http://kariera.mk

Parajsë e vërtetë, pamjet nga brenda jahtit luksoz ku po kalon pushimet Ronaldo

para 5 muajve - Zhurnal

Cristiano Ronaldo dhe Georgina po kalojnë pushime ëndrrash në brigjet e Montecarlos. Quhet “Africa” dhe është 47 metra i gjatë, ka 6 dhoma gjumi dhe mund të mirëpresë 12 persona. Po i referohemi jahtit...

Eksploruese seksi si partnerja e CR7

para 5 muajve - Top Channel

Georgina Rodriguez po i shijon në maksimum pushimet me familjen në rivierën franceze, dhe këtë e ka vërtetuar me postimet e njëpasnjëshme në Instagram. Vetëm pak minuta më parë, partnerja e Cristiano Ronaldos...

Quhet “Africa I”, njihuni nga brenda me super jahtin e CR7 që të lë pa fjalë

para 5 muajve - InfoShqip

Është quajtur “Afrika I” dhe është 47 metra i gjatë, ka gjashtë dhoma gjumi dhe mund të strehojë dymbëdhjetë njerëz brenda, shkruan Albeu.com. Ky është super jahti me të cilin Cristiano Ronaldo, së bashku...

Georgina me poza mahnitëse në bikini nga pushimet në Monako

para 5 muajve - Arbresh

Modelja spanjolle dhe gruaja e futbollistit të famshëm Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez vazhdimisht befason me pamjet që i ndanë me ndjekësit në rrjetet sociale. Ata së bashku kanë nisur pushimet...

Parajsë e vërtetë, pamjet nga brenda jahtit luksoz ku po kalon pushimet Ronaldo

para 5 muajve - Lexo

Cristiano Ronaldo dhe Georgina po kalojnë pushime ëndrrash në brigjet e Montecarlos. Quhet “Africa” dhe është 47 metra i gjatë, ka 6 dhoma gjumi dhe mund të mirëpresë 12 persona. Po i referohemi jahtit...

Quhet "Africa I", njihuni me super jahtin e CR7 FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Është quajtur "Afrika I" dhe është 47 metra i gjatë, ka gjashtë dhoma gjumi dhe mund të strehojë dymbëdhjetë njerëz brenda, shkruan Albeu.com. Ky është super jahti me të cilin Cristiano Ronaldo, së bashku...

Ky është jahti ku po kalon pushimet Ronaldo dhe Georgina

para 5 muajve - SuperSport

Quhet “Africa” dhe është 47 metra i gjatë, ka 6 dhoma gjumi dhe mund të mirëpresë 12 persona. Po i referohemi jahtit ku po kalon pushimet Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez, në brigjet...

Brenda jahtit luksoz që e mori me qera për 200 mijë euro në javë Cristiano Ronaldo

para 5 muajve - Periskopi

Cristiano Ronaldo e ka shijuar një pushim të merituar në French Riveira këtë javë. 34-vjeçari po i shijon rrezet e diellit në jug të Francës pas një sezoni të suksesshëm debutues te Juventusi, transmeton...

E PAZAKONTË/ “Çmendet” Cristiano RONALDO, lë 23 mijë euro bakshish kamarierit

para 5 muajve - Newsport

Cristiano Ronaldo është duke i shijuar në maksimum pushimet e verës. Portugezi ndodhet në vendin fqinj, Greqi, destinacion i preferuar për të, pasi edhe në vitin e shkuar shkoi përsëri atje. Mirëpo, diçka...

E PAZAKONTË/ “Çmendet” Cristiano RONALDO, lë 23 mijë euro bakshish në Greqi

para 5 muajve - Newsport

Cristiano Ronaldo është duke i shijuar në maksimum pushimet e verës. Portugezi ndodhet në vendin fqinj, Greqi, destinacion i preferuar për të, pasi edhe në vitin e shkuar shkoi përsëri atje. Mirëpo, diçka...

Pushimet e ‘nxehta’ të Cristiano Ronaldos dhe Georgina Rodriguezit

para 5 muajve - Epoka e Re

Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez janë duke shijuar pushimet në Sait Tropez. Çifti është fotografuar në bordin e jahtit luksoz. Georgina ka vënë në pah format e saj bombastike ndërsa...

Georgina dhe Ronaldo me skena joshëse nga pushimet në Francë

para 5 muajve - GazetaBlic

Cristiano Ronaldo dhe Georgina i dhurojnë njëri-tjetrit puthje të nxehta në vaskë në mes të detit. Ata janë ndër çiftet më të njohur në botë dhe Ronaldo e Georgina nuk ka se si të mos fotografohen në këto...

Kjo është shifra marramendëse që Ronaldo u la bakshish punonjësve të hotelit

para 5 muajve - Republika

Ronaldo është duke i kaluar pushimet së bashku me familjen. Cristiano Ronaldo po i kalon pushimet në një nga hotelet më luksoze në Greqi ku po shpenzon shifra marramendëse, shkruan DailyMail. Sipas raportimeve...

Georgina dhe Ronaldo me skena joshëse nga pushimet në Francë

para 5 muajve - Sovrani

Cristiano Ronaldo dhe Georgina i dhurojnë njëri-tjetrit puthje të nxehta në vaskë në mes të detit. Ata janë ndër çiftet më të njohur në botë dhe Ronaldo e Georgina nuk ka se si të mos fotografohen në këto...

Georgina në jaht me Ronaldon, mahnit me dukjen nga pushimet

para 5 muajve - Insajderi

Pasi u relaksua në Greqi për disa ditë, dhe u raportua se u ka lënë bakshish 20,000 euro punëtorëve të hotelit në Greqi, aty ku po pushonte me familjen e tij, për shkak se asnjë fotografi nuk doli nëpër...

Georgina Rodriguez në yaht çmend Ronaldon dhe… miliona fansa

para 5 muajve - Medial

Format e Georginës janë të parezistueshme. Admiruesi i parë është sigurisht Cristiano Ronaldo, që zakonisht i rezervuar, nuk mund të bëjë tjetër veçse t’i dërgojë një zemër të dashurës së saj, që poston...

Georgina Rodriguez në yaht çmend Ronaldon dhe… miliona fansa

para 5 muajve - BalkanWeb

Format e Georginës janë të parezistueshme. Admiruesi i parë është sigurisht Cristiano Ronaldo, që zakonisht i rezervuar, nuk mund të bëjë tjetër veçse t’i dërgojë një zemër të dashurës së saj, që poston...

Ronaldo dhe Gerogina me puthje në vaskë në pushimet luksoze

para 5 muajve - Lajm

Cristiano Ronaldo dhe Georgina i dhurojnë njëri-tjetrit puthje të nxehta në vaskë në mes të detit. Ata janë ndër çiftet më të njohur në botë dhe Ronaldo e Georgina nuk ka se si të mos fotografohen në këto...

Cristiano dhe Georgina ekspozojnë trupat e palestruar

para 5 muajve - Aktuale

Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez po shijojnë disa ditë pushimi në Saint Tropez, Francë. Çifti i njohur është fotografuar në bordin e një jahti luksoz. E teksa vëmendjen e tërheqin...

Kjo është shuma marramendëse që Ronaldo u la bakshish punonjësve të hotelit

para 5 muajve - InfoShqip

Ronaldo është duke i kaluar pushimet së bashku me familjen. Cristiano Ronaldo po i kalon pushimet në një nga hotelet më luksoze në Greqi ku po shpenzon shifra marramendëse, shkruan DailyMail. Sipas raportimeve...

Kjo është shifra marramendëse që Ronaldo u la bakshish punonjësve të hotelit

para 5 muajve - Tetova Sot

Ronaldo është duke i kaluar pushimet së bashku me familjen. Cristiano Ronaldo po i kalon pushimet në një nga hotelet më luksoze në Greqi ku po shpenzon shifra marramendëse, shkruan DailyMail. Sipas raportimeve...

I mbajtën paparacit larg tij, Ronaldo shpërblen me mijëra euro punëtorët e hotelit grek

para 6 muajve - Prive

Futbollisti i famshëm portuges Cristiano Ronaldo, është treguar ekstrem bujar me bakshishet e tij për punëtorët e një hoteli gjatë kohës sa po qëndronte për pushime në Greqi. Ai bashkë me familje, ka qëndruar...

FOTOT: I mbajtën larg paparacët, CR7 i lë një super bakshish stafit të hotelit

para 6 muajve - Gazeta Tema

Kur vjen puna tek relaksi, dihet Cristiano Ronaldo nuk kursehet për shpenzim. E kështu, pasi pagoi 8 mijë euro natën për vilën luksoze në resort në Costa Navarino, CR7 siç duket ka mbetur shumë i kënaqur,...

Pushimet e nxehta të Cristiano Ronaldos dhe Georgina Rodriguez

para 6 muajve - Antpress

Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez po shijojnë pushimet në Sait Tropez. Dhe çifti është fotografuar në bordin e jahtit luksoz. Georgina vuri në pah format e saj bombastike ndërsa...

Cristiano Ronaldo u lë bakshish 20,000 euro punëtorëve të hotelit në Greqi

para 6 muajve - Iliria News

Cristiano Ronaldo u ka lënë bakshish 20,000 euro punëtorëve të hotelit në Greqi, aty ku po pushon me familjen e tij. Ronaldo po kënaqet me pushimin veror bashkë me të dashurën Georgina Rodriguez dhe katër...

Ronaldo i lë super bakshish punonjëve të hotelit në ishullin grek (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Cristiano Ronaldo thuhet se i ka shpërblyer me 20.000 euro punëtorët në vilën luksoze në Greqi, për faktin se ata nuk i kanë lejuar paparacit të afrohen. Superylli i Juventusit është duke i shijuar pushimet...

Cristiano Ronaldo u lë bashkish 20,000 euro punëtorëve të hotelit në Greqi

para 6 muajve - Zhurnal

Cristiano Ronaldo u ka lënë bakshish 20,000 euro punëtorëve të hotelit në Greqi, aty ku po pushon me familjen e tij. Ronaldo po kënaqet me pushimin veror bashkë me të dashurën Georgina Rodriguez dhe katër...

Pushimet luksoze të Ronaldos në jahtin gjigand

para 6 muajve - Insajderi

Cristiano Ronaldo është shfaqur mjaft i disponuar gjatë pushimeve me djalin e tij të madh, Cristiano Jr dhe të dashurën Georgina Rodrigez. Superylli i Juventusit ka bërë pushime të zgjatura, ndërsa pasi...

Ronaldo i shpërbleu me 20.000 euro punëtorët në resortin grek

para 6 muajve - Telegrafi

(Foto: Instagram/cristiano)

Ronaldo lë 20 mijë euro bakshish në një hotel në Greqi

para 6 muajve - Koha.net

Cristiano Ronaldo është duke kaluar disa dit pushimi në Greqi, me të dashurën e tij Georfina Rodriques e shoqëri. Ronaldo ka shpërndarë shumë foto nga pushimet. Ata kanë kaluar shumicën e kohës në jahtin...

FOTOT: I mbajtën larg paparacët, CR7 i lë një super bakshish stafit të hotelit

para 6 muajve - Gazeta Tema

Kur vjen puna tek relaksi, dihet Cristiano Ronaldo nuk kursehet për shpenzim. E kështu, pasi pagoi 8 mijë euro natën për vilën luksoze në resort në Costa Navarino, CR7 siç duket ka mbetur shumë i kënaqur,...

Pushimet e nxehta të Cristiano Ronaldos dhe Georgina Rodriguez

para 6 muajve - Alsat-M

Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez po shijojnë pushimet në Sait Tropez. Dhe çifti është fotografuar në bordin e jahtit luksoz. Georgina vuri në pah format e saj bombastike ndërsa...

Georgina Rodriguez i rrëmben “skenën” Ronaldos gjatë pushimeve në Francë

para 6 muajve - Koha Jone

Pas një sezoni të gjatë dhe të vështirë në Seria A, Cristiano Ronaldo, i ka rezervuar vetes dhe familjes së tij disa ditë pushime luksi. Nga Greqia, ylli portugez ka zbarkuar në plazhet e rivierës franceze,...

Ronaldo dhe Gerogina me puthje në vaskë në pushimet luksoze

para 5 muajve - Arbresh

Cristiano Ronaldo dhe Georgina i dhurojnë njëri-tjetrit puthje të nxehta në vaskë në mes të detit. Ata janë ndër çiftet më të njohur në botë dhe Ronaldo e Georgina nuk ka se si të mos fotografohen në këto...

E dashura e Ronaldos, e papërmbajtur në pushimet luksoze (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Cristiano Ronaldo është duke i vazhduar pushimet luksoze me familjen e tij, ndërsa së fundmi vëmendjen e ka marrë partnerja e tij, Georgina Rodriguez. Superylli i Juventusit ka arritur në rivierën franceze...

Pushimet luksoze të Ronaldos dhe familjes së tij në jahtin e gjatë 46 metra

para 6 muajve - Telegrafi

(Foto: Instagram/cristiano)

FOTO/ Pushimet e nxehta të Ronaldos, Georgina i vë flakën Saint Tropez

para 6 muajve - Java News

Cristiano Ronaldo është duke i vazhduar pushimet luksoze me familjen e tij, ndërsa së fundmi vëmendjen e ka marrë partnerja e tij, Georgina Rodriguez. Superylli i Juventusit ka arritur në rivierën franceze...

FOTOT: E dashura e Cristiano Ronaldos vjen mjaft seksi me bikini

para 6 muajve - Gazeta Tema

Cristiano Ronaldo është duke i vazhduar pushimet luksoze me familjen e tij, ndërsa së fundmi vëmendjen e ka marrë partnerja e tij, Georgina Rodriguez. Superylli i Juventusit ka arritur në rivierën franceze...

Ronaldo lë 20 mijë euro bakshish në një hotel në Greqi

para 6 muajve - Ekonomia Online

Cristiano Ronaldo është duke kaluar disa dit pushimi në Greqi, me të dashurën e tij Georfina Rodriques e shoqëri. Ronaldo ka shpërndarë shumë foto nga pushimet. Ata kanë kaluar shumicën e kohës në jahtin...

Cristiano Ronaldo u lë bashkish 20,000 euro punëtorëve të hotelit në Greqi

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Cristiano Ronaldo u ka lënë bakshish 20,000 euro punëtorëve të hotelit në Greqi, aty ku po pushon me familjen e tij. Ronaldo po kënaqet me pushimin veror bashkë me të dashurën Georgina Rodriguez dhe katër...

E gjithë vëmendja te e dashura e Ronaldos, Georgina publikon fotografi me bikini

para 6 muajve - Periskopi

Cristiano Ronaldo është duke i vazhduar pushimet luksoze me familjen e tij, ndërsa së fundmi vëmendjen e ka marrë partnerja e tij, Georgina Rodriguez. Superylli i Juventusit ka arritur në rivierën franceze,...

Cristiano Ronaldo, kampion në fushë dhe në…bakshishe!

para 6 muajve - Blitz

Kampion në fushë, por edhe në bakshishe. Kur bëhet fjalë për të kaluar pushime të qeta, Cristiano Ronaldo nuk pyet për shpenzimet. Kështu, pasi pagoi 8 mijë euro natën për akomodimin në një resort luksoz...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK