http://kariera.mk

Si dukeshin udhëheqësit botërorë para se të bëheshin të njohur

para 8 muajve - Shenja

Kur mendohet për të famshme, zakonisht njerëzit i parafytyrojnë sikur gjithmonë kanë punuar në zyrat e punës duke u përpjekur të “shpëtojnë” botën. Por pavarësisht rëndësisë të statusit të tyre ata dikur...

Si dukeshin udhëheqësit botërorë para se të bëheshin të njohur

para 8 muajve - Koha.mk

Kur mendohet për të famshme, zakonisht njerëzit i parafytyrojnë sikur gjithmonë kanë punuar në zyrat e punës duke u përpjekur të “shpëtojnë” botën. Por pavarësisht rëndësisë të statusit të tyre ata dikur...

Si dukeshin udhëheqësit botërorë para se të bëheshin të njohur

para 8 muajve - Koha.net

Kur mendohet për të famshme, zakonisht njerëzit i parafytyrojnë sikur gjithmonë kanë punuar në zyrat e punës duke u përpjekur të “shpëtojnë” botën. Por pavarësisht rëndësisë të statusit të tyre ata dikur...

Si dukeshin udhëheqësit e botës para se të bëheshin të njohur

para 8 muajve - Koha.net

Kur mendojmë për figura të famshme, zakonisht i përfytyrojmë ata si njerëz të moshës së mesme, të ulur në zyrat e tyre të punës dhe duke u përpjekur të “shpëtojnë” botën. Por pavarësisht rëndësisë të statusit...

Si dukeshin të vegjël liderët më të famshëm të botës?

para 8 muajve - Klan Kosova

Kur mendojmë për figura të famshme si Bill Clinton, Vladimir Putin ose Margaret Thatcher, zakonisht i përfytyrojmë ata si njerëz të moshës së mesme që janë ulur në zyrat e tyre, duke u përpjekur të formojnë...

Ja si dukeshin udhëheqësit e botës para se të bëheshin të njohur

para 8 muajve - Sovrani

Kur mendojmë për figura të famshme, zakonisht i përfytyrojmë ata si njerëz të moshës së mesme, të ulur në zyrat e tyre të punës dhe duke u përpjekur të “shpëtojnë” botën. Por pavarësisht rëndësisë të statusit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK