http://kariera.mk

Dua Lipa në një moment intim me të dashurin në veturë, konfirmon lidhjen

më 7.2019 - Lajm

Këngëtarja Dua Lipa e ka konfirmuar lidhjen me modelin Anwar Hadid, shkruan lajmi.net. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një videoje në të cilën çifti shfaqen në një moment intim me njëri-tjetrin në...

Dua Lipa nuk ndahet nga i dashuri, shoqërohet me të edhe pas koncerteve

më 7.2019 - Klan Kosova

Këngëtarja e njohur nga Prishtina, Dua Lipa, mbrëmë ka qenë në koncertin e kryeministrisë në New York. Lipa pas koncertit është parë bashkë me të dashurin e saj të ri, Anwar Hadid, transmeton Klan Kosova....

Dua Lipa e pandashme nga i dashuri i ri, publikohen fotografi të reja

më 7.2019 - Insajderi

Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e duke u puthur në një festival që është mbajtur në Britani. Anwar po vazhdon ta shoqërojë...

Dua Lipa shkrihet për të dashurin e ri, publikon video duke u puthur

më 7.2019 - TV21

Dua Lipa krah të Anwar Hadid Ditë më parë këngëtarja nga Kosova Dua Lipa, vetëm pak javë pas ndarjes nga Isaac Carew ka konfirmuar lidhjen e saj me modelin Anwar Hadid. Ndërsa sot në Instastory ka publikuar...

Dua Lipa shkrihet për të dashurin e ri, publikon video duke u puthur

më 7.2019 - RTV 21

Dua Lipa krah të Anwar Hadid Ditë më parë këngëtarja nga Kosova Dua Lipa, vetëm pak javë pas ndarjes nga Isaac Carew ka konfirmuar lidhjen e saj me modelin Anwar Hadid. Ndërsa sot në Instastory ka publikuar...

Merrni frymë, Dua Lipa sapo konfirmoi lidhjen e re (FOTO LAJM)

më 7.2019 - Albeu

Ditët e fundit në media ka qarkulluar një lajme ku thuhej se këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është në një lidhje me Anëar Hadid. Dyshja është parë disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrit, megjithatë...

Dua Lipa dhe Anwar Hadid tashmë të pandashëm, në çdo vend bashkë

më 7.2019 - Tetova Sot

Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar çifti janë parë të përqafuar dhe duke u puthur në një festival, që është mbajtur në Britani. Anwar po vazhdon ta shoqërojë...

Dua Lipa në një moment intim me të dashurin në veturë, konfirmon lidhjen

më 7.2019 - Fakti Ditor

Dua Lipa është shfaqur në një moment intim me të dashurin në veturë. Këngëtarja Dua Lipa e ka konfirmuar lidhjen me modelin Anwar Hadid, shkruan lajmi.net. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një videoje...

Dua Lipa ne lidhje të re por këngëtarja dhe Isaac shpresojnë për një rikthim (FOTO LAJM)

më 7.2019 - Albeu

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele Bella dhe Gigi Hadid, Anwarin. Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga i dashuri i saj, kuzhinieri...

Dua Lipa ndanë një moment intim me të dashurin në veturë

më 7.2019 - Arbresh

Këngëtarja Dua Lipa e ka konfirmuar lidhjen me modelin Anwar Hadid. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një videoje në të cilën çifti shfaqen në një moment intim me njëri-tjetrin në makinë. Për dyshen...

Gjërat po bëhen serioze, pas lidhjes me të vëllain Dua Lipa merr koment nga Gigi Hadid (FOTO LAJM)

më 7.2019 - Albeu

Dua Lipa javë më parë ka përfunduar romancën me kuzhinierin britanik, Isaac Carew. Por, bukuroshja shqiptare nuk ka humbur kohë dhe tashmë ka një të dashur të ri në krah të saj. Ajo ka konfirmuar se është...

Dua Lipa dhe Anwar Hadid tashmë të pandashëm, në çdo vend bashkë

më 7.2019 - Infokusi

Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e duke u puthur në një festival që është mbajtur në Britani. Anwar po vazhdon ta shoqërojë...

Dua Lipa e pandashme nga i dashuri i ri, publikohen fotografi të reja

më 7.2019 - Sovrani

Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e duke u puthur në një festival që është mbajtur në Britani. Anwar po vazhdon ta shoqërojë...

Dua Lipa shkrihet për të dashurin e ri, publikon video duke u puthur

më 7.2019 - Sovrani

Ditë më parë këngëtarja nga Kosova Dua Lipa, vetëm pak javë pas ndarjes nga Isaac Carew ka konfirmuar lidhjen e saj me modelin Anwar Hadid. Ndërsa sot në Instastory ka publikuar një video teksa shihet...

Dua Lipa konfirmon lidhjen e re, puthje pasiononte në publik

më 7.2019 - BalkanWeb

SHBA Dua Lipa konfirmon lidhjen me vëllain e motrave të njohur, Gigi-it dhe Bella-s, Anwar Hadid. Çifti është fotografuar duke u puthur gjatë një koncerti në Hyde Park në Londër. Edhe pse foto të tyre...

Dua Lipa dhe Anwar Hadid shihen në çdo vend bashkë

më 7.2019 - Arbresh

Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e duke u puthur në një festival që është mbajtur në Britani. Anwar po vazhdon ta shoqërojë...

Dua Lipa dhe Anwar Hadid tashmë të pandashëm, në çdo vend bashkë

më 7.2019 - Bota Press

Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e duke u puthur në një festival që është mbajtur në Britani. Anwar po vazhdon ta shoqërojë...

U ndanë, por Isac Carew nuk heq dorë nga Dua Lipa

më 7.2019 - GazetaBlic

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele Bella dhe Gigi Hadid, Anwarin. Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga i dashuri i saj, kuzhinieri...

U ndanë, por Isac nuk heq dorë nga Dua Lipa

më 7.2019 - The Prestige

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie, shkruan Indeksonline. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele Bella dhe Gigi Hadid, Anwarin. Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga...

Isac nuk heq dorë nga Dua Lipa

më 7.2019 - Sovrani

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie, shkruan Indeksonline. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele Bella dhe Gigi Hadid, Anwarin. Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga...

U ndanë, por Isac nuk heq dorë nga Dua Lipa

më 7.2019 - Gazeta Observer

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie, shkruan Indeksonline. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele Bella dhe Gigi Hadid, Anwarin. Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga...

Dua Lipa dhe i dashuri i saj puthen për herë te parë në publik

më 7.2019 - Insajderi

Këngëtarja e njohur shqiptare  Dua Lipa u përfol shumë për lidhjen e saj të re. Ata janë fotografuar gjatë një festivali muzikor në Londër, ku nuk ngurruan të shfaqnin dashurinë për njëri-tjetrin haptazi....

Ju prezantojmë puthjen e parë në publik të Dua Lipas dhe partnerit të saj të ri!

më 7.2019 - Blitz

Aludime, thashetheme, konfirmime nga burime të afërta… të gjithave u erdhi fundi me këtë zyrtarizim të lidhjes nga vetë çifti: Dua Lipa dhe Anëar Hadid. Ata janë fotografuar gjatë një festivali muzikor...

Paparacët e kapin ‘mat’ Dua Lipën në një moment intim me të dashurin e ri

më 7.2019 - AlbPortali

Paparacët e kanë kapur ‘mat’ Dua Lipën. Loading... Këngëtarja Dua Lipa e ka nisur një romancë të re, shkruan lajmi.net. Pas ndarjes nga kuzhinieri i famshëm, Isaac Carew, ajo e ka gjetur ‘ngushëllimin’...

Paparacët e kapin ‘mat’ Dua Lipën në një moment intim me të dashurin e ri

më 7.2019 - Fakti Ditor

Paparacët e kanë kapur ‘mat’ Dua Lipën. Këngëtarja Dua Lipa e ka nisur një romancë të re, shkruan lajmi.net. Pas ndarjes nga kuzhinieri i famshëm, Isaac Carew, ajo e ka gjetur ‘ngushëllimin’ tek modeli...

Shikoni me kujdes, i dashuri i ri i Dua Lipës është kopje e Bes Kallakut (FOTO LAJM)

më 7.2019 - Albeu

Anwar Hadid , vëllai i dy supermodeleve, Gigi dhe Bella Hadid , prej një jave është kthyer në një ndër personazhet më të përfolur të momentit në showbizin shqiptar dhe atë botëror për shkak të lidhjes...

Dua Lipa kapet mat, shihet duke u puthur me të dashurin e ri

më 7.2019 - The Prestige

Dua Lipa në lidhje me vëllain e motrave Hadid Vetëm pak javë pasi u nda nga ish – i dashuri i saj, Isaac Carew, këngëtarja e mirënjohur, Dua Lipa, filloi lidhjen e re. Siç raportojnë mediat e huaja, këngëtarja...

Besojeni ose jo, por njerëzit e internetit mendojnë se Anwar Hadid është sozia e Bes Kallakut

më 7.2019 - Sovrani

Anwar Hadid, vëllai i dy supermodeleve, Gigi dhe Bella Hadid, prej një jave është kthyer në një ndër personazhet më të përfolur të momentit në showbizin shqiptar dhe atë botëror për shkak të lidhjes së...

Dua dhe i dashuri i ri puthen në publik

më 7.2019 - RTV 21

Dua Lipa në lidhje me vëllain e motrave Hadid Vetëm pak javë pasi u nda nga ish – i dashuri i saj, Isaac Carew, këngëtarja e mirënjohur, Dua Lipa, filloi lidhjen e re. Siç raportojnë mediat e huaja, këngëtarja...

Dua Lipa kapet mat, shihet duke u puthur me të dashurin e ri

më 7.2019 - Periskopi

Dua Lipa në lidhje me vëllain e motrave Hadid Vetëm pak javë pasi u nda nga ish – i dashuri i saj, Isaac Carew, këngëtarja e mirënjohur, Dua Lipa, filloi lidhjen e re. Siç raportojnë mediat e huaja, këngëtarja...

Dua Lipa në lidhje me vëllain e motrave Hadid – Foto

më 7.2019 - Top Channel

Këngëtarja Dua Lipa është parë në krahët e modelit Anwar Hadid dhe tashmë të gjitha hamendësimet u vërtetuan, për romancën midis tyre. Dy yjet e showbizit janë parë së bashku, në një festival në “Parkun...

FOTOT: Dua Lipa e “lodhur” nga meshkujt më të mëdhenj se vetja

më 7.2019 - Gazeta Tema

Dua Lipa duket se e ka harruar përfundimisht Isaac Carew pasi është fotografuar e lumtur në krahët e Anwar Hadid. Kishte kohë që përflitej se ishin në një lidhje dashurie, derisa fotot e tyre morën vëmendjen...

Dua Lipa në lidhje me vëllain e motrave Hadid

më 7.2019 - KosovaPress

Dy yjet e showbizit janë parë së bashku, në një festival në “Parkun Hyde”, Londër, duke u përqafuar dhe buzëqeshur si dhe duke ndarë disa puthje me njëri-tjetrin. Kujtojmë se këngëtarja me origjinë shqiptare,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK