taraku ka postuar një fotografi nga dhoma e ditës e shtëpisë së saj. Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, po e shijon në maksimum jetesën në Stamboll të Turqisë. Ajo është zhvendosur...

Morena na sjell foto nga brendia e shtëpisë së saj super luksoze [Foto]

para 7 muajve - Fakti Ditor

Morena Taraku ka postuar një fotografi nga dhoma e ditës e shtëpisë së saj. Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, po e shijon në maksimum jetesën në Stamboll të Turqisë. Ajo është zhvendosur...

Morena publikon foto në shtëpinë e saj luksoze

para 7 muajve - Sovrani

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, po e shijon në maksimum jetesën në Stamboll të Turqisë. Ajo është zhvendosur atje prej më shumë se një viti, ndërsa ka përqendruar atje të gjitha aktivitetet...

Morena publikon foto në shtëpinë e saj luksoze

para 7 muajve - Arbresh

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, po e shijon në maksimum jetesën në Stamboll të Turqisë. Ajo është zhvendosur atje prej më shumë se një viti, ndërsa ka përqendruar atje të gjitha aktivitetet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK