http://kariera.mk

Gjyste Vulaj feston ditëlindjen si një 15 vjeçare!

para 7 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur, Gjyste Vulaj ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar ditëlindjen e 42-të. Përveç se është shndërruar në një bionde ajo ka realizuar disa fotografi në të cilat duket si një...

Gjyste Vulaj feston ditëlindjen si një 15 vjeçare!

para 7 muajve - RTV 21

Gjyste Vulaj mbush 45 vjet Këngëtarja e njohur, Gjyste Vulaj ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar ditëlindjen e 42-të. Përveç se është shndërruar në një bionde ajo ka realizuar disa fotografi...

Mc Kresha dhe Lyrical Son, pjesë e “Sunny Hill”

para 7 muajve - Lajm

Festivali më i madh ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill”, pritet të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht, shkruan lajmi.net. Ndër emrat e njohur që do të marrin pjesë do të jenë edhe Mc Kresha dhe Lyrical Son. Kjo...

Mc Kresha dhe Lyrical Son në “Sunny Hill”

para 7 muajve - TV21

Reperët do performojnë në “Sunny Hill” Emrat e njohur të skenës sonë, Mc Kresha dhe Lyrical Son do të performojnë në festivalin “Sunny Hill” që këtë vit do të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht në Parkun e Gërmisë,...

Mc Kresha dhe Lyrical Son në “Sunny Hill”

para 7 muajve - RTV 21

Reperët do performojnë në “Sunny Hill” Emrat e njohur të skenës sonë, Mc Kresha dhe Lyrical Son do të performojnë në festivalin “Sunny Hill” që këtë vit do të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht në Parkun e Gërmisë,...

Është konfirmuar pjesëmarrja e dyshes në “Sunny Hill”

para 7 muajve - Arbresh

Festivali më i madh ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill”, pritet të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht. Ndër emrat e njohur që do të marrin pjesë do të jenë edhe Mc Kresha dhe Lyrical Son. Kjo sapo u konfirmua...

Mc Kresha dhe Lyrical Son, pjesë e “Sunny Hill”

para 7 muajve - Fakti Ditor

Është konfirmuar pjesëmarrja e dyshes, Mc Kresha dhe Lyrical Son në festivalin “Sunny Hill”. Festivali më i madh ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill”, pritet të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht, shkruan lajmi.net....

Këngëtarja që do ta ‘pushtojë’ festivalin ‘Sunny Hill’ shfaqet gjysmë e zhveshur para pasqyrës

para 7 muajve - The Prestige

Këngëtarja e famshme është zhveshur para pasqyrës. Këngëtarja e njohur amerikane, Miley Cyrus, i ka publikuar disa foto të reja në Instagram, shkruan lajmi.net. Ajo është shfaqur gjysmë e zhveshur në bikini...

Për ditëlindjen e 33-të Ledri Vula surprizon bukur fansat (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Ledri Vula festoi ditën e djeshme ditëlindjen e tij të 33-të. Reperi është nga personazhet publik më të dashur për publikun duke i kthyer këngët e tij në hite të njëpasnjëshme. Mbrëmjen e djeshme Ledri...

Konfirmohet pjesëmarrja e Ledri Vulës në festivalin “Sunny Hill”

para 7 muajve - GazetaBlic

Në festivalin “SunnyHill” që mbahet në Kosovë, në parkun Gërmia me datat 2,3 dhe 4 gusht, do të këndojnë shumë këngëtarë të njohur, të cilët disa prej tyre deri tani e kanë konfirmuar pjesëmarrjen e tyre,...

Dhurata e Ledrit për të gjithë ne na shpëton para nga xhepi!

para 7 muajve - Prive

Ditën e sotme, reperi Ledri Vula feston ditëlindjen. Të shumta kanë qenë urimet e miqve dhe fansave për ditëlindjen e 33-të. Por Ledri duket të mos jetë mjaftuar vetëm me falënderime dhe ka vendosur që...

Ledri ka një dhuratë të veçantë për fansat!

para 7 muajve - RTV 21

15 euro më lirë biletat e “Sunny Hill Festival” me rastin e datëlindjes së reperit Rep-artisti i njohur dhe shumë i dashur shqiptar, Ledri Vula sot feston datëlindjen e 33-të. Me rastin e datëlindjes së...

Ledri ka një dhuratë të veçantë për fansat!

para 7 muajve - TV21

15 euro më lirë biletat e “Sunny Hill Festival” me rastin e datëlindjes së reperit Rep-artisti i njohur dhe shumë i dashur shqiptar, Ledri Vula sot feston datëlindjen e 33-të. Me rastin e datëlindjes së...

Ledri Vula ka një dhuratë për të gjithë me rastin e ditëlindjes së tij

para 7 muajve - Gazeta Observer

Ledri Vula njihet si një nga reperët më të suksesshëm dhe më të kërkuar shqiptar. Sot ai po e feston ditëlindjen e tij të 33-të dhe ka marrë urime nga shumë artistë të estradës, shkruan Indeksonline. Reperi...

Ermali e uron Ledrin për ditëlindje nëpërmjet kësaj fotografie

para 7 muajve - GazetaBlic

Ermal Fejzullahu e ka uruar Ledri Vulën me rastin e ditëlindjes. Ledri Vula sot feston ditëlindjen e tij të 33-të dhe ka pranuar urime të shumta qoftë në rrjete sociale dhe jo vetëm. Ndër ta e ka uruar...

Ledri Vula feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij

para 7 muajve - Zhurnal

Ledri Vula sot feston ditëlindjen. Sot është një ditë e rëndësishme për Ledri Vulën, shkruan lajmi.net.Kjo pasi ai feston ditëlindjen dhe ka mbushur 33 vite jetë. Këtë e bëri të ditur vetë pranë një fotografie...

“Ledrush”, urimi i veçantë i Kidës për 1-shin e Hip-Hopit

para 7 muajve - GazetaBlic

Ledri Vula sot mbush 33 vite. Ai ka marrë urime të shumta nga miqt dhe familjaret e tij. Edhe këngëtarja Kida i ka uruar artistit ditëlindjen. Me një postim në rrjetin e saj social ‘Instagram’, i ka shkruar...

Ledri Vula sot feston ditëlindjen, ja sa vjet po mbush

para 7 muajve - Insajderi

Është njëri ndër repeët më të përfolur anë e mbanë vendit, Ledri Vula po komentohet jo vetëm për këngët por edhe për jetën e tij private. Dita e sotme është shumë e veçantë për reperin pasi festoon ditëlindjen....

Kaq vite mbushi sot Ledri Vula

para 7 muajve - Prive

Njëri prej reperëve më të pëlqyer shqiptarë, sot feston ditëlindjen. Ledri Vula mbushi hiç më pak se 33 vjet. Reperi hyri në Instagram dhe postoi një fotografi të re për ta bërë të ditur moshën dhe për...

Vërshojnë urimet për Ledrin

para 7 muajve - TV21

Urimet e emrave të njohur për artistin Rep-artisti i njohur, Ledri Vula sot feston ditëlindjen e 33-të. Me rastin e ditëlindjes, këngëtari mjaft i kërkuar në mbarë trojet shqiptare po merr urime të shumta...

Vërshojnë urimet për Ledrin

para 7 muajve - RTV 21

Urimet e emrave të njohur për artistin Rep-artisti i njohur, Ledri Vula sot feston ditëlindjen e 33-të. Me rastin e ditëlindjes, këngëtari mjaft i kërkuar në mbarë trojet shqiptare po merr urime të shumta...

Ledri Vula feston ditëlindjen e 33-të

para 7 muajve - Telegrafi

Foto: Ledri Vula/Instagram

Ledri Vula feston ditëlindjen, sa vjeç mbushi këngëtari (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Reperi më i dashur, veçanërisht për vajzat feston ditëlindjen ditën e sotme. E kemi fjalën për Ledrin i cili njihet si një ndër reperët më të pashëm shqiptar. Gjatë gjithë kohës reperi është shumë aktiv...

Ja sa vite ka mbushur sot Ledri

para 7 muajve - OraInfo

Ledri sot feston ditëlindjen, ku ka mbushur 33 vjet. Rep-artisti i njohur kosovar, Ledri Vula sot feston ditëlindjen. Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku sot i mbushi 33 vjet, shkruan rtv21. Në datën...

“Ledrush”, urimi i veçantë i Kidës për Ledrin

para 7 muajve - Sovrani

Ledri Vula sot mbush 33 vite. Ai ka marrë urime të shumta nga miqt dhe familjaret e tij. Edhe këngëtarja Kida i ka uruar artistit ditëlindjen. Me një postim në rrjetin e saj social ‘Instagram’, i ka shkruar...

Ledri Vula feston ditëlindjen, kaq vite mbushi reperi

para 7 muajve - GazetaBlic

Rep-artisti i njohur kosovar, Ledri Vula sot feston ditëlindjen. Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku sot ka mbushur plot 33 vite jetë. Ledri Vula është lindur më 10 korrik të vitit 1986. Ai e ka shfaqur...

Nuk duket fare për aq, ja sa vjeç mbush sot Ledri Vula

para 7 muajve - Lexo

Reperi i njohur shqiptar Ledri Vula është padyshim një ndër personazhet më të njohur në vendin tonë. Ledri komentohet shumë në mediat rozë, jo vetëm për këngët e tij që kthehen në super hite por edhe për...

Ledri sot feston ditëlindjen

para 7 muajve - RTV 21

Festë në familjen Vula Rep-artisti i njohur kosovar, Ledri Vula sot feston ditëlindjen. Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku sot i mbushi 33 vjet, shkruan rtv21.tv Në datën e lindjes, Ledri sot pritet...

Ledri sot feston ditëlindjen

para 7 muajve - TV21

Festë në familjen Vula Rep-artisti i njohur kosovar, Ledri Vula sot feston ditëlindjen. Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku sot i mbushi 33 vjet, shkruan rtv21.tv Në datën e lindjes, Ledri sot pritet...

Ledri Vula sot ka ditëlindjen, kjo është mosha e tij

para 7 muajve - Periskopi

Rep artisti kosovar Ledri Vula sot ka ditëlindjen. Ai ka mbushur 33 vjeç, ndërsa këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari përmes rrjetit social Instagram. Në karrierën e tij muzikore reperi ka treguar sukses...

Ledri Vula feston ditëlindjen, kaq vite mbushi reperi

para 7 muajve - Lajm

Rep-artisti i njohur kosovar, Ledri Vula sot feston ditëlindjen. Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku sot ka mbushur plot 33 vite jetë. Ledri Vula është lindur më 10 korrik të vitit 1986. Ai e ka shfaqur...

Ledri Vula sot ka ditëlindjen, kjo është mosha e tij

para 7 muajve - KosovaPress

Në karrierën e tij muzikore reperi ka treguar sukses si në bashkëpunime ashtu edhe në këngë solo. Projekti i fundit i Ledri Vulës ishte kënga ‘Mem’ e cila ka marrë mbi 1 milionë e gjysmë klikime në youtube....

Ledri sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush ai

para 7 muajve - Fakti Ditor

Këngëtari shumë i pëlqyer për publikun shqiptar Ledri Vula sot feston ditëlindjen, shkruan Indeksonline. Ishte vetë Ledri me një imazh në rrjetin e tij social ‘Instagram’, që bëri të ditur se sot ka ditëlindjen....

Ledri Vula sot feston ditëlindjen

para 7 muajve - Arbresh

Rep-artisti i njohur kosovar, Ledri Vula sot feston ditëlindjen. Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku sot i mbushi 33 vjet. Në datën e lindjes, Ledri sot pritet të marrë urime të shumta nga familjarë,...

Ledri Vula feston ditëlindjen, kaq vite mbushi reperi

para 7 muajve - Sovrani

Rep-artisti i njohur kosovar, Ledri Vula sot feston ditëlindjen. Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku sot ka mbushur plot 33 vite jetë.Ledri Vula është lindur më 10 korrik të vitit 1986. Ai e ka shfaqur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK