http://kariera.mk

Era Istrefi pushton edhe top listat ruse

para 8 muajve - Arbresh

Kënga më e fundit e Era Istrefit po dëgjohet shumë në Rusi. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi para pak ditësh publikoi bashkëpunimin e saj me reperin e njohur rus, Eldzhey. “Sayonara...

Era Istrefi pushton toplistat ruse

para 8 muajve - Aktuale

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi para pak ditësh publikoi bashkëpunimin e saj me reperin e njohur rus, Allj. “Sayonara”, titullohet kënga e re, me të cilën artistja shënoi suksesin...

Era Istrefi pushton edhe top listat ruse

para 8 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka publikuar para pak ditësh bashkëpunimin me reperin rus “Sayonara Babe”. Kënga titullohet ‘Aljey’ dhe është publikuar në formatin audio, ndërsa për videoklipin nuk është...

Era Istrefi në vendin e parë në Rusi

para 8 muajve - Koha.mk

Era Istrefi ka depërtuar tashmë edhe në industrinë muzikore të shtetit të Rusisë. Këngëtarja shqiptare gjatë javës së kaluar solli një këngë të ripërpunuar me artistin e njohur më mirë si Sayonara Boy....

Era i pushton toplistat ruse

para 8 muajve - Zhurnal

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi para pak ditësh publikoi bashkëpunimin e saj me reperin e njohur rus, Allj. “Sayonara”, titullohet kënga e re, me të cilën artistja shënoi suksesin...

Era i pushton toplistat ruse

para 8 muajve - RTV 21

Era i gëzohet këtij suksesi Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi para pak ditësh publikoi bashkëpunimin e saj me reperin e njohur rus, Allj. “Sayonara”, titullohet kënga e re, me të...

Kënga e Erës më e dëgjuara në Rusi

para 8 muajve - RTV 21

Era i gëzohet këtij suksesi Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi para pak ditësh publikoi bashkëpunimin e saj me reperin e njohur rus, Allj. “Sayonara”, titullohet kënga e re, me të...

Bashkëpunimi i fundit i Era Istrefit dhe Eldzhey ‘pushton’ mediat ruse

para 8 muajve - Arbresh

Kënga më e fundit e Era Istrefit po dëgjohet shumë në Rusi. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi para pak ditësh publikoi bashkëpunimin e saj me reperin e njohur rus, Eldzhey. “Sayonara...

Era Istrefi pushton edhe top listat ruse

para 8 muajve - Bota Press

Kënga më e fundit e Era Istrefit po dëgjohet shumë në Rusi. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi para pak ditësh publikoi bashkëpunimin e saj me reperin e njohur rus, Eldzhey. “Sayonara...

Era Istrefi pushton edhe top listat ruse

para 8 muajve - PortaliOnline

Kënga më e fundit e Era Istrefit po dëgjohet shumë në Rusi. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi para pak ditësh publikoi bashkëpunimin e saj me reperin e njohur rus, Eldzhey. “Sayonara...

Kënga e Era Istrefit, më e dëgjuar në Rusi

para 8 muajve - Alsat-M

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, ka shënuar sukses me këngën e saj më të re, ‘Sayonara’ të cilën e ka realizuar në bashkëpunim me këngëtarin rus Eldzhey. Sipas një postimi në instastory të publikuar nga...

Era Istrefi e para në Rusi

para 8 muajve - Insajderi

Era Istrefi ka depërtuar tashmë edhe në industrinë muzikore të shtetit të Rusisë. Këngëtarja shqiptare gjatë javës së kaluar solli një këngë të ripërpunuar me artistin e njohur më mirë si Sayonara Boy....

Era Istrefi në vendin e parë në Rusi

para 8 muajve - Albinfo

Era Istrefi ka depërtuar tashmë edhe në industrinë muzikore të shtetit të Rusisë . Këngëtarja shqiptare gjatë javës së kaluar solli një këngë të ripërpunuar me artistin e njohur më mirë si Sayonara Boy....

Era Istrefi në vendin e parë në Rusi

para 8 muajve - Telegrafi

Foto: Era Istrefi/Instagram

Era Istrefi zë vendin e parë në Rusi me këngën e re

para 8 muajve - Prive

Kënga e re e Era Istrefit e ripërpunuar me artistin rus me nofkën Sayonara Boy, po qëndron në vendin e parë në Top 100 Russia. Këtë e ka bërë të ditur vet Era përmes një fotografie të postuar në instastory....

Pasi mediat ruse e quajtën yll evropian, Era Istrefi shënon suksesin e radhës në Rusi

para 8 muajve - GazetaBlic

Era Istrefi dhe reperi rus Sayonara Boy javën e kaluar lansuan projektin e tyre “Sayonara Baby”, shkruan GazetaBlic. “Sayonara Baby” dyshja e publikuan vetëm në versionin audio, ndërsa nuk dihet ende nëse...

Era Istrefi në vendin e parë në Rusi

para 8 muajve - Infokusi

Era Istrefi ka depërtuar tashmë edhe në industrinë muzikore të shtetit të Rusisë. Këngëtarja shqiptare gjatë javës së kaluar solli një këngë të ripërpunuar me artistin e njohur më mirë si Sayonara Boy....

Sayonara e Era Istrefit, kënga më e dëgjuar në Rusi

para 8 muajve - Periskopi

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, ka shënuar sukses me këngën e saj më të re, ‘Sayonara’ të cilën e ka realizuar në bashkëpunim me këngëtarin rus Eldzhey. Sipas një postimi në instastory të  publikuar nga...

Sayonara e Era Istrefit, kënga më e dëgjuar në Rusi

para 8 muajve - KosovaPress

Sipas një postimi në instastory të  publikuar nga vet këngëtarja Istrefi, del që ky duet është kënga më e dëgjuar në platformën ‘Apple music’ në Rusi. Kënga Sayonara është publikuar katër ditë më parë...

“Çikat e Kosovës” nuk kanë të ndalur! Era Istrefi e para në toplistën ruse!

para 8 muajve - Sovrani

Kënga e re e Era Istrefit e ripërpunuar me artistin rus Eldzhey, po qëndron në vendin e parë në Top 100 Russia. Këtë e ka bërë të ditur vet Era përmes një fotografie të postuar në instastory. Projekti...

“Mund ta harxhosh kohën time!” – Këngëtari tejet i dashuruar me Erën

para 8 muajve - Insajderi

Era Istrefi është përfolur prej muajsh në media për një lidhje me këngëtarin e njohur britanik Julian Perreta. Komentet pikante dhe dedikimet romantike nëpër rrjete sociale, kanë bërë që të mendohet se...

“Nuk do të harxhoj kohën me ty!” I dashuri i Era Istrefit i kthen përgjigjen epike këngëtares

para 8 muajve - Bota Press

Era Istrefi dhe Julian Perreta vijojnë ngacmimet online që argëtojnë fansat e këngëtares. Këngëtari britanik nuk lë postim të Erës pa komentuar dhe komenti i fundit është mjaft epik dhe romantik! Përmes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK