http://kariera.mk

Pak në retrospektivë! Këto janë dhuratat më të bukura që Gjiko e Elita moërn për dasmë

para 6 muajve - Prive

Ata po bëjnë thuajse një vit të martuar dhe janë shumë të dashuruar e të lumtur bashkë, meqë tani në jetë u ka ardhur edhe i biri Zëri. Dyshja e famshme, Elita Rudi dhe Asdren Gjikolli, me 21 Shtator të...

Ja çfarë do të ndiqni këtë të shtunë në Prive

para 6 muajve - Prive

Kjo javë në Prive, vjen e nxehtë dhe me plot materiale ekskluzive. Robert Berisha tregon për dëmet e të qenurit i famshëm. Në intervistë vjen edhe Engjëllusha Salihu ku tregon me përballjen e saj me paragjykimet....

Nëse s’e keni ditur, Gjiko e Blero këtë gjë kanë të përbashkët rreth martesës

para 6 muajve - Prive

Të gjithë e mbajmë në mend shtatorin e vitit të kaluar, kur mediat rozë u mbuluan nga fotografitë e dasmës së një çifti shumë të famshëm. Reperi Asdren Gjikolli dhe moderatorja bukuroshe Elita Rudi, kurorëzuan...

Pajtesa e “Çka ka shpija” po martohet, ja ca detaje nga dasma

para 6 muajve - Prive

Aktorja e njohur kosovare Fiona Gllavica, po i jep fund beqarisë, meqë po e kurorëzon dashurinë e saj tri vjeçare me Arbnor Pacollin. Gllavica e cila u bë e famshme me rolin e nuses Pajtesa në serialin...

Gjiko e zbulon, kaq fëmijë do me Elitën

para 6 muajve - Prive

U martuan në shtator të vitit të kaluar dhe tashmë janë bërë prindër. Gjiko i cili muaj më parë e provoi ndjenjën e të qenit baba, meqë i erdhi në jetë një djalë, i ftuar në Nd’rrimin e Natës, ka folur...

2020-ta me zhvillime të mëdha në karrierën e Era Istrefit!

para 6 muajve - Prive

Duket se fillimi i 2020-ës do të jetë shumë i ngarkuar për Era Istrefin. Tashmë ajo është duke u bërë gati për turin e saj ndërkombëtar, njofton Klan Kosova . Madje tashmë janë publikuar edhe data kur...

Era Rusi një zemërthyese, tregon se si të gjithë ish të dashurit e saj kanë qarë për të

para 6 muajve - Prive

Si rrallë herë, Era Rusi prek rrafshin personal nëpër intervista. Në një edicion në muajin korrik në Prive, këngëtarja Era Rusi ishte protagonistja e “25 Pyetjeve” të Prive. Me Vlorijan Halilin ajo përgjigjet...

Këtë detaj nuk e dinim! Elita Rudi paska qenë e dashura e parë e Gjikos

para 6 muajve - Prive

Në perceptim të parë, do ishim të sigurt se Gjiko ka qenë një Don Zhuan i vërtetë e ka thyer zemra vajzash! Megjithatë, në Nd’rrimin e Natës si i ftuari i Alaudin Hamitit, ai tregoi një detaj interesant...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK