http://kariera.mk

Ja disa këshilla që do t’ju vlejnë nëse frekuentoni pishinën

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Stina e nxehtë e verës tejmbush jo vetëm plazhet, por edhe pishinat. Ndaj para se të shkoni në një prej tyre, më parë lexoni këshillat e mëposhtme. Sipas specialistëve, sëmundjet më të zakonshme që vijnë...

Disa këshilla para se të laheni nëpër pishina

para 7 muajve - Albinfo

Në këto ditë të nxehta të gjithë ëndërrojmë plazhin, por jo të gjithë kanë mundësi të shkojnë në bregdet. Prandaj zgjidhje për shumë njerëz janë pishinat. Përpara se të shkoni të laheni në pishina duhet...

Dy këshilla para se të laheni në pishina

para 7 muajve - Insajderi

Në ditë të nxehta si këto të gjithë ëndërrojmë plazhin, por jo të gjithë kanë mundësi të shkojnë në bregdet. Prandaj zgjidhje për shumë njerëz janë pishinat. Përpara se të shkoni të laheni në pishina duhet...

Disa këshilla para se të laheni në pishina

para 7 muajve - Arbresh

Në këto ditë të nxehta të gjithë ëndërrojmë plazhin, por jo të gjithë kanë mundësi të shkojnë në bregdet. Prandaj zgjidhje për shumë njerëz janë pishinat. Përpara se të shkoni të laheni në pishina duhet...

Disa këshilla para se të laheni në pishina

para 7 muajve - BalkanWeb

Në këto ditë të nxehta të gjithë ëndërrojmë plazhin, por jo të gjithë kanë mundësi të shkojnë në bregdet. Prandaj zgjidhje për shumë njerëz janë pishinat. Përpara se të shkoni të laheni në pishina duhet...

Disa këshilla para se të laheni në pishina

para 7 muajve - Koha Jone

Në këto ditë të nxehta të gjithë ëndërrojmë plazhin, por jo të gjithë kanë mundësi të shkojnë në bregdet. Prandaj zgjidhje për shumë njerëz janë pishinat. Përpara se të shkoni të laheni në pishina duhet...

Disa këshilla para se të laheni në pishina

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Në këto ditë të nxehta të gjithë ëndërrojmë plazhin, por jo të gjithë kanë mundësi të shkojnë në bregdet. Prandaj zgjidhje për shumë njerëz janë pishinat. Përpara se të shkoni të laheni në pishina duhet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK