http://kariera.mk

Horoskopi i datës 26 qershor 2019

para 11 muajve - RTV 21

Dashi Ka rrezik të jeni të paduruar gjatë kësaj dite dhe mund të keni reagime të pamenduara. Nëse jeni në një lidhje do fillojë një etapë e re sot, por nuk do jetë aq e mirë sa e kishit menduar. Partneri...

Horoskopi 26 qershor 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

para 11 muajve - Koha Jone

Dashi – Gjërat nuk janë domosdoshmërisht duke shkuar mirë sot. Ka potencial për konflikt. Ju mund të ndiheni pak të hutuar. Hapni busullën dhe do të ndiheni mirë. Mendoni më shumë për të tjerët se për...

Të vërtetat e martesës që duhet t’i dini

para 11 muajve - Koha Jone

Shumë prej nesh janë plot shpresë dhe lumturi, kur vendosin të martohen. Dashuria i bën njerëzit më optimistë. Mirëpo, martesa kërkon përpjekje dhe nuk është aspak e lehtë ta mbash një lidhje të gjatë...

Mos aplikoni në shumë vende pune

para 11 muajve - Ekonomia Online

Detyra juaj është të shisni veten Nëse nuk e bëni atëherë duhet të jeni i sigurt që askush tjetër nuk ka për ta bërë. Të gjithë e kuptojnë këtë por kjo nuk do të thotë që të  gjithë ndjehen rehat kur flasin...

Horoskopi javor nga astrologu i njohur Paolo Fox, zbuloni ç’kanë parashikuar yjet për javën e fundit të qershorit

para 11 muajve - Lexo

Dashi: Të martën, të mërkurën dhe të enjten do të keni mbështetjen e Hënës dhe nuk do të mungojnë surprizat e bukura. Fati do t’ju buzëqeshë, sidomos në aspektin sentimental. Venusin do ta keni aleat,...

Biseda (jo dhe aq të kendshme) që çdo çift duhet të bëjë para se të martohet

para 11 muajve - Klan Kosova

Të mendoni  se e njihni partnerin tuaj si gishtat e dorës dhe njohja e partnerit tuaj vërtetë si gishtat e dorës janë dy gjëra shumë të ndryshme. Një çift mund të ketë shumë vite bashkë dhe sërish disa...

“Nuk i duroj dot kolegët e mi”

para 11 muajve - Ekonomia Online

Sapo ju lini punën, prisni që të vazhdoni me jetën tuaj, të takoni njerëz të rinj dhe të keni opsione më të mira. Nëse keni patur kohë të vështira në universitet atëhere ka qenë një dritë në fund të tunelit:...

Rastet kur xhelozia është e shëndetshme në një lidhje dashurie

para 11 muajve - Arbresh

Pa xhelozi nuk ka dashuri, thotë një shprehje. Mirëpo, ndonjëherë xhelozia bëhet problem mes çifteve. Ka raste që xhelozia e tepërt e një partneri mund të çojë edhe në ndarje. Gjithsesi ka disa raste,...

Biseda (jo dhe aq të kendshme) që çdo çift duhet të bëjë para se të martohet

para 11 muajve - Tetova1

Të mendoni se e njihni partnerin tuaj si gishtat e dorës dhe njohja e partnerit tuaj vërtetë si gishtat e dorës janë dy gjëra shumë të ndryshme. Një çift mund të ketë shumë vite bashkë dhe sërish disa...

Të vërtetat e martesës që duhet t’i dini patjetër

para 11 muajve - Ekonomia Online

Shumë prej nesh janë plot shpresë dhe lumturi, kur vendosin të martohen. Dashuria i bën njerëzit më optimistë. Mirëpo, martesa kërkon përpjekje dhe nuk është aspak e lehtë ta mbash një lidhje të gjatë...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 26 qershor 2019!

para 11 muajve - Arbresh

Dashi 21 Mars – 19 Prill Kjo e martë ju ofron mundësi të shumta në dashuri. Nëse jeni vetëm shihni përreth, pasi takimet janë mjaft të favorshme. Megjithatë do të keni edhe disa probleme praktike të cilat...

Çështjet për të cilat çiftet zihen më shumë, në vitin e parë të martesës

para 11 muajve - Sovrani

Viti i parë i martesës mund të jetë po aq ngazëllues dhe rraskapitës. Pasi të keni thënë zotimet tuaja dhe të jeni kthyer nga muaji i mjaltit romantik, realiteti vendos… Gjërat që dikur ishin të adhurueshme...

Njerëzit që nuk kishin fat të pushonin mirë

para 11 muajve - RTV 21

Pamje të njerëzve nga pushimet Ndonjëherë, kur valixhet tuaja janë paketuar, pasaporta juaj është në xhepin tuaj dhe biletat e avionit janë në duart tuaja, ju keni një ndjenjë se diçka do të shkojë gabim...

Rastet kur xhelozia është e shëndetshme në një lidhje dashurie

para 11 muajve - Ekonomia Online

Pa xhelozi nuk ka dashuri, thotë një shprehje. Mirëpo, ndonjëherë xhelozia bëhet problem mes çifteve. Ka raste që xhelozia e tepërt e një partneri mund të çojë edhe në ndarje. Gjithsesi ka disa raste,...

Të vërtetat e martesës

para 11 muajve - Albeu

Shumë prej nesh janë plot shpresë dhe lumturi, kur vendosin të martohen. Dashuria i bën njerëzit më optimistë. Mirëpo, martesa kërkon përpjekje dhe nuk është aspak e lehtë ta mbash një lidhje të gjatë...

Horoskopi i datës 25 qershor 2019

para 11 muajve - TV21

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do dini çfarë hapash të hidhni dhe do e përjetoni keq çdo problem. Për ju të dashuruarit priten momente goxha të tensionuara. Mes jush dhe partnerit nuk ka për të ecur asgjë...

5 biseda (jo dhe aq të kendshme) që ÇDO çift duhet të bëjë para se të marrë vendimin të martohet

para 11 muajve - Periskopi

Të mendoni  se e njihni partnerin tuaj si gishtat e dorës dhe njohja e partnerit tuaj vërtetë si gishtat e dorës janë dy gjëra shumë të ndryshme. Një çift mund tëketë shumë vite bashkë dhe sërish disa...

Kur intervistuesi ju pyet: Më thuaj diçka për veten…

para 11 muajve - Ekonomia Online

Kurthi : Ki parasysh faktin që 80% e intervistave të punës fillojnë me këtë pyetje “të pafajshme”. Kandidatë të papërgatitur për pyetjen, përgjigjen duke rikujtuar historinë e jetës së tyre, të punës apo...

Horoskopi për ditën e sotme, 25 qershor 2019

para 11 muajve - Koha Jone

Dashi Veprat e mira që keni kryer kanë ndërtuar shumë karmë pozitive rreth jush, por ju nuk mund të qëndroni duke pritur që të ndodhë shpagimi i madh. Mos bëni gjëra për të tjerët, sepse mendoni se do...

Horoskopi 25 Qershor 2019

para 11 muajve - Opinion

Dashi Veprat e mira që keni kryer kanë ndërtuar shumë karmë pozitive rreth jush, por ju nuk mund të qëndroni duke pritur që të ndodhë shpagimi i madh. Mos bëni gjëra për të tjerët, sepse mendoni se do...

Bëni pyetje “të mençura” për të marrë përgjigje të mira

para 11 muajve - Ekonomia Online

Ndoshta bëni një pyetje të rëndësishme ose kufizuese. Një pyetje që supozon një përgjigje të caktuar është një tjetër opsion. Ju e bëni pyetjen e duhur, por a ju ka ndodhur të pyesni në mënyrën e gabuar?...

Horoskopi për ditën e martë, 25 qershor 2019!

para 11 muajve - Vizion Plus

Dashi Kjo e martë ju ofron mundësi të shumta në dashuri. Nëse jeni vetëm shihni përreth, pasi takimet janë mjaft të favorshme. Megjithatë do të keni edhe disa probleme praktike të cilat kërkojë zgjidhje....

Horoskopi për ditën e sotme, 25 qershor 2019

para 11 muajve - BalkanWeb

Veprat e mira që keni kryer kanë ndërtuar shumë karmë pozitive rreth jush, por ju nuk mund të qëndroni duke pritur që të ndodhë shpagimi i madh. Mos bëni gjëra për të tjerët, sepse mendoni se do të fitoni...

Horoskopi për ditën e sotme, 25 qershor 2019

para 11 muajve - Shekulli

Dashi Veprat e mira që keni kryer kanë ndërtuar shumë karmë pozitive rreth jush, por ju nuk mund të qëndroni duke pritur që të ndodhë shpagimi i madh. Mos bëni gjëra për të tjerët, sepse mendoni se do...

Ky do të jetë horoskopi për sot

para 11 muajve - GazetaBlic

Dashi Kjo e martë ju ofron mundësi të shumta në dashuri. Nëse jeni vetëm shihni përreth, pasi takimet janë mjaft të favorshme. Megjithatë do të keni edhe disa probleme praktike të cilat kërkojë zgjidhje....

Horoskopi për sot, kjo është shenja më me fat

para 11 muajve - Bota Press

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do dini çfarë hapash të hidhni dhe do e përjetoni keq çdo problem. Për ju të dashuruarit priten momente goxha të tensionuara. Mes jush dhe partnerit nuk ka për të ecur asgjë...

Të vërtetat e martesës që duhet t’i dini patjetër

para 11 muajve - Arbresh

Shumë prej nesh janë plot shpresë dhe lumturi, kur vendosin të martohen. Dashuria i bën njerëzit më optimistë. Mirëpo, martesa kërkon përpjekje dhe nuk është aspak e lehtë ta mbash një lidhje të gjatë...

Martesa, të vërtetat që duhet t’i dini patjetër

para 11 muajve - Periskopi

Shumë prej nesh janë plot shpresë dhe lumturi, kur vendosin të martohen. Dashuria i bën njerëzit më optimistë. Mirëpo, martesa kërkon përpjekje dhe nuk është aspak e lehtë ta mbash një lidhje të gjatë...

Horoskopi ditor: 25 qershor 2019

para 11 muajve - Periskopi

Dashi Kjo e martë ju ofron mundësi të shumta në dashuri. Nëse jeni vetëm shihni përreth, pasi takimet janë mjaft të favorshme. Megjithatë do të keni edhe disa probleme praktike të cilat kërkojë zgjidhje....

Horoskopi Ditor Qershor 2019

para 11 muajve - Sovrani

Horoskopi Ditor 25 Qershor 2019 Dashi 21 Mars – 19 Prill Kjo e martë ju ofron mundësi të shumta në dashuri. Nëse jeni vetëm shihni përreth, pasi takimet janë mjaft të favorshme. Megjithatë do të keni edhe...

Horoskopi sot

para 11 muajve - PortaliOnline

Dashi Veprat e mira që keni kryer kanë ndërtuar shumë anë pozitive rreth jush, por ju nuk mund të qëndroni duke pritur që të ndodhë shpagimi i madh. Mos bëni gjëra për të tjerët, sepse mendoni se do të...

Horoskopi, 25 qershor 2019

para 11 muajve - Arbresh

Dashi Kjo e martë ju ofron mundësi të shumta në dashuri. Nëse jeni vetëm shihni përreth, pasi takimet janë mjaft të favorshme. Megjithatë do të keni edhe disa probleme praktike të cilat kërkojë zgjidhje....

Parashikimi i yjeve për sot 25 qershor 2019

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Dashi Veprat e mira që keni kryer kanë ndërtuar shumë karmë pozitive rreth jush, por ju nuk mund të qëndroni duke pritur që të ndodhë shpagimi i madh. Mos bëni gjëra për të tjerët, sepse mendoni se do...

Një person me integritet dallohet nga këto 8 shenja

para 11 muajve - Ekonomia Online

Përgjegjësia, vërtetësia dhe përulësia janë vetëm disa nga cilësitë e njerëzve me integritet. Ja se cilat janë tetë cilësitë e njerëzve me integritet të vërtetë. “Integriteti i vërtetë është të bërit gjënë...

Horoskopi për ditën e nesërme

para 11 muajve - Koha.mk

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do dini çfarë hapash të hidhni dhe do e përjetoni keq çdo problem. Për ju të dashuruarit priten momente goxha të tensionuara. Mes jush dhe partnerit nuk ka për të ecur asgjë...

Horoskopi i datës 25 qershor 2019

para 11 muajve - RTV 21

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do dini çfarë hapash të hidhni dhe do e përjetoni keq çdo problem. Për ju të dashuruarit priten momente goxha të tensionuara. Mes jush dhe partnerit nuk ka për të ecur asgjë...

Horoskopi javor, zbuloni parashikimin yjeve për ditët e fundit të qershorit

para 11 muajve - Shekulli

Dashi Të martën, të mërkurën dhe të enjten do të keni mbështetjen e Hënës dhe nuk do të mungojnë  surprizat e bukura. Fati do t’ju buzëqeshë, sidomos në aspektin sentimental. Venusin do ta keni aleat,...

Njohjet në punën tuaj të re

para 11 muajve - Ekonomia Online

Ekspertët mendojnë se lidhjet e brendshme që krijohen që në ditët e para të punës janë çelësi për të zhvilluar karrierën tuaj. Më poshtë janë disa këshilla si të zhvilloni rrjetin e njohjeve në punën tuaj....

Horoskopi ditor, e martë 25 qershor 2019

para 11 muajve - Portalb

Dashi Kjo e martë ju ofron mundësi të shumta në dashuri. Nëse jeni vetëm shihni përreth, pasi takimet janë mjaft të favorshme. Megjithatë do të keni edhe disa probleme praktike të cilat kërkojë zgjidhje....

Tri pyetjet të cilave iu frikësohen punëkërkuesit

para 11 muajve - Ekonomia Online

Intervistat janë të frikshme për të gjithë. Në fund të fundit, një gabim i vogël mund të pengojë mundësinë tuaj për ta fituar atë pozicion pune. Ne hyjmë me përgjigjet tona në kokë, të përsëritura disa...

Të vërtetat e martesës që duhet t’i dini patjetër

para 11 muajve - Klan Kosova

Shumë prej nesh janë plot shpresë dhe lumturi, kur vendosin të martohen. Dashuria i bën njerëzit më optimistë. Mirëpo, martesa kërkon përpjekje dhe nuk është aspak e lehtë ta mbash një lidhje të gjatë...

Martesa, të vërtetat që duhet t’i dini patjetër

para 11 muajve - Tetova Sot

Shumë prej nesh janë plot shpresë dhe lumturi, kur vendosin të martohen. Dashuria i bën njerëzit më optimistë. Mirëpo, martesa kërkon përpjekje dhe nuk është aspak e lehtë ta mbash një lidhje të gjatë...

Parashikimi javor astrologjik 24-30 qershor nga astrologja Meri Shehu

para 11 muajve - Standard

Dashi Mund të lini menjanë njërëzit e vështirë apo sjelljen tuaj arrogante për tu afruar më shumë me njerzit që ju japin gëzim por edhe ju të jepni gëzim Demi Do keni lajme të mira familjare festa argëtime...

Hëna e re sjell ndryshim drastik në korrik, paralajmërim i fortë për shenjat e horoskopit

para 11 muajve - Lexo

Hëna lëviz shpejt, duke shpenzuar vetëm 2-3 ditë në çdo shenjë. Kjo paqëndrueshmëri, do të thotë se ka një ndikim të veçantë, po aq dhe të rëndësishëm në energjinë tonë të përditshme. Më poshtë do t’ju...

Horoskopi ditor, e Martë 25 Qershor 2019

para 11 muajve - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo e martë ju ofron mundësi të shumta në dashuri. Nëse...

Të vërtetat e martesës që duhet t’i dini patjetër

para 11 muajve - Sovrani

Shumë prej nesh janë plot shpresë dhe lumturi, kur vendosin të martohen. Dashuria i bën njerëzit më optimistë. Mirëpo, martesa kërkon përpjekje dhe nuk është aspak e lehtë ta mbash një lidhje të gjatë...

Ndryshime të mëdha/ Parashikimi javor astrologjik 24-30 qershor nga astrologja Meri Shehu

para 11 muajve - Lexo

Dashi Mund të lini menjanë njërëzit e vështirë apo sjelljen tuaj arrogante për tu afruar më shumë me njerzit që ju japin gëzim por edhe ju të jepni gëzim Demi Do keni lajme të mira familjare festa argëtime...

4 çështje për të cilat çiftet debatojnë në vitin e parë të martesës

para 11 muajve - Albeu

Viti i parë i martesës mund të jetë po aq ngazëllues dhe rraskapitës. Pasi të keni thënë zotimet tuaja dhe të jeni kthyer nga muaji i mjaltit romantik, realiteti vendos… Gjërat që dikur ishin të adhurueshme...

Horoskopi javor, ja shenjat me më shumë fat!

para 11 muajve - Vizion Plus

Dashi Dashuria: Javë e shkëlqyer në kuptim të sentimentalitetit. Ju do të gjeni praninë e një partneri shumë të zhytur në mendime dhe të vëmendshëm për mirëqenien tuaj. Pjesa e dytë e javës do të jetë...

Sukses në punë por kujdes në dashuri, zbuloni fatin për sot

para 11 muajve - Albeu

Dashi Dashuria : Në dashuri ju nuk keni nevojë të fitoni betejat, por t’i sheshoni ato. Ju do të keni favorin e Venusit për disa çështje të zemrës. Beqarët mund të bëjnë miq të rinj që do të marrin drejtimin...

Horoskopi për ditën e hënë, 24 qershor 2019!

para 11 muajve - Vizion Plus

Dashi Në dashuri ju nuk keni nevojë të fitoni betejat, por t’i sheshoni ato. Ju do të keni favorin e Venusit për disa çështje të zemrës. Beqarët mund të bëjnë miq të rinj që do të marrin drejtimin në dimensione...

Horoskopi javor, ja shenjat me më shumë fat!

para 11 muajve - Tetova1

Dashi Dashuria: Javë e shkëlqyer në kuptim të sentimentalitetit. Ju do të gjeni praninë e një partneri shumë të zhytur në mendime dhe të vëmendshëm për mirëqenien tuaj. Pjesa e dytë e javës do të jetë...

Tri sekretet e martesës që duhet treguar miqve

para 11 muajve - Tetova1

Është mirë të kesh miq që mund t’i besosh çdo sekret dhe me të cilin mund të ndash gjithçka, por ka disa gjëra nga jeta juaj martesore që edhe shoku juaj më i mirë nuk duhet ta dijë. Gjeni se cilat janë...

Ky do të jetë horoskopi për ditën e sotme

para 11 muajve - GazetaBlic

Dashi Dashuria: Në dashuri ju nuk keni nevojë të fitoni betejat, por t’i sheshoni ato. Ju do të keni favorin e Venusit për disa çështje të zemrës. Beqarët mund të bëjnë miq të rinj që do të marrin drejtimin...

Propozime për beqarët, por bëni kujdes me financat/Parashikimi për ditën e sotme

para 11 muajve - Lexo

Dashi Dashuria: Në dashuri ju nuk keni nevojë të fitoni betejat, por t’i sheshoni ato. Ju do të keni favorin e Venusit për disa çështje të zemrës. Beqarët mund të bëjnë miq të rinj që do të marrin drejtimin...

Lidhjet që krijohen në fillim, çelës për karrierë

para 11 muajve - Ekonomia Online

Ekspertët mendojnë se lidhjet e brendshme që krijohen që në ditët e para të punës janë çelësi për të zhvilluar karrierën tuaj. Më poshtë janë disa këshilla si të zhvilloni rrjetin e njohjeve në punën tuaj....

Dashuria dhe puna/ Si do të nisë java për të lindurit e çdo shenje

para 11 muajve - Periskopi

Demi Dashuria: Ju do të ndjeni një nevojë të fortë për partnerin tuaj dhe nuk mund të prisni për të marrë strehim në krahët e tij! Ju keni pasur kaq shumë durim deri më tani, është koha për t’u çlodhur!...

Horoskopi ditor, e hënë – 24 qershor 2019

para 11 muajve - Sovrani

Horoskopi i ditës Dashi Dashuria: Në dashuri ju nuk keni nevojë të fitoni betejat, por t’i sheshoni ato. Ju do të keni favorin e Venusit për disa çështje të zemrës. Beqarët mund të bëjnë miq të rinj që...

Horoskopi, 24 qershor 2019

para 11 muajve - Arbresh

Dashi Dashuria: Në dashuri ju nuk keni nevojë të fitoni betejat, por t’i sheshoni ato. Ju do të keni favorin e Venusit për disa çështje të zemrës. Beqarët mund të bëjnë miq të rinj që do të marrin drejtimin...

Të jesh e pavarur ekonomikisht në një lidhje

para 11 muajve - Ekonomia Online

Mund të jeni nga ata persona që nuk e mendoni dy herë shpenzimin e parave. Por kur vjen puna tek një lidhje e qëndrueshme paratë dhe ekonomia është një çështje e rëndësishme dhe bazë për një marrëdhënie...

Horoskopi sot

para 11 muajve - PortaliOnline

Dashi Dashuria: Në dashuri ju nuk keni nevojë të fitoni betejat, por t’i sheshoni ato. Ju do të keni favorin e Venusit për disa çështje të zemrës. Beqarët mund të bëjnë miq të rinj që do të marrin drejtimin...

Horoskopi i datës 24 qershor 2019

para 11 muajve - RTV 21

Dashi Disa ngjarje qe do ndodhin sot do ua ndryshojnë mënyrën e të menduarit. Do jeni edhe më të vetëdijshëm se jeta është e shkurtër e duhet jetuar plotësisht. Nëse jeni në një lidhje bëni çdo gjë që...

13 këshilla si “ta thyeni akullin” me dikë që sapo jeni njohur?

para 11 muajve - Ekonomia Online

Këto 13 këshilla do t’ju ndihmojnë të lini një përshtypje të parë të mirë dhe gjithmonë të jeni në gjendje të bisedoni me dikë që sapo keni takuar. 1. Tregoni interesin tuaj për personin me të cilin po...

Tri sekretet e martesës që duhet treguar miqve

para 11 muajve - KosovaPress

Gjeni se cilat janë sekretet martesore, për të mirën e martesës suaj, mbajtja më e mirë mes jush dhe gruas suaj. -Mendoni se serish bashkëshorti juaj serish sillet si budalla Është mirë të bisedoni me...

Tri sekretet e martesës që duhet treguar miqve

para 11 muajve - KosovaPress

Gjeni se cilat janë sekretet martesore, për të mirën e martesës suaj, mbajtja më e mirë mes jush dhe gruas suaj. -Mendoni se serish bashkëshorti juaj serish sillet si budalla Është mirë të bisedoni me...

Horoskopi javor 24 qershor deri 30 qershor 2019

para 11 muajve - Java News

Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: Javë e shkëlqyer në kuptim të sentimentalitetit. Ju do të gjeni praninë e një partneri...

Horoskopi javor 24-30 Qershor

para 11 muajve - Sovrani

Më poshtë mësoni se çfarë thotë horoskopi javor për ju: Dashi Pjesa e parë e javës do të jetë e mbushur me ngarkesë për shkak të Hënës në Saturn. Kjo qasje do të bëjë të ndiheni të irrituar dhe të ndjeshëm....

Horoskopi ditor, e Hënë 24 Qershor 2019

para 11 muajve - Java News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Në dashuri ju nuk keni nevojë të fitoni betejat, por t’i sheshoni ato. Ju do të...

Puna, shëndeti dhe dashuria: Mësoni çfarë ka rezervuar fati për sot

para 11 muajve - Albeu

Kjo e diel do të jetë e shoqëruar me ulje-ngritje. Kjo gjë kërkon që të tregoheni të kujdesshëm si në punë edhe në dashuri. Në sferën sentimentale duhet treguar shumë kujdes, pasi rrezikohet që të shkaktohen...

Horoskopi për ditën e sotme, 23 qershor 2019

para 11 muajve - BalkanWeb

Të jesh i motivuar është shumë gjë e mirë, por është e rëndësishme që të mos lejoni që suksesi t’ju largojë nga njerëzit që ju duan dhe ju mbështetin. Sot do t’ju jepet një mundësi zgjedhjeje midis zhgënjimit...

Horoskopi ditor, e diel 23 qershor 2019

para 11 muajve - Shekulli

Dashi Mund të ndiheni sikur po ju vjen para një mur i fortë. Emocionet tuaja janë pak të ashpra dhe mund të zbuloni se jeni më kokëfortë se zakonisht. Ekziston një forcë e madhe dhe e dobishme që mund...

Puna, shëndeti dhe dashuria/ Njihuni me parashikimin e astrologut italian për të lindurit e çdo shenje

para 11 muajve - Lexo

Ky është horoskopi për ditën e dielë, 23 qershor 2019, sipas Paolo Fox Dashi Kjo e diel do të jetë e shoqëruar me ulje-ngritje. Kjo gjë kërkon që të tregoheni të kujdesshëm si në punë edhe në dashuri....

Horoskopi ditor: 23 qershor 2019

para 11 muajve - LajmiFundit

Dashi Kjo e diel do të jetë e shoqëruar me ulje-ngritje. Kjo gjë kërkon që të tregoheni të kujdesshëm si në punë edhe në dashuri. Në sferën sentimentale duhet treguar shumë kujdes, pasi rrezikohet që të...

Ja çfarë thotë horoskopi sot për ju

para 11 muajve - Gazeta Observer

Dashi Kjo e diel do të jetë e shoqëruar me ulje-ngritje. Kjo gjë kërkon që të tregoheni të kujdesshëm si në punë edhe në dashuri. Në sferën sentimentale duhet treguar shumë kujdes, pasi rrezikohet që të...

Horoskopi për ditën e sotme

para 11 muajve - Periskopi

Dashi Të jesh i motivuar është shumë gjë e mirë, por është e rëndësishme që të mos lejoni që suksesi t’ju largojë nga njerëzit që ju duan dhe ju mbështetin. Sot do t’ju jepet një mundësi zgjedhjeje midis...

Sot do të jetë dita juaj me fat! Lexoni parashikimin e yjeve!

para 11 muajve - Sovrani

Horoskopi Javor 17 Qershor – 23 Qershor 2019 Dashi 21 Mars – 19 Prill Dashuria: Ju do të jeni veçanërisht të hutuar gjatë javës dhe madje edhe marrëdhënia juaj në çift mund të lëkundet. E enjtja do të...

7 sjellje që tregojnë se po shkoni drejt ndarjes

para 11 muajve - Ekonomia Online

Kur diçka shkon keq në marrëdhëniet tona, ne synojmë të fajësojmë partnerin tonë. Por duhen dy vetë për të formuar një çift dhe është e pamundur që vetëm njëri të jetë gjithmonë fajtor për gjithçka. Ne...

Tetë fakte “të ashpra” që i mësojmë dikur në jetë

para 11 muajve - Ekonomia Online

Procesi i rritjes së njeriut ndodh gjatë gjithë jetës së tij dhe sa më shumë ai zhvillohet profesionalisht, mendërisht, por edhe në çështjen e karakterit aq më shumë mëson rreth vetes, jetës dhe njerëzve....

6 pyetje që njerëzit e kulturuar nuk i bëjnë

para 11 muajve - Ekonomia Online

Aftësia për të hyrë në muhabet është një aftësi e mirë që ju vlen si në punë ashtu edhe në jetë, por ndonjëherë edhe njerëzit e sjellshëm pa dashje bëjnë pyetje që mund të shkaktojnë refuzimin e një bashkëbiseduesi...

Lidhja juaj është në krizë?! Ja disa këshilla sesi ta shpëtoni

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Në kohët e sotme të kesh një lidhje nuk përshkruhet si diçka e thjeshtë. Për këtë ka një sërë arsyesh, puna të merr shumë kohë dhe ndiheni të lodhur në fund të ditës. Shumë çifte edhe pse duhen shumë nuk...

Mos e lini xhelozinë t’ju shkatërrojë jetën, mbroni lidhjen tuaj duke ndjekur këto 4 këshilla

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një sasi e vogël xhelozie është një ”e mirë” e nevojshme, sepse ajo shërben për të mbrojtur lidhjen tuaj dhe ju motivon që të jeni të vëmendshëm me partnerin. Ndërsa, xhelozia e tepruar është diçka shumë...

Horoskopi 22 qershor 2019

para 11 muajve - Albeu

Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet të jenë më aktivë gjatë ditës së sotme. Përpiquni të përfundoni detyrat në mënyrë cilësore dhe më pas mund t’i përkushtoheni vetes. Nëse dikush nga familja nuk do...

Horoskopi për ditën e sotme, 22 qershor 2019

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet të jenë më aktivë gjatë ditës së sotme. Përpiquni të përfundoni detyrat në mënyrë cilësore dhe më pas mund t’i përkushtoheni vetes. Nëse dikush nga familja nuk do...

Horoskopi ditor, e shtunë 22 qershor 2019

para 11 muajve - Shekulli

Dashi Përfitoni nga kjo fundjavë për tu relaksuar! Keni nevojë pas stresit dhe tensioneve të ditëve të kaluara. Në raport me periudhën e lënë pas, situata do të jetë më e përmirësuar, por sërish do të...

Horoskopi ditor, 22 qershor 2019

para 11 muajve - Sovrani

Horoskopi i ditës së shtunë Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet të jenë më aktivë gjatë ditës së sotme. Përpiquni të përfundoni detyrat në mënyrë cilësore dhe më pas mund t’i përkushtoheni vetes. Nëse...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK