http://kariera.mk

Lumi B dhe Ledri Vula publikojnë klipin këngës “Kiss Kiss”

para 5 muajve - Insajderi

Dyshja kanë sjellë këngën e re të titulluar “Kiss Kiss”, së cilës ia kanë bashkangjitur edhe një videoklip mjaft atraktiv. Tekstin e kësaj kënge e kanë shkruar vetë reperët, kurse për producimin është...

Ju pëlqeu refreni i “Kiss Kiss”? Kjo këngëtare e famshme e këndon

para 5 muajve - Prive

Që nga “Tavolina” dhe “Shko” me Ermalin, “Messi”, “Pablo” e “Shtrejt” me Gjikon dhe “Krejt shokt e mi”, Ledri Vula dhe Lumi B janë bërë bashkë për një bashkëpunim të radhës. Dyshja e hiteve sollën sërish...

Lumi B dhe Ledri Vula publikojnë klipin këngës “Kiss Kiss”

para 5 muajve - Telegrafi

Lumi B dhe Ledri Vula në klipin e ri (Foto: YouTube)

Lëni anash çdo gjë, publikohet “Kiss, Kiss” e Ledrit dhe Lumi B

para 5 muajve - Prive

Lërjani në dorë Ledrit dhe Lumi B, që të sjellin një hit që do dëgjohet pa reshtur kudo. Që nga “Tavolina” dhe “Shko” me Ermalin, “Messi”, “Pablo” e “Shtrejt” me Gjikon dhe “Krejt shokt e mi”, Ledri Vula...

Publikohet “Kiss Kiss” nga Lumi B dhe Ledri

para 5 muajve - RTV 21

Publikohet kënga e shumëpritur Dy rep-artistët e njohur dhe shumë të dashur shqiptarë, Ledri Vula dhe Lumi B kanë publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga mbanë emrin “Kiss Kiss” dhe është publikuar...

Publikohet ‘Kiss Kiss’ nga Ledri Vula dhe Lumi B

para 5 muajve - Lajm

Ledri Vula dhe Lumi B e kanë publikuar këngën e tyre të re. Ledri Vula dhe Lumi B i kanë bashkuar sërish idetë për projektin e ri muzikor. ‘Kiss Kiss’ titullohet kënga e tyre e re e cila është realizuar...

Alla pornografi! Në videoklipin e ri të Ledrit dhe Lumit s’ke qa sheh, pos femra të zhveshura!

para 5 muajve - GazetaBlic

Është publikuar bashkëpunimi më i ri në mes reperëve Lumi B dhe Ledri Vula, shkruan GazetaBlic. Kënga e re që nuk ka pak minuta që është bërë publike duke të ketë një ritëm verorë ndonëse në videoklipin...

Publikohet ‘Kiss Kiss’ nga Ledri Vula dhe Lumi B

para 5 muajve - Tetova Sot

Ledri Vula dhe Lumi B e kanë publikuar këngën e tyre të re. Ledri Vula dhe Lumi B i kanë bashkuar sërish idetë për projektin e ri muzikor. ‘Kiss Kiss’ titullohet kënga e tyre e re e cila është realizuar...

Zëri i kësaj këngëtare dëgjohet në refrenin e këngës së Lumi B dhe Ledrit

para 5 muajve - Arbresh

Ledri Vula dhe Lumi B e kanë publikuar projektin e ri muzikor. Në refrenin e kësaj kënge dëgjohet një zë femre dhe thuhet se është Dhurata Dora ajo e cila e këndon ani pse zëri duket paksa ndryshe . Të...

Zëri i kësaj këngëtare dëgjohet në refrenin e këngës së Lumi B dhe Ledrit

para 5 muajve - Fakti Ditor

Në refrenin e këngës ‘Kiss Kiss’ dëgjohet zëri i një femre. Ledri Vula dhe Lumi B e kanë publikuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. ‘Kiss Kiss’ titullohet kënga e cila u pëlqye nga publiku dhe...

Ledri dhe Lumi thonë “Kiss Kiss”

para 5 muajve - Gazeta Observer

Ka disa ditë që është paralajmëruar kënga e re e Ledrit në bashkëpunim me Lumi B me titull “Kiss Kiss”. E tanimë kjo këngë është publikuar, dhe sipas të gjitha gjasave do të jetë një mega hit i kësaj vere....

Lumi B dhe Ledri Vula publikojnë këngën e re “Kiss Kiss”

para 5 muajve - Arbresh

Dy këngëtarët e njohur, Lumi B dhe Ledri Vula kanë realizuar një këngë së bashku. ‘Kiss Kiss’ titullohet kënga e tyre e re e cila është realizuar edhe me videoklip. Për tekstin e këngës janë kujdesur të...

Publikohet kënga e re nga Ledri dhe Lumi me titull “Kiss Kiss”

para 5 muajve - Fakti Ditor

Ka disa ditë që është paralajmëruar kënga e re e Ledrit në bashkëpunim me Lumi B me titull “Kiss Kiss”. E tanimë kjo këngë është publikuar, dhe sipas të gjitha gjasave do të jetë një mega hit i kësaj vere....

Lëni anash çdo gjë, publikohet “Kiss, Kiss” e Ledrit dhe Lumi B

para 5 muajve - Sovrani

Lërjani në dorë Ledrit dhe Lumi B, që të sjellin një hit që do dëgjohet pa reshtur kudo. Që nga “Tavolina” dhe “Shko” me Ermalin, “Messi”, “Pablo” e “Shtrejt” me Gjikon dhe “Krejt shokt e mi”, Ledri Vula...

Ledri Vula dhe Lumi B publikojnë këngën ‘Kiss Kiss’

para 5 muajve - Periskopi

Ledri Vula dhe Lumi B e kanë publikuar këngën e tyre të re. Ledri Vula dhe Lumi B i kanë bashkuar sërish idetë për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. ‘Kiss Kiss’ titullohet kënga e tyre e re e...

“Kiss Kiss” publikohet sot?

para 5 muajve - Zhurnal

Dy rep-artistët e njohur dhe shumë të suksseshëm shqiptarë, Ledri Vula dhe Lumi B, ditë më parë paralajmëruan këngën e re. “Kiss Kiss” është kënga e dyshes, që sipas disa storieve që publikuan ata, lanë...

“Kiss Kiss” publikohet sot?

para 5 muajve - TV21

Dy rep-artistët e njohur dhe shumë të suksseshëm shqiptarë, Ledri Vula dhe Lumi B, ditë më parë paralajmëruan këngën e re. “Kiss Kiss” është kënga e dyshes, që sipas disa storieve që publikuan ata, lanë...

“Kiss Kiss” publikohet sot?

para 5 muajve - RTV 21

Sot publikohet projekti i shumëpritur i Ledrit dhe Lumit Dy rep-artistët e njohur dhe shumë të suksseshëm shqiptarë, Ledri Vula dhe Lumi B, ditë më parë paralajmëruan këngën e re . “Kiss Kiss” është kënga...

Ekskluzive: Ledri dhe Lumi B po sjellin nesër bashkëpunimin ‘Kiss Kiss’

para 6 muajve - Lajm

Ledri Vula dhe Lumi B janë bërë bashkë për një bashkëpunim të radhës. Dyshja e hiteve po sjellin sërish një këngë bashkë. Lumi dhe Ledri kanë vendosur që të publikojnë këngën me titullin ‘Kiss Kiss’ për...

Ledri Vula paralajmëron këngën e re në bashkëpunim me Lumi B

para 6 muajve - Telegrafi

Ledri Vula dhe Lumi B (Foto: Instagram/lumib)

Ledri dhe Lumi B po sjellin nesër bashkëpunimin ‘Kiss Kiss’

para 6 muajve - Gazeta Observer

Ledri Vula dhe Lumi B janë bërë bashkë për një bashkëpunim të radhës. Dyshja e hiteve po sjellin sërish një këngë bashkë. Lumi dhe Ledri kanë vendosur që të publikojnë këngën me titullin ‘Kiss Kiss’ për...

Ledri dhe Lumi B po sjellin nesër bashkëpunimin ‘Kiss Kiss’

para 6 muajve - Fakti Ditor

Ledri Vula dhe Lumi B janë bërë bashkë për një bashkëpunim të radhës. Dyshja e hiteve po sjellin sërish një këngë bashkë. Lumi dhe Ledri kanë vendosur që të publikojnë këngën me titullin ‘Kiss Kiss’ për...

Lumi B dhe Ledri së shpejti me një bashkëpunim të ri

para 6 muajve - Arbresh

Lumi B minuta më parë dha lajmin e gëzueshëm për të gjithë adhuruesit e hip hop muzikës. Anëtari i grupit ‘Kaos’ vetëm sa konfirmoi se do të bëhet edhe një herë bashkë me Ledrin për të sjellur projektin...

Zbulohet arsyeja pse Ledri po kërkon puthje

para 6 muajve - Prive

Një tjetër projekt do t’i shtohet listës së këngëve të verës 2019. Dy reperët e njohur, Ledri dhe Lumi B në fillim të javës që po vjen do të publikojnë këngën e re ‘Kiss kiss’. Duket se pikërisht ky projekt...

“Kiss Kiss” kënga më e re e Ledrit dhe Lumit

para 6 muajve - RTV 21

Ledri Vula dhe Lumi B vijnë me bashkëpunim Dy rep-artistët e njohur dhe shumë të suksseshëm shqiptarë, Ledri Vula dhe Lumi B kanë paralajmëruar projektin më të ri muzikor. Kënga mbanë emrin “Kiss Kiss”...

Ledri Vula provokon me foton e sapo publikuar

para 6 muajve - Lajm

Reperi Ledri Vula siç duket ka zgjedhur që këtë të diele ta nis në pishinë. Ai ka publikuar një fotografi nga pishina në rrjetin e tij social ‘Instagram‘, me një mbishkrim paksa provokues. Ledri, ka shkruar...

Ledri Vula provokon me foton e sapo publikuar

para 6 muajve - GazetaBlic

Reperi Ledri Vula siç duket ka zgjedhur që këtë të diele ta nis në pishinë, shkruan GazetaBlic. Ai ka publikuar një fotografi nga pishina në rrjetin e tij social ‘ Instagram ‘, me një mbishkrim paksa provokues....

Gati hiti i radhës, Ledri dhe Lumi B vijnë në bashkëpunim

para 6 muajve - Arbresh

Të marten do të lansohet kënga e re me titull ‘Kiss Kiss’ nga reperët Ledri Vula dhe Lumi B, shkruan Indeksonline. Kënga pritet të jetë një ‘bombë’ e kësaj vere, derisa dy reperët pëlqehen shumë nga publiku....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK