http://kariera.mk

Vajza që i futi në luftë Lekë Dukagjinin dhe Lekë Zaharian

para 7 muajve - BalkanWeb

Jerina (Irena) Dushmani ishte princeshe shqiptare, e bija e Lekë Dushmani. Në fakt, bukuria e saj shkaktoi më 1444 konfliktin në mes princave më të fuqishëm shqiptarë: Princit Lekë Dukagjini dhe atij Lekë...

Vajza që i futi në luftë Lekë Dukagjinin dhe Lekë Zaharian

para 7 muajve - Koha.mk

Jerina (Irena) Dushmani ishte princeshe shqiptare, e bija e Lekë Dushmani. Në fakt, bukuria e saj shkaktoi më 1444 konfliktin në mes princave më të fuqishëm shqiptarë: Princit Lekë Dukagjini dhe atij Lekë...

Vajza që i futi në luftë Lekë Dukagjinin dhe Lekë Zaharian

para 7 muajve - Koha.net

Jerina (Irena) Dushmani ishte princeshe shqiptare, e bija e Lekë Dushmani. Në fakt, bukuria e saj shkaktoi më 1444 konfliktin në mes princave më të fuqishëm shqiptarë: Princit Lekë Dukagjini dhe atij Lekë...

Jerina Dushmani, princesha që shkaktoi luftë midis princave më të fuqishëm shqiptarë

para 7 muajve - Arbresh

“Një përgjakje e rëndë ndodhi në dasmën e Mamicës. Në dasmë ishte e ftuar gjithashtu edhe Jerina e Lekë Dushmanit, një tjetër feudal nga Zadrima. Jerina ishte e njohur në të gjitha malësitë për bukurinë...

Princesha që i futi në luftë Lekë Dukagjinin dhe Lekë Zaharian

para 7 muajve - Gazeta Tema

Jerina (Irena) Dushmani ishte princeshe shqiptare, e bija e Lekë Dushmani. Në fakt, bukuria e saj shkaktoi më 1444 konfliktin në mes princave më të fuqishëm shqiptarë: Princit Lekë Dukagjini dhe atij Lekë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK