http://kariera.mk

Porositi tortë me “Moana”, por i erdhi me “marihuana”

para 7 muajve - TV21

Torta ishte shumë më ndryshe Kensli Davis nuk do ta harrojë asnjëherë ditëlindjen e saj të 25-të. Kjo për shkak të një gabimi me tortën. E ëma e Kenslit ka porositur përmes telefonit një tortë me Moanan,...

Porositi tortë me “Moana”, por i sollën “Marihuana”

para 7 muajve - Koha.net

Kensli Davis nuk do ta harrojë asnjëherë ditëlindjen e saj të 25-të. Kjo për shkak të një gabimi me tortën që porositi. E ëma e Kenslit kishte porositur përmes telefonit një tortë me Moanan, filmin e famshëm...

Porositi tortë me “Moana”, por i erdhi me “marihuana”

para 7 muajve - RTV 21

Torta ishte shumë më ndryshe Kensli Davis nuk do ta harrojë asnjëherë ditëlindjen e saj të 25-të. Kjo për shkak të një gabimi me tortën. E ëma e Kenslit ka porositur përmes telefonit një tortë me Moanan,...

Porositi tortë me ‘Moana’, por ëmbëltori ia bën me ‘Marihuana’

para 7 muajve - Periskopi

Kensli Davis nuk do ta harrojë asnjëherë ditëlindjen e saj të 25-të. Kjo për shkak të një gabimi me tortën. E ëma e Kensli kishte porositur përmes telefonit një tortë me Moanan, filmin e famshëm të Dinsey,...

Porositi tortë me “Moana”, por ëmbëltori e dëgjoi “Marihuana”

para 7 muajve - Gazeta e re

Kensli Davis nuk do ta harrojë asnjëherë ditëlindjen e saj të 25-të. Kjo për shkak të një gabimi me tortën. E ëma e Kensli kishte porositur përmes telefonit një tortë me Moanan, filmin e famshëm të Dinsey,...

Porositi tortë me “Moana”, por ëmbëltori e dëgjoi “Marihuana”

para 7 muajve - KosovaPress

E ëma e Kensli kishte porositur përmes telefonit një tortë me Moanan, filmin e famshëm të Dinsey, pasi është i preferuari i Kensli, por punonjësi i ëmbëltores fjala “Moana” i ka tingëlluar “Marihuana”....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK