http://kariera.mk

Shtypja e gjakut e dhimbjet e kokës zvogëlohen nëse shmangni kripën

para 6 muajve - Insajderi

Hulumtuesit amerikanë kanë zbuluar se duke e zvogëluar sasinë e kripës që e konsumoni për 3 gramë, ju mund t’i reduktoni dhimbjet e kokës deri në 30%. Pjesëmarrësit të cilët i kishin konsumuar rreth 9...

Dhimbjet e kokës zvogëlohen nëse e reduktoni konsumimin e kripës

para 6 muajve - Tetova Sot

Nëse vuani nga dhimbjet e kokës, atëherë është mirë ta ndryshoni mënyrën e të ushqyerit. Hulumtuesit amerikanë kanë zbuluar se duke e zvogëluar sasinë e kripës që e konsumoni për 3 gramë, ju mund t’i reduktoni...

Dhimbjet e kokës zvogëlohen nëse e reduktoni konsumimin e kripës

para 6 muajve - Infokusi

Nëse vuani nga dhimbjet e kokës, atëherë është mirë ta ndryshoni mënyrën e të ushqyerit. Hulumtuesit amerikanë kanë zbuluar se duke e zvogëluar sasinë e kripës që e konsumoni për 3 gramë, ju mund t’i reduktoni...

Shtypja e gjakut dhe dhimbjet e kokës zvogëlohen për 30 për qind nëse e shmangni këtë përbërës

para 6 muajve - Zhurnal

Nëse vuani nga dhimbjet e kokës, atëherë është mirë ta ndryshoni mënyrën e të ushqyerit. Hulumtuesit amerikanë kanë zbuluar se duke e zvogëluar sasinë e kripës që e konsumoni për 3 gramë, ju mund t’i reduktoni...

Shtypja e gjakut e dhimbjet e kokës zvogëlohen nëse shmangni kripën

para 6 muajve - Koha.mk

Nëse vuani nga dhimbjet e kokës, atëherë është mirë ta ndryshoni mënyrën e të ushqyerit. Hulumtuesit amerikanë kanë zbuluar se duke e zvogëluar sasinë e kripës që e konsumoni për 3 gramë, ju mund t’i reduktoni...

Shtypja e gjakut e dhimbjet e kokës zvogëlohen nëse shmangni kripën

para 6 muajve - Koha.net

Nëse vuani nga dhimbjet e kokës, atëherë është mirë ta ndryshoni mënyrën e të ushqyerit. Hulumtuesit amerikanë kanë zbuluar se duke e zvogëluar sasinë e kripës që e konsumoni për 3 gramë, ju mund t’i reduktoni...

Shtypja e gjakut dhe dhimbjet e kokës zvogëlohen për 30 për qind nëse e shmangni këtë përbërës

para 6 muajve - Sovrani

Nëse vuani nga dhimbjet e kokës, atëherë është mirë ta ndryshoni mënyrën e të ushqyerit. Hulumtuesit amerikanë kanë zbuluar se duke e zvogëluar sasinë e kripës që e konsumoni për 3 gramë, ju mund t’i reduktoni...

Shtypja e gjakut e dhimbjet e kokës zvogëlohen nëse shmangni kripën

para 6 muajve - Ekonomia Online

Nëse vuani nga dhimbjet e kokës, atëherë është mirë ta ndryshoni mënyrën e të ushqyerit. Hulumtuesit amerikanë kanë zbuluar se duke e zvogëluar sasinë e kripës që e konsumoni për 3 gramë, ju mund t’i reduktoni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK