http://kariera.mk

Bentley shënon 100-vjetorin me konceptin EXP 100 GT

para 7 muajve - Zhurnal

Bentley Motors sot ka shënuar 100 vjetorin dhe me këtë rast ka prezantuar një koncept të ri të quajtur Bentley EXP 100 GT. Koncepti Bentley EXP 100 GT përshkruhet si një lidhje e përsosur e teknologjisë...

Bentley shënon 100-vjetorin me konceptin EXP 100 GT

para 7 muajve - Koha.net

Bentley Motors sot ka shënuar 100 vjetorin dhe me këtë rast ka prezantuar një koncept të ri të quajtur Bentley EXP 100 GT. Koncepti Bentley EXP 100 GT përshkruhet si një lidhje e përsosur e teknologjisë...

Bentley shënon 100-vjetorin me konceptin EXP 100 GT

para 7 muajve - Ekonomia Online

konceptin EXP 100 GT Bentley Motors sot ka shënuar 100 vjetorin dhe me këtë rast ka prezantuar një koncept të ri të quajtur Bentley EXP 100 GT. Koncepti Bentley EXP 100 GT përshkruhet si një lidhje e përsosur...

Bentley feston ditëlindjen e 100-të me modelin e EXP 100 GT

para 7 muajve - Gazeta Observer

Shënim i përkryer, për një shekull punë Meqenëse e ka ditëlindjen e 100-të, Bentley ka vendosur të festojë me stil, duke sjellë EXP 100 GT, që ende është në fazat e një koncepti, transmeton Telegrafi....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK