http://kariera.mk

Loredana zë vendin e parë për hip-hop në Gjermani

para 7 muajve - Aktuale

Hip-hop artistja kosovare Loredana Zefi, që po zhvillon karrierën në Gjermani, ka arritur sukses të madh në këtë drejtim. Artistja ka fituar vendin e parë në radhën e hip-hop artistëvë qe kanë krijuar...

Loredana zë vendin e parë për hip-hop në Gjermani

para 7 muajve - Tetova Sot

Hip-hop artistja kosovare Loredana Zefi, që po zhvillon karrierën në Gjermani, ka arritur sukses të madh në këtë drejtim. Artistja ka fituar vendin e parë në radhën e hip-hop artistëvë qe kanë krijuar...

Loredana zë vendin e parë për hip-hop në Gjermani

para 7 muajve - Sovrani

Hip-hop artistja kosovare Loredana Zefi, që po zhvillon karrierën në Gjermani, ka arritur sukses të madh në këtë drejtim. Artistja ka fituar vendin e parë në radhën e hip-hop artistëvë qe kanë krijuar...

Loredana zë vendin e parë për hip-hop në Gjermani

para 7 muajve - Arbresh

Hip-hop artistja kosovare, Loredana Zefi, që po zhvillon karrierën në Gjermani, ka arritur sukses të madh në këtë drejtim. Artistja ka fituar vendin e parë në radhën e hip-hop artistëvë qe kanë krijuar...

Loredana zë vendin e parë për hip-hop në Gjermani

para 7 muajve - Fakti Ditor

Hip-hop artistja kosovare Loredana Zefi, që po zhvillon karrierën në Gjermani, ka arritur sukses të madh në këtë drejtim. Artistja ka fituar vendin e parë në radhën e hip-hop artistëvë qe kanë krijuar...

Loredana merr çmim të rëndësishëm në Gjermani

para 7 muajve - Insajderi

Pas skalndalit dhe akuzave duket se suksesi i Loredanës nuk ndaloi dhe ajo vijoi të publikonte vazhdimisht këngë të cilat u kthyen në hite. Këngët e saj janë bërë shumë të njohura në Shqipëri, por edhe...

Loredana Zefi fiton një çmim të rëndësishëm në Gjermani

para 7 muajve - Telegrafi

Loredana Zefi (Foto: Instagram/loredana)

Pas skandalit një lajm i mirë vjen për Loredana Zefin…

para 7 muajve - Standard

Loredana nuk ka shumë kohë që është bërë pjesë e tregut muzikor, megjithatë ajo ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm në Gjermani e Zvicër. Këngët e saj janë mjaft të pëlqyera në “Spotify” dhe “Youtube”...

Pas skandalit Loredana po kap majat e suksesit, më e mira mes gjermanëve

para 7 muajve - Albeu

Loredana po njeh një sukses të pazakontë pas skandalit që e përfshiu në maj. Dy këngët e saj të reja, “Labyrinth” dhe “Jetst rufst du an” po renditen ndër këngët më të dëgjuara në Youtube në Zvicër dhe...

Loredana vlerësohet si “Reperja më e mirë”, në ceremoninë e rëndësishme të muzikës

para 7 muajve - Blitz

Ashtu siç mund ta dini dhe të keni lexuar dhe në Blitz.al, Loredana Zefi dhe familja e saj u përfshinë në një skandal më shumë se dy muaj më parë, kur një çift zvicerian i akuzonte se kishin përfituar...

Pas skandaleve, një lajm i mirë për Loredana Zefin

para 7 muajve - Ekonomia Online

Loredana nuk ka shumë kohë që është bërë pjesë e tregut muzikor, megjithatë ajo ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm në Gjermani e Zvicër. Këngët e saj janë mjaft të pëlqyera në “Spotify” dhe “Youtube”...

Pas lajmeve të këqija, vjen një i mirë vjen për Loredana Zefin

para 7 muajve - Ekonomia Online

Loredana nuk ka shumë kohë që është bërë pjesë e tregut muzikor, megjithatë ajo ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm në Gjermani e Zvicër. Këngët e saj janë mjaft të pëlqyera në “Spotify” dhe “Youtube”...

Loredana Zefi fiton një çmim të rëndësishëm në Gjermani

para 7 muajve - Arbresh

Në Gjermani për herë të parë është mbajtur evenimenti i madh i muzikës “Hype Awards”. Kjo ngjarje e rëndësishme ka mbledhur emra të mëdhenj të artit, pjesë e së cilës ishte edhe artistja shqiptare, Loredana...

Loredana vlerësohet me çmim në ceremoninë e rëndësishme!

para 7 muajve - Arbresh

Loredana po njeh një sukses të pazakontë pas skandalit që e përfshiu në maj. Dy këngët e saj të reja, “Labyrinth” dhe “Jetst rufst du an” po renditen ndër këngët më të dëgjuara në Youtube në Zvicër dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK