http://kariera.mk

E pyesin se cilën nga kunatat do më shumë, Learta jep përgjigjen që s’e prisnit

para 7 muajve - OraInfo

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta, po vazhdon të jetë një personazh tejet i përfolur në publik. Është pamja e saj ajo që e bëri tejet të njohur dhe të komentuar, përcjell ORAinfo. Përveç punës që bën, Learta...

Learta tregon se si janë njoftuar me Kushtrimin

para 7 muajve - RTV 21

Çifti i njohur i estradës Vitet e fundit padyshim dasma që bëri bujë dhe që mori vëmendjen mediatike ishte dasma e Kushtrim Salihut, djalit të këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behluli me Learta Jakupin....

Leartën e vizitoi djali në punë, ajo ju ‘shkrin’ me reagimin

para 7 muajve - OraInfo

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur. Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë,...

Një shtatzëni e dytë? Flet për herë të parë Learta

para 7 muajve - OraInfo

Learta Jakupi është gjithmonë në qendër të medieve rozë. Ajo u bë fillimisht e njohur si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani është tejet e përfolur në publik, përcjell ORAinfo. Learta po rezulton shumë e...

Learta e tregon për herë të parë, ja kush e njohu me Kushtrimin

para 7 muajve - OraInfo

Learta Jakupi është gjithmonë në qendër të medieve rozë. Ajo u bë fillimisht e njohur si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani është tejet e përfolur në publik, përcjell ORAinfo. Learta po rezulton shumë e...

Neca u martua 18-vjeçare, feston përvjetorin e martesës me këtë foto interesante

para 7 muajve - OraInfo

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit dhe tani, Neca është një emër shumë i përfolur. Janë paraqitjet e saj përherë me shumë stil ato që po e bëjnë të jetë në qendër të medieve rozë e të publikut, përcjell...

Njomza ia zgjati flokët edhe Leartës, po duket si të ishte motër me Engjin

para 7 muajve - OraInfo

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur. Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë,...

Si ndryshon jeta pas martesës? Na e rrëfen Learta Jakupi

para 7 muajve - Prive

Ka pothuajse tri vjet që ajo i ka dhënë fund beqarisë, duke u bërë edhe nusja më e famshme në Kosovë. Fakti që ajo u martua me djalin e yllit të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit, bëri që audienca ta...

Learta del e veshur si ‘fëmijë’, shikoni reagimin e Necës

para 7 muajve - OraInfo

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur. Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë,...

Learta Jakupi tregon vesin më të keq të bashkëshortit

para 7 muajve - Prive

Të shtunën që kaloi, në rubrikën “Qitja pikën” të emisionit Prive, ishte nusja më e famshme shqiptare. Bëhet fjalë për Learta Jakupin, e cila nëse nuk e dini, është e martuar me djalin e Shyhrete Behlulit,...

Vesi më i keq i bashkëshortit? Learta me përgjigjen thotë shumë…

para 7 muajve - Prive

Learta Jakupi, një prej personazheve që ka ngjallur më së shumti interes viteve të fundit ishte mbrëmë protagoniste e rubrikës ‘Qitja pikën’ në emisionin Prive. Ajo shpalosi shumë detaje nga sfera të ndryshme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK