http://kariera.mk

Pamela Anderson “i jep duart” mbrojtësit francez dhe tregon shkaqet e ndarjes

para 8 muajve - Koha.mk

Në dy vitet e fundit ka qenë në lidhje me futbollistin Adil Rami, por papritmas ndryshoi gjithçka gjatë mbrëmjes së kaluar. Bëhet fjalë për aktoren hollivudiane, Pamela Anderson, e cila ka pohuar se ishte...

Pamela Anderson turpëron të dashurin e saj në Instagram

para 8 muajve - Vizion Plus

Pamela Anderson pasi ka marrë vesh lajmin se i dashuri i saj e tradhëton ka vendosur t’a fëlliqë me anë të një postimi në “Instagram”. Modelja dhe aktorja e njohur 51 vjeçare, bëri një postim në “Instagram”...

Pamela Anderson akuzon të dashurin që e ka tradhtuar që dy vite me radhë

para 8 muajve - Aktuale

Pamela Anderson ka akuzuar publikisht të tani më ish-dashurin e saj Adil Rami se është një “gënjeshtar”, pasi që ai e ka tradhëtuar atë që dy vite me radhë, shkruan Daily mail. Pamela nuk e përmendi emrin...

Pamela Anderson “i jep duart” mbrojtësit francez dhe tregon shkaqet e ndarjes

para 8 muajve - SuperSport

Në dy vitet e fundit ka qenë në lidhje me futbollistin Adil Rami, por papritmas ndryshoi gjithçka gjatë mbrëmjes së kaluar. Bëhet fjalë për aktoren hollivudiane, Pamela Anderson, e cila ka pohuar se ishte...

Pamela Anderson akuzon të dashurin që e ka tradhtuar që dy vite me radhë

para 8 muajve - Arbresh

Pamela Anderson ka akuzuar publikisht të tani më ish-dashurin e saj Adil Rami se është një “gënjeshtar”, pasi që ai e ka tradhëtuar atë që dy vite me radhë, shkruan Daily mail. Pamela nuk e përmendi emrin...

Pamela ndahet publikisht nga i dashuri

para 8 muajve - Ina

Pamela Anderson ka bërë një postim të gjatë në llogarinë e saj të Instagramit, duke e akuzuar futbollistin Adil Rami se e kishte abuzuar se kishte qenë abuzues dhe se e kishte tradhtuar gjatë dy vjetëve...

Pamela ndahet publikisht nga i dashuri

para 8 muajve - Klan Kosova

Pamela Anderson ka bërë një postim të gjatë në llogarinë e saj të Instagramit, duke e akuzuar futbollistin Adil Rami se e kishte abuzuar se kishte qenë abuzues dhe se e kishte tradhtuar gjatë dy vjetëve...

Pamela Anderson e quajti përbindësh dhe tha se ia shkatërroi jetën – reagon futbollisti

para 8 muajve - Periskopi

Dhjetë orë më parë, deri në kohën kur jemi duke e shkuar këtë artikull, Pamela Anderson befasoi të gjithë duke bërë një postim të gjatë në Instagram, ku pretendon se është abuzuar dhe mashtruar nga një...

‘Monstër’ I dashuri tradhton Pamela Anderson dhe ajo i bën namin në Instagram

para 8 muajve - Tetova Sot

Pamela Anderson ka gjetur mënyrën më të mirë për ‘të marrë hak’ për ish- të dashurin e saj, Adil Rami. Me anë të një postimi mëngjesin e sotëm, ku shfaqet çifti në një nga daljet e tyre publike më të hershme,...

Pamela Anderson ndahet nga futbollisti i njohur: Ai është përbindësh, jam e shkatërruar

para 8 muajve - Periskopi

Pamela Anderson ka bërë një postim të gjatë në llogarinë e saj të Instagramit, duke e akuzuar futbollistin Adil Rami se e kishte abuzuar se kishte qenë abuzues dhe se e kishte tradhtuar gjatë dy vjetëve...

Pasi i dha fund lidhjes, Pamela Anderson me fjalë të këqija për ish të dashurin

para 8 muajve - GazetaBlic

Pamela Anderson i ka dhënë fund lidhjes dy vjeçare. Pamela Anderson dhe futbollisti Adil Rami kishin filluar lidhjen afro dy vite më parë, shkruan lajmi.net. Pas 18 muajsh çifti i dhanë fund lidhjes së...

Pamela Anderson e shkatërruar: Kam jetuar në një gënjeshtër

para 8 muajve - Opinion

Aktorja Pamela Anderson duket se ka gjetur një mënyrë për të marrë ‘hak’ ndaj sjelljeve të të ish të dashurit të saj Adil Rami. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me të dhe krahas saj...

Pamela Anderson shpërthen ndaj të dashurit 18 vjet më të ri

para 8 muajve - Zhurnal

Historia e dashurisë midis Adil Rami dhe Pamela Anderson mund të ketë përfunduar, pas dy vitesh. Aktorja e mirënjohur amerikane, në fakt ka postuar një sërë mesazhesh jashtëzakonisht të ashpra, me të...

E shkatërruar, Pamela Anderson bën publike tradhtinë dhe dhunën e partnerit: “Monstër!”

para 8 muajve - Blitz

Na erdhi papritur, por njësoj do ketë qenë dhe për Pamela Anderson. Aktorja 51 vjeçare bëri publike përmes Instagramit tradhtinë e partnerit të saj. Prej 2 vitesh, ajo është në një marrëdhënie me futbollistin...

Pamela ndahet publikisht nga i dashuri

para 8 muajve - Ekonomia Online

Pamela Anderson ka bërë një postim të gjatë në llogarinë e saj të Instagramit, duke e akuzuar futbollistin Adil Rami se e kishte abuzuar se kishte qenë abuzues dhe se e kishte tradhtuar gjatë dy vjetëve...

Pamela Anderson drejt fundit të lidhjes me futbollistin e njohur

para 8 muajve - Gazeta Observer

Pamela Anderson e akuzon futbollistin e njohur francez Adil Rami, duke pretenduar se ai ka bërë një jetë të dyfisht sa ishin në lidhje dashurie  së bashku në dy vitet e fundit dhe aludoi se ai mund të...

Pamela Anderson akuzon për tradhti të dashurin e saj

para 8 muajve - Epoka e Re

Aktorja Pamela Anderson ka folur publikisht për ndarjen nga i dashuri i saj prej dy vitesh, futbollisti francez, Adil Rami. Ylli i Baywatch ka guxuar të shkruante historinë në llogarinë e vet në “Instagram”...

Pamela Anderson akuzon publikisht Adil Ramin për tradhti

para 8 muajve - Koha.net

Është në lidhje qe dy vjet me futbollistin Adil Rami, por Pamela Anderson ka lëshuar një seri akuzash ndaj tij, duke e akuzuar publikisht për tradhti. Modelja 51-vjeçare ka shpërndarë në Instagram një...

Pamela Anderson shpërthen ndaj të dashurit 18 vjet më të ri: Eshtë sociopat, bën jetë të dyfishtë!

para 8 muajve - Java News

Historia e dashurisë midis Adil Rami dhe Pamela Anderson mund të ketë përfunduar, pas dy vitesh. Aktorja e mirënjohur amerikane, në fakt ka postuar një sërë mesazhesh jashtëzakonisht të ashpra, me të cilat...

Pasi i dha fund lidhjes, Pamela Anderson ekspozon ish-in në Instagram!

para 8 muajve - Sovrani

Pamela Anderson i ka dhënë fund lidhjes dy vjeçare. Pamela Anderson dhe futbollisti Adil Rami kishin filluar lidhjen afro dy vite më parë, shkruan lajmi.net. Pas 18 muajsh çifti i dhanë fund lidhjes së...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK