http://kariera.mk

Probleme në dashuri, mësoni çfarë thonë yjet për sot

para 6 muajve - Albeu

Dashi Gjatë kësaj fundjave do të keni një marsh më shumë, pasi diçka po ndryshon dukshëm. Këto tre ditë janë vendimtare për të bërë për vete një person që keni përzemër. Demi Këshillohet që gjatë kësaj...

Horoskopi ditor, e premte 12 korrik 2019

para 6 muajve - Shekulli

Dashi Gjatë kësaj fundjave do të keni një marsh më shumë, pasi diçka po ndryshon dukshëm. Këto tre ditë janë vendimtare për të bërë për vete një person që keni përzemër. Demi Këshillohet që gjatë kësaj...

Horoskopi ditor, 12 korrik 2019

para 6 muajve - Arbresh

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë kësaj fundjave do të keni një marsh më shumë, pasi diçka po ndryshon dukshëm. Këto...

Disa gjërat që njerëzit pendohen kur plaken

para 6 muajve - Arbresh

Kur njerëzit arrin një moshë më të vjetër, rritet edhe një numër i madh i pendimeve për jetën e tyre. Më poshtë gjeni një listë me gjëra që njerëzit pendohen në këtë moshë’: Nuk keni udhëtuar sa duhet,...

Disa gjërat që njerëzit pendohen kur plaken

para 6 muajve - Arbresh

Kur njerëzit arrin një moshë më të vjetër, rritet edhe një numër i madh i pendimeve për jetën e tyre. Më poshtë gjeni një listë me gjëra që njerëzit pendohen në këtë moshë’; Nuk keni udhëtuar sa duhet,...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 12 KORRIK 2019

para 6 muajve - Lexo

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë kësaj fundjave do të keni një marsh më shumë, pasi diçka po ndryshon dukshëm. Këto...

Horoskopi ditor, e premte 12 korrik 2019

para 6 muajve - Shekulli

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë kësaj fundjave do të keni një marsh më shumë, pasi diçka po ndryshon dukshëm. Këto...

Zgjidhni një letër tarot dhe zbuloni fatin tuaj në dashuri

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Letrat tarot kanë ekzistuar që në Mesjetë dhe pavarësisht kohës së kaluar ato nuk e kanë humbur rëndësinë e tyre edhe sot. Ato janë në gjendje të lexojnë magjikisht të ardhmen dhe të parashikojnë me saktësi...

Si ta shndërroni pasionin tuaj në karrierë të mirëfilltë

para 6 muajve - Ekonomia Online

A jeni të lodhur duke bërë ditë pas ditë një punë të cilën nuk e pëlqeni, por që fatkeqësisht jeni të detyruar sepse nuk keni zgjidhje tjetër? Sipas një studimi të fundit të kryer në Universitetin Deloitte,...

Horoskopi 11 korrik 2019, parashikimi i yjeve për ju

para 6 muajve - Albeu

Dashi – Një anëtar i familjes suaj ndoshta ka mbajtur disa emocione negative për një kohë të gjatë. Ai ose ajo më në fund mund të thojë gjithçka sot. Kjo mund të duket sikur mund të të prishë planet, pasi...

Fjalimi i fundit madhështor i Gjergj Kastriotit

para 6 muajve - Arbresh

Fjalimi i më poshtëm është marrë nga libri i autorit Stephan Zannowich, me titullin « Le Grand Castriotto d’Albanie, Histoire ». Teksti prej 131 faqesh është botuar në vitin 1779 nga shtëpia botuese J.J.Kesler,...

Sinjalet që ju lejojnë të identifikoni njerëzit mosmirënjohës dhe t’i qëndroni larg

para 6 muajve - Tetova Sot

Njerëz të padëshiruar, të papranuar, të paktën një herë në jetën e tyre, kanë qenë pjesë e ekzistencës sonë, pa dëshirë. Ne flasim për ata njerëz për të cilët gjithçka duket e duhur dhe të cilët në jetën...

6 punët e ëndrrave që na lejojnë të udhëtojmë nëpër botë

para 6 muajve - Albeu

Nëse je në kërkim të një pune që të jep kënaqësinë e udhëtimit, ne ju tregojmë 6 prej tyre: 1.Bëhuni përfaqësues i largët i shërbimit të klientit Kompanitë si U-Haul, Amazon dhe LiveOps paguajnë agjentë...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 korrik 2019

para 6 muajve - BalkanWeb

Dashi Ekziston rreziku që dikush të reagojë më fort se sa duhet për diçka që do të thoni sot. Por mos u përpiqni të vetëcensuroheni për të parandaluar një shpërthim, sepse mund ta ngatërroni më tej mesazhin...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 korrik 2019

para 6 muajve - Sot News

Dashi Ekziston rreziku që dikush të reagojë më fort se sa duhet për diçka që do të thoni sot. Por mos u përpiqni të vetëcensuroheni për të parandaluar një shpërthim, sepse mund ta ngatërroni më tej mesazhin...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 korrik 2019

para 6 muajve - BalkanWeb

Dashi Nëse jeni duke menduar që të bëni blerje të mëdha, shtyjeni për një moment tjetër. Aktualisht nuk po kaloni një periudhë të mirë financiare, por çdo problem do të jetë kalimtar falë mbështetjes që...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 Korrik 2019

para 6 muajve - Sot News

Dashi Nëse jeni duke menduar që të bëni blerje të mëdha, shtyjeni për një moment tjetër. Aktualisht nuk po kaloni një periudhë të mirë financiare, por çdo problem do të jetë kalimtar falë mbështetjes që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK