http://kariera.mk

Napoli në garë për Trippierin

para 8 muajve - Koha.net

Pas Juventusit, edhe skuadra e Napolit është futur në garë për shërbimet e mbrojtësit të krahut të djathtë, Kieran Trippier përcjellin mediumet angleze të martën. Trippier do të largohet nga Tottenhami...

Juve dhe Napoli në betejë për Trippier

para 8 muajve - Klan Kosova

Juventus dhe Napoli janë duke luftuar për t’i siguruar shërbimet e Kieran Trippier, sipas raportimeve nga The Mirror. Mbrojtësi i krahut të djathtë te Tottenham Hotspur ka një çmim prej 25 milionë funtesh,...

Juventusi “përplaset” me Napolin, objektivi i përbashkët në merkato

para 8 muajve - Shprehja.com

Juventusi dhe Napoli janë përplasur në merkato. Të dy klubet kërkojnë një mbrojtës të djathtë dhe dëshira e tyre e madhe luan në Premier Ligë. Kieran Tripier është i preferuari i Sarrit. Kanselo pritet...

Juventus e Napoli në garë për mbrojtësin e Tottenhamit

para 8 muajve - KosovaPress

Të dy ekipet italiane janë të gatshëm të paguajnë një çmim prej 25 milionë euro për futbollistin anglez, transmeton KosovaPress. Ish trajneri i Chelseat, tashmë trajneri i Juves po e mendon Trippier si...

Juventus e Napoli në garë për mbrojtësin e Tottenhamit

para 8 muajve - Periskopi

Dy gjigantët italian, Napoli e Juventus kanë hyrë në garë për yllin e Tottenhamit, Keiran Trippier. Të dy ekipet italiane janë të gatshëm të paguajnë një çmim prej 25 milionë euro për futbollistin anglez....

Tottenham i vendos çmimin, dy gjigantë italianë për Trippier

para 8 muajve - Sovrani

Mbrojtësi i djathtë i Tottenham, Kieran Trippier, është dëshirë merkatoje e dy klubeve gjigante të Serie A, Juventus dhe Napoli. Transferimi i tij llogaritet i mundshëm për shifrën e 25 milionë stërlinave,...

Juve dhe Napoli në betejë për Trippier

para 8 muajve - Sovrani

Juventus dhe Napoli janë duke luftuar për t’i siguruar shërbimet e Kieran Trippier, sipas raportimeve nga The Mirror. Mbrojtësi i krahut të djathtë te Tottenham Hotspur ka një çmim prej 25 milionë funtesh,...

Juventus dhe Napoli në betejë për Trippier

para 8 muajve - Gazeta Observer

Juventus dhe Napoli janë duke luftuar për t’i siguruar shërbimet e Kieran Trippier, sipas raportimeve nga The Mirror. Mbrojtësi i krahut të djathtë te Tottenham Hotspur ka një çmim prej 25 milionë funtesh,...

Juventus e Napoli në garë për mbrojtësin e Tottenhamit

para 8 muajve - Flaka

Dy gjigantët italian, Napoli e Juventus kanë hyrë në garë për yllin e Tottenhamit, Keiran Trippier. Të dy ekipet italiane janë të gatshëm të paguajnë një çmim prej 25 milionë euro për futbollistin anglez....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK