http://kariera.mk

Vajza, njëri ndër këngëtarët më seksi shqiptarë qenka single!

para 6 muajve - Prive

Dy vjet më parë këngëtari shqiptar në Amerikë, Seven Saraqi ishte në një lidhje lidhje dashurie me bukuroshen Lorena Haliti. Lidhja u konsolidua deri në pikën që ish Miss Idaho USA erdhi në Korrikun e...

Me Bujar Qamilin, Korab Shaqiri lanson këngën ritmike

para 6 muajve - Prive

Ka kaluar goxha kohë qysh kur Korab Shaqiri ka lansuar nëj këngë të re. Para nëj viti, ai publikoi këngën “Dashni e këputur”, një baladë dashurie e cila i shkon shumë stilit muzikor të këngëtarit. Mirëpo...

Një baladë e dhimbshme dashurie, e dëgjuat këngën e re të Gilit?

para 6 muajve - Prive

Pas një kohe të gjatë, këngëtarja e famshme shqiptare Gili, solli një këngë solo. E rikthyer më e freskët se kurrë dhe me një pamje shumë të kuruar, këngëtarja sapo ka lansuar një baladë të re dashurie....

Gili rikthehet me “Fustani”

para 6 muajve - Klan Kosova

Gili i rikthehet skenës muzikore me këngën “Fustani”. Këngëtarja e njohur kosovare pasi i kishte hyrë një diete për humbje të peshës dhe i riktheu format trupore, tani ka publikuar projektin e ri muzikor,...

Labi thyen premtimin që bëri për flokët dhe mjekrën

para 6 muajve - Telegrafi

Labinot Tahiri

Labi thyen premtimin, shkurton mjekrën për projektin e ri

para 6 muajve - Zhurnal

Labinot Tahiri e ka thyer premtimin. Këngëtari dhe deputeti, Labinot Tahiri, e ka thyer premtimin që e ka dhënë lidhur me faktin se nuk do t’i heq flokët e as mjekrën deri në liberarlizimin e vizave, shkruan...

Gili publikon projektin e ri muzikorë me titull ‘Fustani’

para 6 muajve - Zhurnal

Këngëtarja e mirënjohur Gili, sot publikoi baladën e radhës që titullohet “Fustani”, të cilin e ka realizuar me bashkëpunetorët e dëshmuar në suksesin muzikorë siç janë , Ilir Berani me muzikë e tekst,...

Korab Shaqiri publikon bashkëpunimin me Bujar Qamilin

para 6 muajve - Ina

Korab Shaqiri e ka publikuar projektin e ri muzikor.Ka disa ditë që Korab Shaqiri e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. E tani kënga “Verë e dashni” është lansuar në kanalin zyrtar...

Korab Shaqiri publikon bashkëpunimin me Bujar Qamilin

para 6 muajve - Zhurnal

Korab Shaqiri e ka publikuar projektin e ri muzikor. Ka disa ditë që Korab Shaqiri e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. E tani kënga “Verë e dashni” është lansuar në kanalin zyrtar...

Gili lanson këngën ‘Fustani’

para 6 muajve - KosovaPress

Ajo ka publikuar këngën me titull ‘Fustani’ të cilës i ka realizuar edhe videoklipin. Teksti dhe muzika janë punuar nga Ilir Berani, ndërsa teksti nga Florent Boshnjaku. Loading... ...lajmi i plotë është...

Gili rikthehet me “Fustani”

para 6 muajve - Ekonomia Online

Gili i rikthehet skenës muzikore me këngën “Fustani”. Këngëtarja e njohur kosovare pasi i kishte hyrë një diete për humbje të peshës dhe i riktheu format trupore, tani ka publikuar projektin e ri muzikor,...

Korab Shaqiri sjell bashkëpunimin me Bujar Qamilin

para 6 muajve - KosovaPress

Kënga ritmike mban titullin ‘Verë e dashni’ dhe vjen me videoklip. Teksti dhe muzika është punuar nga vet këngëtari Shaqiri, ndërsa kompozimi nga Florent Boshnjaku. Loading... ...lajmi i plotë është në...

“Verë e dashni”, publikohet bashkëpunimi i Korab Shaqirit me Bujar Qamilin

para 6 muajve - Insajderi

Projekti “Verë e dashni”, është publikuar sot ndërsa për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vetë Korab Shaqiri. Aranzhimin e ka bërë Florent Boshnjaku derisa kënga është xhiruar në bregdet./ Insajderi.com

Korab Shaqiri dhe Bujar Qamili sjellin “Verë dhe dashni”

para 6 muajve - Klan Kosova

Këngëtari i njohur, Bujar Qamili dhe këngëtari, Korab Shaqiri, kanë sjellë këngën e tyre më të re. Ky bashkëpunim titullohet “Verë dhe dashni”, transmeton Klan Kosova. Tekstin dhe muzikën e këngës e ka bërë Korab Shaqiri.

Korab Shaqiri e Bujar Qamili sjellin “Verë e dashni”

para 6 muajve - Koha.net

Korab Shaqiri ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me Bujar Qamilin. “Verë e dashni”, quhet kënga e tyre e re, transmeton Koha.net. Teksti dhe muzika nga Korab Shaqiri, derisa aranzhimin e ka bërë Florent Boshnjaku.

Korab Shaqiri dhe Bujar Qamili vijnë me këngën e re “Verë e Dashni”

para 6 muajve - Telegrafi

Korab Shaqiri dhe Bujar Qamili në klipin e ri (Foto: YouTube)

Labi thyen premtimin, shkurton mjekrën për projektin e ri

para 6 muajve - GazetaBlic

Këngëtari dhe deputeti, Labinot Tahiri, e ka thyer premtimin që e ka dhënë lidhur me faktin se nuk do t’i heq flokët e as mjekrën deri në liberalizimin e vizave. Këtë premtin e kishte bërë vetë Labi nëpërmjet...

Publikohet “Verë e dashni” e Korab Shaqirit dhe Bujar Qamilit

para 6 muajve - TV21

Ky është bashkëpunimi i parë i këngëtarëve Dy këngëtarët e njohur, Korab Shaqiri dhe Bujar Qamili kanë publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga mbanë emrin “Verë e dashni” dhe është publikuar edhe me...

Publikohet “Verë e dashni” e Korab Shaqirit dhe Bujar Qamilit

para 6 muajve - RTV 21

Ky është bashkëpunimi i parë i këngëtarëve Dy këngëtarët e njohur, Korab Shaqiri dhe Bujar Qamili kanë publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga mbanë emrin “Verë e dashni” dhe është publikuar edhe me...

Deputeti publikon këngën e re

para 6 muajve - Klan Kosova

Deputeti dhe këngëtari, Labinot Tahiri, ka publikuar projektin më të ri. Kënga mban titullin “Boomerang”, ndërsa asaj Labi ia ka përgatitur edhe klipin, njofton Klan Kosova. https://www.youtube.com/watch?v=KV2EgOsVg1E...

Labinot Tahiri publikon këngën e re “Boomerang”

para 6 muajve - Telegrafi

Labinot Tahiri në klipin e ri (Foto: YouTube)

Gili sjell këngën e re “Fustani”

para 6 muajve - Telegrafi

Gili në klipin e ri (Foto: YouTube)

Korab Shaqiri publikon bashkëpunimin me Bujar Qamilin

para 6 muajve - Fakti Ditor

Korab Shaqiri e ka publikuar projektin e ri muzikor. Ka disa ditë që Korab Shaqiri e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. E tani kënga “Verë e dashni” është lansuar në kanalin zyrtar...

Deputeti Labi publikon këngën e re, ja sa i përshtatet situatës me Behgjet Pacollin

para 6 muajve - Tetova1

Këngëtari dhe deputeti Labinot Tahiri, ka publikuar një projekt të ri muzikor. Ai ka publikuar këngën me titull “Bumerang” të realizuar edhe me videoklip. Ja teksti i këngës, për të cilën, ne nuk po paragjykojmë,...

Labinot Tahiri e ka thyer premtimin

para 6 muajve - Arbresh

Këngëtari dhe deputeti, Labinot Tahiri, e ka thyer premtimin që e ka dhënë lidhur me faktin se nuk do t’i heq flokët e as mjekrën deri në liberarlizimin e vizave. Këtë premtin e kishte bërë vetë Labi nëpërmjet...

Gili publikoi këngën “Fustani”

para 6 muajve - RTV 21

Gili vjen me baladë Këngëtarja e mirënjohur shqiptare dhe shumë e dashur për publikun, Gili ka publikuar projektin e ri muzikor. Kënga mbanë emrin “Fustani” dhe është publikuar me videoklip për të cilin...

Labi nuk e mban premtimin, heq flokët dhe mjekrën për videoklipin e ri

para 6 muajve - OraInfo

Labinot Tahiri ka thyer premtimin e dhënë. Deputeti ka thyer premtimin se nuk do të shkurtojë flokët dhe mjekrën deri në liberalizimin e vizave. Këngëtari Labinot Tahiri, i cili është njëkohësisht edhe...

Gili publikoi këngën “Fustani”

para 6 muajve - TV21

Gili vjen me baladë Këngëtarja e mirënjohur shqiptare dhe shumë e dashur për publikun, Gili ka publikuar projektin e ri muzikor. Kënga mbanë emrin “Fustani” dhe është publikuar me videoklip për të cilin...

Deputeti thyen premtimin për shkak të video-klipit të ri

para 6 muajve - Insajderi

Deputeti i Kuvendit që vazhdon të këndojë, Labinot Tahiri ka thyer premtimin e tij se nuk do t’i heq flokët dhe as mjekrën deri në liberalizimin e vizave. Një premtim të tillë Labi e kishte bërë në janar...

Labi thyen premtimin, shkurton mjekrën për projektin e ri

para 6 muajve - Gazeta Observer

Këngëtari dhe deputeti, Labinot Tahiri, e ka thyer premtimin që e ka dhënë lidhur me faktin se nuk do t’i heq flokët e as mjekrën deri në liberalizimin e vizave. Këtë premtin e kishte bërë vetë Labi nëpërmjet...

“Fustani” kënga e re nga Gili

para 6 muajve - Koha.net

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gili ka publikuar këngën e saj më të re “Fustani”. Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka bërë Ilir Berani, derisa orkestrimin e ka bërë Florent Boshnjaku. “Fustani”,...

Nuk e mbajti premtimin, Labi shkurton mjekrën dhe flokët për videoklipin e ri (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Deputeti ka thyer premtimin se nuk do të shkurtojë flokët dhe mjekrën deri në liberalizimin e vizave. Këngëtari Labinot Tahiri, i cili është njëkohësisht edhe deputet në Kuvendin e Kosovë,ka thyer premitmin...

Korab Shaqiri publikon këngën me Bujar Qamilin

para 6 muajve - Arbresh

Korab Shaqiri ka publikuar bashkëpunimin e tij me këngëtarin e njohur nga Shqipëria, Bujar Qamili. Kënga titullohet “Verë e dashni”, dhe është lansuar në kanalin zyrtar në Youtube, ky është bashkëpunimi...

Labi publikoi projektin “Boomerang”

para 6 muajve - TV21

Kënga u publikua me videoklip Këngëtari i mirënjohur kosovar, Labinot Tahiri-Labi sapo publikoi projektin e radhës. “Boomerang” titullohet kënga e Labit, të cilën e solli me videoklip, shkruan rtv21.tv...

Labi publikoi projektin “Boomerang”

para 6 muajve - RTV 21

Kënga u publikua me videoklip Këngëtari i mirënjohur kosovar, Labinot Tahiri-Labi sapo publikoi projektin e radhës. “Boomerang” titullohet kënga e Labit, të cilën e solli me videoklip, shkruan rtv21.tv...

Labi thyen premtimin, shkurton mjekrën dhe flokët për projektin e ri

para 6 muajve - Fakti Ditor

Labinot Tahiri e ka thyer premtimin. Këngëtari dhe deputeti, Labinot Tahiri, e ka thyer premtimin që e ka dhënë lidhur me faktin se nuk do t’i heq flokët e as mjekrrën deri në liberarlizimin e vizave,...

Labi sjell këngën “Bumerang”

para 6 muajve - Koha.net

Deputeti Labinot Tahiri - Labi nuk po i ndahet muzikës. Së fundi ai ka publikuar një këngë të re, që titullohet “Bumerang”. Ajo që bie në sy në videoklipin e kësaj kënge është mjekra e deputetit, që kishte...

Labi thyen premtimin, shkurton mjekrën dhe flokët për videoklipin e ri

para 6 muajve - Infokusi

Deputeti ka thyer premtimin se nuk do të shkurtojë flokët dhe mjekrën deri në liberalizimin e vizave. Këngëtari Labinot Tahiri, i cili është njëkohësisht edhe deputet në Kuvendin e Kosovë,ka thyer premitmin...

Labinot Tahiri publikon këngën e re “Boomerang”

para 6 muajve - Fakti Ditor

Labinot Tahiri e ka publikuar projektin më të ri muzikor. Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Labinot Tahiri, e ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan lajmi.net. Projekti më i ri muzikor i tij mban titullin...

Publikohet kënga “Fustani” nga Gili [Video]

para 6 muajve - AlbPortali

Gili e ka publikaur këngën më të re. Loading... Këngëtarja Gili para pak minutash e ka lansuar në kanalin zyrtar në Youtube projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. “Fustani” titullohet ky projekt muzikor...

Publikohet kënga “Fustani” nga Gili [Video]

para 6 muajve - Fakti Ditor

Gili e ka publikaur këngën më të re. Këngëtarja Gili para pak minutash e ka lansuar në kanalin zyrtar në Youtube projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. “Fustani” titullohet ky projekt muzikor i cili...

Labi shkelë premtimin

para 6 muajve - PortaliOnline

Deputeti ka thyer premtimin se nuk do të shkurtojë flokët dhe mjekrën deri në liberalizimin e vizave. Këngëtari Labinot Tahiri, i cili është njëkohësisht edhe deputet në Kuvendin e Kosovë,ka thyer premitmin...

Gili publikon projektin e ri muzikorë me titull ‘Fustani’

para 6 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja e mirënjohur Gili, sot publikoi baladën e radhës që titullohet “Fustani”, të cilin e ka realizuar me bashkëpunetorët e dëshmuar në suksesin muzikorë siç janë , Ilir Berani me muzikë e tekst,...

Gili publikon këngën e re “Fustani”

para 6 muajve - Arbresh

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Gili ka publikuar këngën e saj të re. Fustani” titullohet ky projekt muzikor i cili vjen i realizuar edhe me një videoklip shumë interesant ku po duket tejet e bukur,...

Labi thyen premtimin që kishte dhënë deri në Liberalizim të Vizave

para 6 muajve - Sovrani

Këngëtari Labinot Tahiri, i cili është njëkohësisht edhe deputet në Kuvendin e Kosovë,ka thyer premitmin që e ka bërë para disa kohësh e që i është pëmbajtur deri vonë. Labi gjatë ditës së sotme ka publikuar...

Labi thyen premtimin, shkurton mjekrën dhe flokët për klipin e ri

para 6 muajve - Arbresh

Këngëtari Labinot Tahiri, i cili është njëkohësisht edhe deputet në Kuvendin e Kosovë,ka thyer premitmin që e ka bërë para disa kohësh e që i është pëmbajtur deri vonë. Labi gjatë ditës së sotme ka publikuar...

Labinot Tahiri publikon këngën e re, tregon se nesër ka një befasi për fansat

para 6 muajve - Gazeta Observer

Këngëtari Labinot Tahiri sot ka lansuar projektin më të ri muzikor  ‘Bomerang’. Këngëtari këngën më të re e ka lansuar pikërisht kohën më të mir verore, pra sezonën e dasmave. Njoftimin për këngën e re...

Labi thyen premtimin, shkurton mjekrën dhe flokët për videoklipin e ri

para 6 muajve - Bota Press

Deputeti ka thyer premtimin se nuk do të shkurtojë flokët dhe mjekrën deri në liberalizimin e vizave. Këngëtari Labinot Tahiri, i cili është njëkohësisht edhe deputet në Kuvendin e Kosovë,ka thyer premitmin...

Deputeti Labi publikon këngën e re, ja sa i përshtatet situatës me Behgjet Pacollin

para 6 muajve - Periskopi

Këngëtari dhe deputeti Labinot Tahiri, ka publikuar një projekt të ri muzikor. Ai ka publikuar këngën me titull “Bumerang” të realizuar edhe me videoklip. Ja teksti i këngës, për të cilën, ne nuk po paragjykojmë,...

Labinot Tahiri publikon këngën ‘Bumerang”

para 6 muajve - KosovaPress

Ai ka publikuar këngën me titull “Bumerang” të realizuar edhe me videoklip. Kujtojmë se Labinot Tahiri është i angazhuar edhe në fushën politike në vend dhe mban postin e deputetit në Kuvendin e Kosovës....

“Verë e dashni”, kënga e re e Korab Shaqirit dhe Bujar Qamilit

para 6 muajve - RTV 21

Kënga publikohet nesër Këngëtari i njohur shqiptar, Korab Shaqiri ka paralajmëruar projektin më të ri muzikor. Kënga mbanë emrin “Verë e dashni” dhe është në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur, Bujar...

Yll Limani publikon këngën ‘Nuk po kalojka’

para 6 muajve - KosovaPress

Ai ka lansuar projektin e tij më të ri. Bëhet fjalë për këngën me titull ‘Nuk po kalojka’. Muzika është punuar nga Armend Rexhepagiqi, ndërsa teksti nga Aida Baraku./KosovaPress/ Loading... ...lajmi i...

2Ton publikon këngën ‘Ca Va’

para 6 muajve - KosovaPress

Edhe rep artisti, 2 Ton ka publikuar këngën e re, të cilës ia ka bashkuar edhe videoklipin. Kënga mban titullin  ‘Ca Va’ për muzikën dhe tekstin e së cilës është kujdesur vetë ai. Këngën mund ta ndiqni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK