http://kariera.mk

4 veprimet që nuk duhet të bëni kur jeni të lodhur

para 6 muajve - Koha Jone

Temperaturat e kësaj jave nuk kanë ngjashmëri me të javës që lamë pas. Kjo tek një pjesë e madhe e njerëzve manifestohet në lodhje apo përgjumje. Po çfarë duhet të bëhet në raste të tilla? Ndiqni disa...

4 veprimet që nuk duhet të bëni kur jeni të lodhur

para 6 muajve - The Prestige

Temperaturat e kësaj jave nuk kanë ngjashmëri me të javës që lamë pas. Kjo tek një pjesë e madhe e njerëzve manifestohet në lodhje apo përgjumje. Po çfarë duhet të bëhet në raste të tilla? Ndiqni disa...

Veprimet që nuk duhet të bëni kur jeni të lodhur

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Temperaturat e kësaj jave nuk kanë ngjashmëri me të javës që lamë pas. Kjo tek një pjesë e madhe e njerëzve manifestohet në lodhje apo përgjumje. Po çfarë duhet të bëhet në raste të tilla? Ndiqni disa...

4 veprimet që nuk duhet të bëni kur jeni të lodhur

para 6 muajve - Gazeta Observer

Temperaturat e kësaj jave nuk kanë ngjashmëri me të javës që lamë pas. Kjo tek një pjesë e madhe e njerëzve manifestohet në lodhje apo përgjumje. Po çfarë duhet të bëhet në raste të tilla? Ndiqni disa...

4 veprimet që nuk duhet të bëni kur jeni të lodhur

para 6 muajve - Albeu

Temperaturat e kësaj jave nuk kanë ngjashmëri me të javës që lamë pas. Kjo tek një pjesë e madhe e njerëzve manifestohet në lodhje apo përgjumje. Po çfarë duhet të bëhet në raste të tilla? Ndiqni disa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK