http://kariera.mk

Big Mama bëhet si nuse, ‘mahnit’ me pamjen në kanagjexh

më 7.2019 - OraInfo

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i humbur kilogramët e tepërt, përcjell...

Nuk e keni parë më herët, Elita publikoi foton më interesante nga dasma e saj

më 7.2019 - OraInfo

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare. Ajo është e martuar me këngëtarin e mirënjohur, Gjikon dhe tani po shijojnë muajt e parë si prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri,...

Elita paralajmëron ndryshimin e madh në pamje, si do të reagojë Gjiko?

më 7.2019 - Zhurnal

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo. Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë...

Big Mama fillon sezonin e dasmave, vishet e rregullohet si ‘loҫkë’ e vërtetë

më 7.2019 - OraInfo

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan...

Elita paralajmëron ndryshimin e madh në pamje, si do të reagojë Gjiko?

më 7.2019 - OraInfo

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo. Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë...

Këtë gjë e kanë të përbashkët Gjiko e Blero rreth marteses së tyre

më 7.2019 - GazetaBlic

Se çfarë kanë të përbashkët dy këngëtarët e njohur shqiptarë, Blero e Gjiko, na lënë të kuptojmë dasma e Asdren Gjikollit me Elita Rudin, shkruan GazetaBlic. Shtatori i vitit të kaluar, ka qenë i mbushur...

U aludua se ishte shtatzënë, reagon këngëtarja e njohur

më 7.2019 - Gazeta Telegraf

Në mediat rozë qarkulloi lajmi se Big Mama është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë. Por këngëtarja ka reaguar e revoltuar duke mohuar thashethemet. Në një postim në Instastory ajo shprehet se nuk...

Loredana Zefi e parë për hip-hop në gjermani, këtë çmim fitoi reperja

më 7.2019 - Prive

Mbrëmë në Berlin të Gjermanisë, për herë të parë në historinë kulturore të këtij vendi, janë ndarë çmimet për hip-hop artistët më të mirë, që kanë bërë muzikë në gjuhën gjermane. Në një skena gjigante...

Elita paralajmëron ndryshimin e madh në pamje, si do të reagojë Gjiko?

më 7.2019 - Sovrani

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo. Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë...

Big Mama shtatzënë? Këngëtarja reagon për herë të parë e revotuar

më 7.2019 - BalkanWeb

TIRANE Kohët e fundit ka qarkulluar në media një lajm se këngëtarja Big Mama është në pritje të fëmijës së parë. E gjithë kjo bazuar në një fotografi në të cilën asaj i shihet barku paksa më i fryrë në...

Qarkulluan thashetheme në internet, Big Mama reagon ashpër ndaj tyre

më 7.2019 - Prive

Dita ditës ajo rrezaton nga lumturia dhe këtë nuk heziton ta ndajë me fansat e saj. Këngëtarja Big Mama që kur ka bërë një transformim drastik dhe e ka ndryshuar jetën e saj, çdo gjë ka marrë kthesë për...

Qarkulluan thasheme në internet, Big Mama reagon ashpër ndaj tyre

më 7.2019 - Prive

Dita ditës ajo rrezaton nga lumturia dhe këtë nuk heziton ta ndajë me fansat e saj. Këngëtarja Big Mama që kur ka bërë një transformim drastik dhe e ka ndryshuar jetën e saj, çdo gjë ka marrë kthesë për...

Big Mama shtatzënë? Këngëtarja jep përgjigjen e prerë

më 7.2019 - Tetova Sot

Big Mama e ka dhënë më në fund përgjigjen lidhur me shtatzëninë. Kohët e fundit ka qarkulluar një lajm se këngëtarja Big Mama është në pritje të fëmijës së parë. E gjithë kjo bazuar në një fotografi në...

U tha se është shtatëzënë, eskalon Big Mama

më 7.2019 - Insajderi

Moderatorja e njohur, Big Mama së fundmi është tensionuar pasi që u tha se ajo është shtatëzënë. Krejt kjo ka ndodhur si pasojë e një fotografie të publikuar nga këngëtarja ku shihet e veshur me një fustan...

Gjiko : Nuk jam as prift as hoxhë, por e dashura e parë ka qenë Elita (FOTO LAJM)

më 7.2019 - Albeu

GJiko dhe Elita Rudi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në shtator të vitit 2018. Ndërkohë, këtë vit çifti janë bërë prindër për herë të parë të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Zëri. Reperi...

Cila ka qenë e dashura e parë e Gjikos?

më 7.2019 - Zhurnal

Reperi Gjiko mbrëmë ishte i ftuar në emisionin “NIN” në Klan Kosova, ku përveç muzikës, ai foli edhe për jetën e tij private. Në rubrikën “Haje ose thuaje”, reperi nga Peja u pyet se cila ishte e dashura...

Reagimi i ashpër i Big Mamës pas lajmeve se është shtatzanë (FOTO LAJM)

më 7.2019 - Albeu

Ditën e fundit në media ka qarkulluar një lajm ku thuhej se këngëtarja Big Mama është shtatzënë për herë të parë. Shkak për këto aludime u bë një foto e Big Mamës në të cilën shfaqej e veshur me një fustan...

Big Mama reagon rreth lajmit të ‘shtatzënisë’

më 7.2019 - Telegrafi

Foto: Big Mama/Instagram

U tha se ishte shtatëzënë, e irri tuar nuk përmbahet më këngëtarja e njohur shqiptare: Nga p*rdhët tuaja e…

më 7.2019 - Lexo

Big Mama është një nga ato këngëtare që nuk ka patur asnjëherë kompleks të flasë dhe ka qenë gjithmonë e drejtpërdrejtë. Së fundmi në disa media është publikuar lajmi se këngëtarja është shtatzënë dhe...

U tha se është shtatzënë, vjen reagimi i ashpër i Big Mamës

më 7.2019 - GazetaBlic

Ditëve të fundit në media ka qarkulluar lajmi se Big Mama është shtatzënë, shkruan GazetaBlic. Krejt kjo pas një fotografie të publikuar nga këngëtarja ku shihet e veshur me një fustan më të fryrë. Këngëtarja...

Gjiko tregon sa të dashura i ka pas para Elitës

më 7.2019 - Insajderi

Janë një ndër çiftet më  të komentuara në media që nga fillimi i lidhjes së tyre, Gjiko dhe Elita tani janë të martuar dhe kanë një djal. Gjiko ishte i ftuar në emisionin “Nd’rrimi i natës” , ku habiti...

Gjiko flet për eksperiencën si baba, flet për të dashurën e tij para Elitës

më 7.2019 - BalkanWeb

Në shtator të vitit të kaluar Elita Rudi dhe Gjiko kurorëzuan me martesë dashurinë disavjeçare dhe një vit më pas ata u bënë prindër të një djali. Këngëtari dhe moderatorja bukuroshe kanë gati 5 muaj që...

U tha se është shtatzënë, reagon ashpër Big Mama

më 7.2019 - Bota Press

Big Mama ka reaguar pas fjalëve se është shtatzënë. Ditëve të fundit në media ka qarkulluar lajmi se Big Mama është shtatzënë. Krejt kjo pas një fotografie të publikuar nga këngëtarja ku shihet e veshur...

Gjiko: E dashura ime e parë ka qenë Elita Rudi

më 7.2019 - Telegrafi

Foto: Gjiko/Instagram

Gjiko tregon për herë të parë se nga erdhi ideja për emrin e djalit të tij Zëri

më 7.2019 - Standard

Në profilet e tyre në Instagram, çifti i njohur i showbizit publikon herë pas here momente të veçanta me të voglin Zëri. Në muajin shkurt të këtij viti, moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko...

Gjiko tregon përse ai dhe Elita vendosën ta quajnë djalin e tyre” Zëri”

më 7.2019 - Blitz

Në fillim të këtj viti Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër të një vogëlushi të cilin e quajtën Zëri. Zëri është fëmija i parë i çiftit, ai që u dha statusin e prindit dhe që ndryshoi plotësisht jetën e...

Pas “Coco Jumbo”, Gjiko bën gati këngën e radhës

më 7.2019 - Zhurnal

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Gjiko i ka njoftuar fansat e tij se do të vijë me projekt të ri muzikor. Reperi ka thënë se kënga e re do të jetë bashkëpunim, mirëpo nuk ka treguar se me kë do ta...

Gjiko tregon pse ia la djalit emrin Zëri

më 7.2019 - Ina

Emri i djalit të tij, Zërit, u përfol shumë nga publiku kur çifti Gjiko dhe Elita Rudi, zbuluan se si quhet i biri i tyre i porsa ardhur në jetë. Dikujt po i pëlqente shumë emri, e dikujt jo. Madje nuk...

E quajtën djalin Zëri, Gjiko tregon arsyen (FOTO LAJM)

më 7.2019 - Albeu

Në muajin shkurt të këtij viti, moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër të një djali, që e pagëzuan me emrin shumë të veçantë, Zëri . Në profilet e tyre në Instagram, çifti i njohur...

Gjiko tregon se kush ishte e dashura e parë e tij

më 7.2019 - OraInfo

Gjiko thotë se e dashura e tij e parë ka qenë Elita Rudi. Reperi i njohur nga Peja, Gjiko, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “NIN”, ku ka rrëfyer shumë detaje nga jeta dhe karriera e tij. Në rubrikën...

Gjiko tregon pse ia la djalit emrin Zëri

më 7.2019 - Zhurnal

Emri i djalit të tij, Zërit, u përfol shumë nga publiku kur çifti Gjiko dhe Elita Rudi, zbuluan se si quhet i biri i tyre i porsa ardhur në jetë. Dikujt po i pëlqente shumë emri, e dikujt jo. Madje nuk...

Cila ka qenë e dashura e parë e Gjikos? Përgjigjet reperi!

më 7.2019 - GazetaBlic

Reperi Gjiko mbrëmë ishte i ftuar në emisionin “NIN” në Klan Kosova, ku përveç muzikës, ai foli edhe për jetën e tij private, shkruan GazetaBlic. Në rubrikën “Haje ose thuaje”, reperi nga Peja u pyet se...

Big Mama shtatzënë? Këngëtarja jep përgjigjen e prerë

më 7.2019 - Fakti Ditor

Big Mama e ka dhënë më në fund përgjigjen lidhur me shtatzëninë. Kohët e fundit ka qarkulluar një lajm se këngëtarja Big Mama është në pritje të fëmijës së parë, shkruan lajmi.net. E gjithë kjo bazuar...

E kritikuan për emrin, Gjiko zbulon pse e quajti djalin Zëri

më 7.2019 - Lexo

Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita në mars të këtij viti u bënë prindër për herë të parë të një djali që e pagëzuan me emrin e veçantë Zëri. Të gjithë u çuditën nga emri që çifti i njohur i showbizit zgjodhi...

Gjiko shpjegon pse ia la djalit emrin Zëri

më 7.2019 - Prive

Emri i djalit të tij, Zërit, u përfol shumë nga publiku kur çifti Gjiko dhe Elita Rudi, zbuluan se si quhet i biri i tyre i porsa ardhur në jetë. Dikujt po i pëlqente shumë emri, e dikujt jo. Por të hënën...

Gjiko pyetet për të dashurën para Elitës, habit me përgjigjen

më 7.2019 - Lajm

Në shtator të vitit të kaluar Elita Rudi dhe Gjiko kurorëzuan me martesë dashurinë disavjeçare dhe një vit më pas ata u bënë prindër të një djali. Këngëtari dhe moderatorja bukuroshe  po jetojnë momentet...

Gjiko tregon për herë të parë pse ia la djalit emrin Zëri

më 7.2019 - GazetaBlic

Reperi Gjiko mbrëmë ishte i ftuar në emisionin “NIN” në Klan Kosova, ku përveç projekteve muzikore, ai foli edhe për atë private, shkruan GazetaBlic. Emri i djalit të Gjikos, Zëri, u komentua gjatë në...

Befason Gjiko: Kjo është e vetmja e dashur që kam pasur deri më tani!

më 7.2019 - Sovrani

Reperi  Gjiko, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “NIN”, ku ka rrëfyer shumë detaje nga jeta dhe karriera e tij. Në rubrikën pikante “Thuajse ose haje”, ai është sfiduar me pyetjen nga moderatori duke...

Gjiko: E dashura ime e parë ka qenë Elita Rudi

më 7.2019 - Arbresh

Reperi i njohur nga Peja, Gjiko, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “NIN”, ku ka rrëfyer shumë detaje nga jeta dhe karriera e tij. Në rubrikën pikante “Thuajse ose haje”, ai është sfiduar me pyetjen...

Gjiko tregon pse ia la djalit emrin Zëri

më 7.2019 - Arbresh

Emri i djalit të tij, Zërit, u përfol shumë nga publiku kur çifti Gjiko dhe Elita Rudi, zbuluan se si quhet i biri i tyre i porsa ardhur në jetë. Dikujt po i pëlqente shumë emri, e dikujt jo. Madje nuk...

Gjiko tregon për herë të parë pse ia la djalit emrin Zëri

më 7.2019 - Sovrani

Reperi Gjiko mbrëmë ishte i ftuar në emisionin “NIN” në Klan Kosova, ku përveç projekteve muzikore, ai foli edhe për atë private, shkruan GazetaBlic. Emri i djalit të Gjikos, Zëri, u komentua gjatë në...

Gjiko tregon pse ia la djalit emrin Zëri

më 7.2019 - Periskopi

Emri i djalit të tij, Zërit, u përfol shumë nga publiku kur çifti Gjiko dhe Elita Rudi, zbuluan se si quhet i biri i tyre i porsa ardhur në jetë. Dikujt po i pëlqente shumë emri, e dikujt jo. Madje nuk...

Me kë do ta sjellë Gjiko projektin e ri?

më 7.2019 - Prive

Nuk ka shumë kohë prej kur publikoi projektin e tij më të ri, solo. ‘Coco jumbo’ ishte kënga e verës nga reperi i njohur Gjiko. Kjo këngë, e cila ishte e preferuara nga të gjithat për gruan e tij Elitën,...

Gjiko ka gati këngën e re

më 7.2019 - RTV 21

Gjiko këtë herë vjen në bashkëpunim Reperi i njohur shqiptar, Asdren Gjikolli – Gjiko, në fund të muajit qershor ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Coco Jumbo. Si duket, Gjiko nuk  e ka...

Gjiko paralajmëron këngën e re, është bashkëpunim

më 7.2019 - Lajm

Reperi Gjiko ka treguar nëpërmjet një postimi në Instagram se shumë shpejtë do të vijë me projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Ai ka treguar se kënga do të jetë bashkëpunim mirëpo nuk e ka zbuluar...

Gjiko dhe Elita ndajnë momente të bukura me djalin e tyre

më 7.2019 - Arbresh

Prezantuesja shqiptare, Elita Rudi, është duke e shijuar jetën si nënë. Ajo dhe bashkëshorti i saj reperi, Gjiko, para pak muajve u bënë prindër për herë të parë të një djali të cilët e pagëzuan me emrin...

Gjiko paralajmëron këngën e re, do të jetë një bashkëpunim

më 7.2019 - Gazeta Observer

Reperi Gjiko ende po i shijon sukseset e këngës së tij më të re ‘Coco Jumbo’ e cila ka vetëm një javë që është lansuar, shkruan Indeksonline. Mirëpo reperi ka paralajmëruar se së shpejti do të ketë një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK