http://kariera.mk

Dhjetë vjet pa Mbretin e Popit

para 8 muajve - Klan Kosova

Sot shënohet dhjetë vjetori i vdekjes së Michael Jackson. Shumë fansa, miq të ngushtë dhe anëtarët e familjes Jackson do të kujtojnë nostalgjinë e asaj dite, kur Mbreti i Popit u nxitua në qendrën mjekësore...

10 vite nga vdekja e Mbretit të Popit

para 8 muajve - Shekulli

Pikërisht sot u bënë 10 vite nga vdekja e Mbretit të Pop-it, Michael Jeckson. Më 25 qershor të 2009 ai u gjet i pajetë në shtëpinë e tij, ndërsa u tha se ndërroi jetë si pasojë e një mbidoze të propofolit....

Sot 10 vite nga vdekja e Mbretit të Popit, Michael Jackson

para 8 muajve - Albeu

Ishte pikërisht data 25 qershor kur Mbreti i Popit , Michael Jackson u nda nga jeta. Jackson do ishte 60-vjeç nëse do ishte gjallë. Këngëtari po përgatitej për një turne që synonte rehabilitimin e karrierës,...

Sot 10 vite nga vdekja e Mbretit të Popit, Michael Jackson

para 8 muajve - Alsat-M

Ishte pikërisht data 25 qershor kur Mbreti i Popit, Michael Jackson u nda nga jeta. Jackson do ishte 60-vjeç nëse do ishte gjallë. Këngëtari po përgatitej për një turne që synonte rehabilitimin e karrierës,...

10 vjet nga vdekja e Michael Jackson

para 8 muajve - Albinfo

Sot është bërë një dekadë që kur vdiq Mbreti i Popit , Michael Jackson. Këngëtari po përgatitej për një turne që synonte rehabilitimin e karrierës , financave dhe imazhit të tij kur vdiq në moshën 50-vjeçare...

10 vjet pa mbretin e pop-it

para 8 muajve - TV21

10 vjet nga vdekja e Jackson-it Jackson, i njohur gjerësisht si mbreti i pop-it nga fansat e tij të shumtë, ka qenë një nga figurat më të njohura të shekullit të 20-të. Ai u bë yll global në vitet e ’80-ta,...

10 vjet pa mbretin e pop-it

para 8 muajve - RTV 21

10 vjet nga vdekja e Jackson-it Jackson, i njohur gjerësisht si mbreti i pop-it nga fansat e tij të shumtë, ka qenë një nga figurat më të njohura të shekullit të 20-të. Ai u bë yll global në vitet e ’80-ta,...

Dokumentar i ri rreth mbretit të popit zbulon detaje të çuditshme rreth vdekjes së tij

para 8 muajve - Insajderi

Pas dokumentarit “Leaving Neverland”, në të cilin dy meshkuj pohonin se ishin viktima të dhunës seksuale të Michael Jacksonit, një tjetër dokumentar erdhi në dhjetëvjetorin e vdekjes së këngëtarit. Filmi...

Një dekadë pa Michael Jackson, si u nda nga jeta ylli i popit?

para 8 muajve - GazetaBlic

Sot janë bërë 10 vjet nga vdekja e pop yllit Michael Jackson. Në shëtitoren e famës në Hollywood, ylli i këngëtarit legjendar vazhdon të shndërrij fort, turistët admirojnë kërcimtarët e rrugës që nderojnë...

Një dekadë pa yllin e popit, Michael Jackson

para 8 muajve - Prive

Sot janë bërë 10 vjet nga vdekja e pop yllit Michael Jackson. Në shëtitoren e famës në Hollywood, ylli i këngëtarit legjendar vazhdon të shndërrij fort, turistët admirojnë kërcimtarët e rrugës që nderojnë...

10 vjet nga vdekja e Michael Jacksonit

para 8 muajve - Periskopi

10 vjet pas vdekjes se tij, adhuruesit e Michael Jackson thonë se ai vazhdon të mbetet “Michael-i i madh”, pavarësisht akuzave për abuzime më të mitur që e kanë errësuar figurën e mbretit të popit. Në...

10 vjet nga vdekja e Michael Jacksonit

para 8 muajve - Koha.net

10 vjet pas vdekjes se tij, adhuruesit e Michael Jackson thonë se ai vazhdon të mbetet “Michael-i i madh”, pavarësisht akuzave për abuzime më të mitur që e kanë errësuar figurën e mbretit të popit. Në...

10 vjet nga vdekja e Michael Jackson

para 8 muajve - Koha.net

10 vjet pas vdekjes se tij, adhuruesit e Michael Jackson thonë se ai vazhdon të mbetet “Michael-i i madh”, pavarësisht akuzave për abuzime më të mitur që e kanë errësuar figurën e mbretit të popit. Në...

10 vjet pas vdekjes ende adhurohet i madhi Michael Jackson

para 8 muajve - Top Channel

10 vjet pas vdekjes së tij, adhuruesit e Michael Jackson-it thonë se ai vazhdon të mbetet “Michael-i i madh”, pavarësisht akuzave për abuzime me të mitur që e kanë errësuar figurën e mbretit të popit....

10 vite nga vdekja, por fansat e Michael Jackson nuk “shuhen”

para 8 muajve - Top Channel

10 vjet pas vdekjes se tij, adhuruesit e Michael Jackson thonë se ai vazhdon të mbetet “Michael-i i madh”, pavarësisht akuzave për abuzime më të mitur që e kanë errësuar figurën e mbretit të popit. Në...

Një dekadë pa Michael Jackson

para 8 muajve - Koha.mk

Sot janë bërë 10 vjet nga vdekja e pop yllit Michael Jackson. Në shëtitoren e famës në Hollyëood, ylli i këngëtarit legjendar vazhdon të shndërrij fort, turistët admirojnë kërcimtarët e rrugës që nderojnë...

Një dekadë pa Michael Jackson

para 8 muajve - Aktuale

Sot janë bërë 10 vjet nga vdekja e pop yllit Michael Jackson. Në shëtitoren e famës në Hollyëood, ylli i këngëtarit legjendar vazhdon të shndërrij fort, turistët admirojnë kërcimtarët e rrugës që nderojnë...

Një dekadë pa Michael Jackson

para 8 muajve - Klan Kosova

Sot janë bërë 10 vjet nga vdekja e pop yllit Michael Jackson. Në shëtitoren e famës në Hollyëood, ylli i këngëtarit legjendar vazhdon të shndërrij fort, turistët admirojnë kërcimtarët e rrugës që nderojnë...

10 vjet nga vdekja, por fansat e Michael Jackson nuk “shuhen”

para 8 muajve - Zhurnal

10 vjet pas vdekjes se tij, adhuruesit e Michael Jackson thonë se ai vazhdon të mbetet “Michael-i i madh”, pavarësisht akuzave për abuzime më të mitur që e kanë errësuar figurën e mbretit të popit. Në...

10 vite nga vdekja, por fansat e Michael Jackson nuk “shuhen”

para 8 muajve - Tetova Sot

10 vjet pas vdekjes se tij, adhuruesit e Michael Jackson thonë se ai vazhdon të mbetet “Michael-i i madh”, pavarësisht akuzave për abuzime më të mitur që e kanë errësuar figurën e mbretit të popit. Në...

10 vjet nga vdekja, por fansat e Michael Jackson nuk “shuhen”

para 8 muajve - Portalb

10 vjet pas vdekjes se tij, adhuruesit e Michael Jackson thonë se ai vazhdon të mbetet “Michael-i i madh”, pavarësisht akuzave për abuzime më të mitur që e kanë errësuar figurën e mbretit të popit, njofton...

10 vite nga vdekja, por fansat e Michael Jackson nuk “shuhen”

para 8 muajve - KosovaPress

Në shëtitoren e famës në Hollywood, ylli i këngëtarit legjendar vazhdon të shndërrij fort, turistët admirojnë kërcimtarët e rrugës që nderojnë figurën e tij, ndërsa dyqanet e suvenireve shijojnë përfitime...

Një dekadë pa Michael Jackson

para 8 muajve - Ekonomia Online

Sot janë bërë 10 vjet nga vdekja e pop yllit Michael Jackson. Në shëtitoren e famës në Hollyëood, ylli i këngëtarit legjendar vazhdon të shndërrij fort, turistët admirojnë kërcimtarët e rrugës që nderojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK