http://kariera.mk

Azet kujton menaxherin e ndjerë: Do mbetesh gjithmonë në zemrat tona

para 8 muajve - Insajderi

Mëngjesin e të shtunës është ndarë nga jeta menaxheri i reperit shqiptar Azet, Sefa Kaya. I ndjeri ishte vetë-aksidentuar me veturën e tij në magjistralen Prishtinë-Ferizaj. Sefa ishte vetëm 25 vjeçar,...

I jepet lamtumira e fundit Sefa Kaya-s

para 8 muajve - Prive

Ditën e sotme iu dha lamtumira e fundit menaxherit të Azet, Sefa Kaya. Turku ndërroi jetë fundjavën e kaluar në Prishtinë në një aksident trafiku të vetëshkaktuar në magjistralen Prishtinë – Ferizaj. Kaya...

Azet kujton menaxherin e ndjerë: Do mbetesh gjithmonë në zemrat tona

para 8 muajve - Telegrafi

Azet (Foto: Instagram/kmnazet)

Iu dha lamtumira e fundit menaxherit të Azetit

para 8 muajve - RTV 21

Sefa Kaya u varros në Stamboll Të shtunën menaxheri i reperit kosovar, Azet, Sefa Kaya ka vdekur në një aksidenti. Vdekja e tij ka prekur shumë njerëz por më së shumti familjarët dhe vetë Azetin, i cili...

Varroset Sefa Kaya, publikohen pamje nga ceremonia mortore

para 8 muajve - GazetaBlic

Sot në Stamboll iu dha lamtumira e fundit Sefa Kayas. Të shtunën, menaxheri i këngëtarit kosovar, Azet, ka ndërruar jetë pas një vetëaksidenti. Gjithçka ndodhi në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, afër KFC-së....

Varroset Sefa Kaya, publikohen pamje nga ceremonia mortore

para 8 muajve - Infokusi

Sot në Stamboll iu dha lamtumira e fundit Sefa Kayas.Të shtunën, menaxheri i këngëtarit kosovar, Azet, ka ndërruar jetë pas një vetëaksidenti. Gjithçka ndodhi në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, afër KFC-së....

Varroset Sefa Kaya, publikohen pamje nga ceremonia mortore

para 8 muajve - Lajm

Të shtunën, menaxheri i këngëtarit kosovar, Azet, ka ndërruar jetë pas një vetëaksidenti, shkruan lajmi.net. Gjithçka ndodhi në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, afër KFC-së. Vdekja e tij ka prekur shumë...

Varroset Sefa Kaya, publikohen pamje nga ceremonia mortore

para 8 muajve - Gazeta Observer

Sot në Stamboll iu dha lamtumira e fundit Sefa Kayas. Të shtunën, menaxheri i këngëtarit kosovar, Azet, ka ndërruar jetë pas një vetëaksidenti. Gjithçka ndodhi në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, afër KFC-së....

Varroset menaxheri i Azet që vdiq në Kosovë, publikohen pamje nga ceremonia mortore

para 8 muajve - Periskopi

Sot në Stamboll iu dha lamtumira e fundit Sefa Kayas. Të shtunën, menaxheri i këngëtarit kosovar, Azet, ka ndërruar jetë pas një vetëaksidenti. Gjithçka ndodhi në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, afër KFC-së....

I jepet lamtumira e fundit Sefa Kayas

para 8 muajve - Bota Press

Sot në Stamboll iu dha lamtumira e fundit Sefa Kayas. Të shtunën, menaxheri i këngëtarit kosovar, Azet, ka ndërruar jetë pas një vetëaksidenti. Gjithçka ndodhi në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, afër KFC-së....

Publikohen pamje nga ceremonia e varrimit të Sefa Kayas

para 8 muajve - Arbresh

Menaxheri i këngëtarit kosovar, Azet, Sefa Kaya vdiq të shtunën në Kosovë pasi u vetëaksidentua në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, afër KFC-së. Sefa u varros sot në Stamboll, aty ku u mbajt edhe ceremonia...

Publikohen pamje nga ceremonia e varrimit të Sefa Kaya

para 8 muajve - Arbresh

Menaxheri i këngëtarit kosovar, Azet, Sefa Kaya vdiq të shtunën në Kosovë pasi u vetëaksidentua në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, afër KFC-së. Sefa u varros sot në Stamboll, aty ku u mbajt edhe ceremonia...

Azet kujton menaxherin e ndjerë: Gjithmonë në zemrat tona mbret

para 8 muajve - Fakti Ditor

Sefa Kaya vdiq të shtunën në Kosovë. Menaxheri i këngëtarit kosovar, Azet, ka ndërruar jetë të shtunën pasi është vetëaksidentuar në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, afër KFC-së, shkruan lajmi.net. Vdekja...

Azet kujton menaxherin e tij të ndjerë me disa fjalë prekëse

para 8 muajve - Arbresh

Menaxheri i këngëtarit kosovar, Azet, Sefa Kaya vdiq të shtunën në Kosovë pasi u vetëaksidentua në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, afër KFC-së. Vdekja e tij ka prekur shumë njerëz por më së shumti familjarët...

Kështu voziste 300 km/h menaxheri i Azet nëpër rrugët e Kosovës

para 8 muajve - Insajderi

Policia e Kosovës ka njoftuar sot se pas një vetaksidenti në rrugën Prishtinë-Ferizaj, ka ndërruar jetë menaxheri i reperit Azet, Sefa Kaya. Sefa Kaya ka qenë i njohur edhe më herët për publikun shqiptar,...

Nesër varroset në Stamboll menaxheri i Azet që vdiq të shtunën në Kosovë

para 8 muajve - Lajm

Sefa Kaya, viktima e vetëasidentit me fatalitet që ndodhi në orët e hershme të mëngjedit të së shtunës do të varrohet nesër në Stamboll. Kjo u bë e ditur nga këngëtari kosovar, Azet, i cili tashmë të ndjerin...

Nesër varroset në Stamboll menaxheri i Azet që vdiq të shtunën në Kosovë

para 8 muajve - AlbPortali

Sefa Kaya, viktima e vetëasidentit me fatalitet që ndodhi në orët e hershme të mëngjedit të së shtunës do të varrohet nesër në Stamboll. Kjo u bë e ditur nga këngëtari kosovar, Azet, i cili tashmë të ndjerin...

Nesër varroset në Stamboll menaxheri i Azet që vdiq të shtunën në Kosovë

para 8 muajve - Fakti Ditor

Sefa Kaya, viktima e vetëasidentit me fatalitet që ndodhi në orët e hershme të mëngjedit të së shtunës do të varrohet nesër në Stamboll. Kjo u bë e ditur nga këngëtari kosovar, Azet, i cili tashmë të ndjerin...

Azet i jep lamtumirën e fundit menaxherit të tij që gjeti vdekjen në Kosovë

para 8 muajve - GazetaBlic

Sefa Kaya ishte menaxheri i reperit të njohur shqiptar Azet. Ai ishte në Kosovë për të organizuar datat për koncertet e reperit derisa në magjistralen Prishtinë-Ferizaj u vetaksidentua me makinë, duke...

Nesër varroset Sefa Kaya – menaxheri i Azetit

para 8 muajve - Prive

Sefa Kaya, menaxheri i reperi shqiptar Azet, do të varroset nesër në Stamboll të Turqisë. Lajmin e ka bërë të ditur Azeti përmes një fotografie të postuar në instastory, duke treguar se ceremonia mortore...

Nesër varroset menaxheri i Azetit

para 8 muajve - Arbresh

Humbi jetën nga një aksident në Kosovë. Bëhet fjalë për Sefa Kaya, shkruan arbresh.info. 25 vjeçari, menaxheri i reperit kosovar Azet do varroset nesër. Varrimi i të ndjerit do bëhet në Stamboll të Turqisë....

Azet i jep lamtumirën e fundit menaxherit të tij që gjeti vdekjen në Kosovë

para 8 muajve - Periskopi

Sefa Kaya ishte menaxheri i reperit të njohur shqiptar Azet. Ai ishte në Kosovë për të organizuar datat për koncertet e reperit derisa në magjistralen Prishtinë-Ferizaj u vetaksidentua me makinë, duke...

Ky ishte postimi i fundit i Sefa Kaya në rrjete sociale

para 8 muajve - Lajm

Sefa Kaya ka qenë aktiv në rrjete sociale. Menaxheri i reperit të njohur kosovar, Azet, ka ndërruar jetë në një aksident që ndodhi në magjistralen Prishtinë-Ferizaj. Zvierani me prejardhje truke, ishte...

Ja cili ishte postimi i fundit i Sefa Kaya në rrjete sociale

para 8 muajve - Zhurnal

Sefa Kaya ka ndërruar jete dje në Kosovë në një aksident të rëndë trafiku. Menaxheri i reperit të njohur kosovar, Azet, ka ndërruar jetë në një aksident që ndodhi në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, shkruan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK