http://kariera.mk

Aston Martin DBS GT Zagato nuk do të ketë xham të pasëm

më 7.2019 - Infokusi

Aston Martin DBS GT Zagato ka një rrjet të hekurave me 108 pjesë lëvizëse dhe një tavan me fibra karboni që zëvendëson komplet xhamin e pasëm. Zagato është vazhdimësi e tipit Aston Martin DBS Superleggera....

Aston Martin zbulon dizajnin e super-veturës së re – DBS GT Zagato

më 7.2019 - The Prestige

Prodhuesi britanik ka publikuar fotografitë e reja të modelit DBS GT Zagato të shtrenjtë që do të prodhohet në një edicion shumë të kufizuar. Aston Martin DBS GT Zagato është i bazuar në modelin e DBS...

Aston Martin zbulon dizajnin e super-veturës së re – DBS GT Zagato

më 7.2019 - Shenja

Prodhuesi britanik ka publikuar fotografitë e reja të modelit DBS GT Zagato të shtrenjtë që do të prodhohet në një edicion shumë të kufizuar. Aston Martin DBS GT Zagato është i bazuar në modelin e DBS...

Aston Martin DBS GT Zagato me grill që mund të hapet

më 7.2019 - Flaka

Stil dinamik, si dhe shumë funksional. Modelin DBS GT Zagato, Aston Martin e ka paralajmëruar para disa muajve, duke sjellë edhe disa pjesë të dukjes që do të ketë. Tani janë shpërndarë edhe imazhet e...

Aston Martin zbulon dizajnin e super-veturës së re - DBS GT Zagato

më 7.2019 - Koha.net

Prodhuesi britanik ka publikuar fotografitë e reja të modelit DBS GT Zagato të shtrenjtë që do të prodhohet në një edicion shumë të kufizuar. Aston Martin DBS GT Zagato është i bazuar në modelin e DBS...

Aston Martin DBS GT Zagato nuk do të ketë xham të pasëm

më 7.2019 - Tetova Sot

Aston Martin DBS GT Zagato ka një rrjet të hekurave me 108 pjesë lëvizëse dhe një tavan me fibra karboni që zëvendëson komplet xhamin e pasëm. Zagato është vazhdimësi e tipit Aston Martin DBS Superleggera....

Aston Martin zbulon dizajnin e DBS GT Zagato – foto

më 7.2019 - KosovaPress

Aston Martin DBS GT Zagato është i bazuar në modelin e DBS Superleggera dhe njëherësh makina më e re e këtij prodhuesi i përket familjes së versionit të veçantë që rezulton nga bashkëpunimi me Zagat. Makina...

Aston Martin DBS GT Zagato me grill që mund të hapet

më 7.2019 - Zhurnal

Stil dinamik, si dhe shumë funksional Modelin DBS GT Zagato, Aston Martin e ka paralajmëruar para disa muajve, duke sjellë edhe disa pjesë të dukjes që do të ketë, transmeton Telegrafi. Tani janë shpërndarë...

Aston Martin DBS GT Zagato me grill që mund të hapet

më 7.2019 - Gazeta Observer

Stil dinamik, si dhe shumë funksional Modelin DBS GT Zagato, Aston Martin e ka paralajmëruar para disa muajve, duke sjellë edhe disa pjesë të dukjes që do të ketë, transmeton Telegrafi. Tani janë shpërndarë...

Aston Martin Vantage vjen në edicion të limituar

më 7.2019 - Zhurnal

Formë shumë e mirë, për të festuar përvjetorin Modeli Vantage nuk është më i fuqishmi nga Aston Martin, mirëpo është shumë sportiv dhe kompania e futë shpesh në gara, transmeton Telegrafi. Për ta festuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK