http://kariera.mk

Bes Kallaku me dedikim të veçantë për vajzën: Kam mësuar përmendësh çdo këngë të fëmijëve

më 7.2019 - Insajderi

Sot është një ditë mjaft e veçantë për Bes Kallakun dhe Xhensila Myrtezajn, pasi një vit më parë ka ardhur në jetë vogëlushja e tyre Ajka. Besi dhe Xhensila janë përpjekur që ta mbajnë vogëlushen larg...

Vajza e tyre feston një vjetorin, urimi i ndjerë në Instagram

më 7.2019 - BalkanWeb

Vajza e Xhensila Myrtezaj dhe e aktorit të humorin Bes Kallaku ka festuar sot një vjetorin e ditëlindjes së saj. Ka qenë vetë Xhensila që me një status të ndjerë në Instagram uron fëmijën e saj të parë...

Në 1-vjetorin e lindjes së Ajkës, urimi i Xhensilës do t’ju rrënqethë

më 7.2019 - Lexo

Më 12 korrik të vitit që lamë pas, çifti shumë i njohur i showbizit, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë. Xhensila solli në jetë vogëlushen Ajka, portretin e së cilës deri...

Vajza e tyre feston ditëlindjen e parë, Besi e Xhenësila nuk përmbahen nga emocionet

më 7.2019 - OraInfo

U bën prindër për herë të parë. Sot është një ditë e veçantë për çiftin e njohur shqipatr, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj. Vajza e tyre, Ajka feston ditëlindjen e saj të parë. Me këtë rast, çifti kanë...

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj me dedikim emocional në njëvjetorin e lindjes së vajzës

më 7.2019 - Telegrafi

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku (Foto: Instagram/xhensilamyrtezaj)

1-vjetori i Ajkës/ Besi dhe Xhensila “zbrazin” të gjithë dashurinë e tyre

më 7.2019 - Vizion Plus

1 vjetori I vajzës së tyre të parë dhe të vetme deri tani, ka bërë që cifti Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj të publikojnë mesazhe të forta dashurie në rrjetet sociale. Urimet drejt Ajkës i kane marrë...

Xhensila dhe Besi publikojnë fotografi të vajzës për herë të parë

më 7.2019 - RTV 21

Ajka feston ditëlindjen e parë Ajka, vajza e këngëtares së mirënjohur, Xhensila Myrtezaj dhe aktorit të mirënjohur, Bes Kallaku, sot feston ditëlindjen e parë. Në këtë ditë të veçantë për ta, të dy publikuan...

Xhensila dhe Besi publikojnë fotografi të vajzës për herë të parë

më 7.2019 - TV21

Ajka feston ditëlindjen e parë Ajka, vajza e këngëtares së mirënjohur, Xhensila Myrtezaj dhe aktorit të mirënjohur, Bes Kallaku, sot feston ditëlindjen e parë. Në këtë ditë të veçantë për ta, të dy publikuan...

Në ditëlindjen e vajzës, Xhensila dhe Besi publikuan fotografitë e saj për herë të parë

më 7.2019 - RTV 21

“Ajka, ëndrra jonë e bërë realitet..” Ajka, vajza e këngëtares së mirënjohur, Xhensila Myrtezaj dhe aktorit të mirënjohur, Bes Kallaku, sot feston ditëlindjen e parë. Në këtë ditë të veçantë për ta, të...

Vajza e Xhensilës dhe Besit feston një vjetorin e lindjes, kështu e uron këngëtarja

më 7.2019 - GazetaBlic

Sot është një ditë e veçantë për Xhensila Myrtezajn dhe aktorin Bes Kallaku, shkruan GazetaBlic. Vajza e tyre e vetme feston një vjetorin e lindjes, dhe urimet e para për të bijën nuk kanë munguar nga...

Për herë të parë, Xhensila dhe Besi i zbulojnë fytyrën Ajkës në një vjetorin e lindjes

më 7.2019 - Prive

Çifti i njohur, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, qysh kur u bënë prindër, asnjëherë nuk e kanë zbuluar fytyrën e vajzës së tyre Ajkës. Vogëlushja u mbrojt shumë prej ekspozimit në rrjete sociale nga...

Ajka feston një vjetorin, mami Xhensila publikon fotot e para (FOTO LAJM)

më 7.2019 - Albeu

Vajza e Xhnsilës dhe Besit Ajka , feston sot ditëlindjen e parë. Xhensila ka zgjedhur të publikojë foto nga momenti i parë i ardhjes në jetë dhe krah tyre ka bërë një dedikim prekës dhe tejet të ndjerë...

Foto/ 1 vit me Ajkën, Besi dhe Xhensila tregojnë portretin e saj

më 7.2019 - Opinion

Për çiftin e njohur të showbizit shqiptar Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj dita e sotme është e veçantë, pasi e vogla e tyre Ajka feston ditëlindjen e parë. Për herë të parë që pas lindjes së saj ata...

Ajka feston një vjetorin e lindjes, Bes Kallaku emocionon me urimin për të voglën e tij!

më 7.2019 - Blitz

Sot është një ditë mjaft e veçantë për Bes Kallakun dhe Xhensila Myrtezajn, pasi një vit më parë ka ardhur në jetë vogëlushja e tyre Ajka. Besi dhe Xhensila janë përpjekur që ta mbajnë vogëlushen larg...

Ajka mbush plot 1vjeç/ Urimi i Xhensilës do t’ju prek zemrat

më 7.2019 - Gazeta Telegraf

Më 12 korrik të vitit që lamë pas, çifti shumë i njohur i showbizit, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë. Xhensila solli në jetë vogëlushen Ajka, portretin e së cilës deri...

Sot mbush 1 vjeçe/ Bes Kallaku publikon për herë të parë foto të vajzës dhe urimin e veçantë

më 7.2019 - Lexo

U bë tashmë një vit nga ardhja në jetë e Ajkës, vajzës së çftit të njohur të show-biz it aq të dashur për publikun, Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut. Edhe pse gjithë këto kohë çifti kishin vendosur...

Xhensila dhe Besi festojnë sot ditëlindjen e parë të vajzës së tyre

më 7.2019 - Fakti Ditor

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku para një viti janë bërë për here të parë prindër të një vajze që e quajtën Ajka, shkruan Indeksonline. E duket se koha ka kaluar shumë shpejt...

Urimi emocionues i Xhensilës për vajzën e saj: Ditëlindja jote, dita me e bukur e jetës time

më 7.2019 - Arbresh

Këngëtarja e mirënjohur, Xhensila Myrtezai dhe aktori Bes Kallaku sot kanë një ditë të veçantë. Vajza e tyre Ajka sot feston ditëlindjen e parë. Ajo ka zgjedhur fjalët më të ëmbla dhe më të ndjeshmë që...

Xhensila si nënë e re, i dedikon nënës së saj një urim të veçantë për ditëlindje

më 7.2019 - Prive

Korriku qenka muaji më i shtrenjtë i vitit për Xhensila Myrtezaj dhe jo pa shkak! Sot feston ditëlindjen nëna e këngëtares ndërsa 3 ditë më pas feston edhe ditëlindjen e vajzës së saj të vogël Ajka. Në...

Xhensila Myrtezaj me dedikim emocional për ditëlindjen e nënës

më 7.2019 - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj sot në llogarinë e saj në Instagram ka zbuluar se sot feston ditëlindjen personi më i shtrejtë për të nëna e saj. E me rast të ditëlindjes së nënës ajo ka vendosur...

Xhensila për datëlindje i kërkon falje nënës

më 7.2019 - RTV 21

Artistja me dedikim të ëmbël për nënën Këngëtarja e njohur shqiptare dhe shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj sot përmes disa fotografive të publikuar në rrjetet sociale ka uruar nënë për datëlindje....

E ëma feston ditëlindjen, Xhensila Myrtezaj i bën dedikim emocionues publikisht (FOTO LAJM)

më 7.2019 - Albeu

Sot është ditë feste në familjen e Xhensila Myrtezaj. Mamaja e saj feston ditëlindje. Në këtë ditë speciale Xhensila ka zgjedhur ta urojë me fjalët më të bukura nëpërmjet një postimi në Instagram. “Korrik...

Xhensila me një urim të veçantë për nënën e saj: Të kërkoj falje për çdo teke, sot kuptoj sa të kam munduar

më 7.2019 - GazetaBlic

Këngëtarja nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj, ka uruar nënën me rastin e ditlindjes së saj, shkruan GazetaBlic. Xhensila, përmes rrjetit social Instagram, ka shkruar urimin e veçantë për nënën e saj, duke...

Si rrallëherë Xhensila Myrtezaj flet për nënën e saj dhe i kërkon falje

më 7.2019 - LajmiFundit

Një vit më parë, në këtë muaj këngëtarja u bë nënë për herë të parë të një vajze që e pagëzoi me ermin e veçantë Ajka dhe gjithashtu së fundmi ka zbuluar se edhe nëna e saj feston ditëlindjen. Xhensila...

Dedikimi i Xhensilës për të ëmën: “Të kërkoj falje për çdo tekë, sot kuptoj sa të kam munduar”

më 7.2019 - Blitz

Ky muaj për Xhensilën është i mbushur plot me gëzime, pasi edhe pak ditë dhe vogëlushja e saj, Ajka, feston 1-vjetorin e lindjes. Bashkangjitur një fotoje ku Xhensila ka vendosur supin mbi krahun e saj,...

E ëma feston ditëlindjen, Xhensila Myrtezaj i bën dedikim emocionues

më 7.2019 - Sovrani

Sot është ditë feste në familjen e Xhensila Myrtezaj. Mamaja e saj feston ditëlindje. Në këtë ditë speciale Xhensila ka zgjedhur ta urojë me fjalët më të bukura nëpërmjet një postimi në Instagram. “Korrik...

E ëma feston ditëlindjen, Xhensila Myrtezaj emocionon

më 7.2019 - LajmiFundit

Ditën e sotme nëna e këngëtares së njohur, Xhensila Myrtezaj feston ditëlindjen. Në këtë ditë speciale Xhensila ka zgjedhur ta urojë me fjalët më të bukura nëpërmjet një postimi në Instagram. “Korrik i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK